0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk
A Marvellous Light
A Marvellous Light

A Marvellous Light

Freya Marske

Hardback / gebonden | Engels
  • Leverbaar, de levertijd is 4-5 werkdagen.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 21,50
Omschrijving

A delightful historical romp, perfect for fans of The Binding and The Invisible Library. In an alternative Edwardian England, a Baronet and a magician must unravel a murder mystery together - whether they want to or not.

Specificaties
  • Uitgever
    Pan Macmillan
  • Verschenen
    dec. 2021
  • Bladzijden
    384
  • Genre
    Fantasy
  • Afmetingen
    162 x 243 x 36 mm
  • Gewicht
    604 gram
  • EAN
    9781529080889
  • Bindwijze
    Hardback / gebonden
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

The Priory Of The Orange Tree

The Priory Of The Orange Tree

Samantha Shannon
€ 13,95
De Terugkeer van de Dwergen 1

De Terugkeer van de Dwergen 1

Markus Heitz
€ 29,99
Het krachtige kleitablet

Het krachtige kleitablet

Nanda van Eck
€ 19,99
The Spanish Love Deception

The Spanish Love Deception

Elena , Armas
€ 12,50
Oom tovenaar

Oom tovenaar

C.S. Lewis
€ 17,99