0
A Good Duke Is Hard To Find
A Good Duke Is Hard To Find

A Good Duke Is Hard To Find

Christina Britton

Paperback / Ingenaaid | Engels
  • Leverbaar, levertijd door Brexit-vertraging momenteel 6-8 werkdagen.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 8,95
Omschrijving

The first book in an all-new historical romance series, perfect for fans of USA Today bestsellers Lenora Bell and Kerrigan Byrne!

Specificaties
  • Uitgever
    Little, Brown & Company
  • Verschenen
    jul. 2020
  • Bladzijden
    384
  • Genre
    Historische romantiek
  • Afmetingen
    171 x 104 x 34 mm
  • Gewicht
    192 gram
  • EAN
    9781538717493
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

De ongetrouwde hertog

De ongetrouwde hertog

Julia Quinn
€ 9,99
Een royale vergissing

Een royale vergissing

Julia Quinn
€ 17,99
Op vleugels van de adelaar

Op vleugels van de adelaar

Ken Follett
€ 12,99
In het voetspoor van zijn vader

In het voetspoor van zijn vader

Danielle Steel
€ 20,99
De verliefde graaf

De verliefde graaf

Julia Quinn
€ 12,99