0
A Desolation Called Peace
A Desolation Called Peace

A Desolation Called Peace

Arkady Martine

Paperback / Ingenaaid | Engels
  • Leverbaar, levertijd door Brexit-vertraging momenteel 6-8 werkdagen.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 18,95
Omschrijving

&b>As a terrifying alien threat sweeps across the galaxy, their first battle is how to communicate. This book follows Arkady Martines incredible debut, &i>A Memory Called Empire&/i>, and is perfect for fans of Ann Leckie, John Scalzi and Becky Chambers.&/b>

Specificaties
  • Uitgever
    Pan Macmillan
  • Verschenen
    mrt. 2021
  • Genre
    Science fiction: space opera
  • Afmetingen
    153 x 232 x 40 mm
  • Gewicht
    606 gram
  • EAN
    9781529001631
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Lichtjaren

Lichtjaren

Kass Morgan
€ 19,99
The Xoron Redemption

The Xoron Redemption

Jeffrey Debris
€ 20,95
Star Wars Trilogie

Star Wars Trilogie

George Lucas
€ 27,50
De belofte van Infinity

De belofte van Infinity

Guido Eekhaut
€ 17,95
Enigma

Enigma

Guido Eekhaut
€ 17,95