0

Alle boeken van Daisy Johnson

Verfijn Sluit

32 resultaten gevonden

Weergave

Zussen

Daisy Johnson
9789083048086 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Er is de zussen Juli en September iets onnoembaars overkomen. In een vertwijfelde poging een verse start te maken, neemt hun moeder Sheela hen dwars door het land mee naar een oud familiehuis dat zijn... Meer

€ 19,50

Onder het water

Daisy Johnson
9789492313744 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Gretel is opgegroeid op een woonboot met haar moeder, met wie ze over de rivieren dwaalde en een taal sprak die ze zelf hadden verzonnen, tot ze op een dag verdween en Gretel alleen achterliet. Zestie... Meer

€ 22,50

Sisters

Daisy Johnson
9781787331778 | Engels | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,50

Everything Under

Daisy Johnson
9781784702113 | Engels | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

SHORTLISTED FOR THE MAN BOOKER PRIZE 2018'Daisy Johnson is a new goddamn swaggering monster of fiction' Lauren Groff`Weird and wild and wonderfully unsettling... Dive in for just a moment and you'll e... Meer

€ 11,95

Veenland

Daisy Johnson
9789492313560 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Veenland speelt zich af in de moerasgebieden van Engeland en verleent het platte, naargeestige landschap een rijke, broeierige atmosfeer. Dit is een plek waar dieren en mensen samensmelten, waar vreem... Meer

€ 19,50

Sisters

Daisy Johnson
9781787331624 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

It is a story of sibling love and sibling envy that fans of Shirley Jackson and Stephen King will devour.'Daisy Johnson is one of the best writers in this country ... An exquisitely rendered explorati... Meer

€ 18,95

Fen

Daisy Johnson
9781784702106 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

But the wild is always close at hand, ready to erupt. This is a place where animals and people commingle and fuse, where curious metamorphoses take place, where myth and dark magic still linger. Meer

€ 11,50

Hag

Daisy Johnson, Kirsty Logan, Emma Glass, Eimear Mcbride, Natasha Carthew, Mahsuda Snaith, Naomi Booth, Liv Little & Imogen Hermes Gowar
9780349013596 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dark folktales retold for modern times by some of the most exciting women writing today, from Daisy Johnson to Eimear McBride Meer

€ 16,50

Sisters

Daisy , Johnson
9780593188958 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 31,50

In The Crypt With A Candlestick

Daisy Waugh
9780349422473 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A wonderfully comedic novel full of sharp insight, sly wit - and a smidgeon of murder. Perfect for fans of PG Wodehouse, Julian Fellowes and Agatha Christie. Meer

€ 11,50

Everything Under

Daisy Johnson
9781785417054 | Engels | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 43,50

Untertauchen

Daisy , Johnson
9783442717804 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Die literarische Sensation aus England - jetzt erstmals auf Deutsch!Sechzehn Jahre ist es her, dass sie ihre Mutter zuletzt gesehen hat. Die Hälfte ihres Lebens hat sie versucht, ihre Kindheit zu verg... Meer

€ 14,95

Everything Under

Daisy Johnson
9781555978266 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 20,50

Fen

Daisy Johnson
9781555977740 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 20,50

Getting It All Done (hbr Working Parents Series)

Harvard Business Review, Daisy Dowling, Bruce Feiler, Stewart D. Friedman & Whitney Johnson
9781633699779 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 47,95

Sisters

Daisy , Johnson
9781529111057 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

The electrifying novel from the Booker shortlisted author of Everything Under. 'A short sharp explosion of a gothic thriller' ObserverSomething unspeakable has happened to sisters July and September.... Meer

€ 14,50

In The Kitchen

Yemisi Aribisala, Joel Golby, Daisy Johnson, Rachel Roddy, Ruby Tandoh & Mayukh Sen
9781911547662 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

An original collection of personal essays blending food writing and memoir, and exploring subjects ranging from the significance of Chers hors doeuvres in the film Mermaids, to the way in which food c... Meer

€ 12,95

Everything Under

Daisy Johnson
9781910702345 | Engels | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

**SHORTLISTED FOR THE MAN BOOKER PRIZE 2018****A New York Times Notable Book 2018**'Daisy Johnson is a new goddamn swaggering monster of fiction.' Lauren GroffWords are important to Gretel, always hav... Meer

€ 18,95

Star Wars: Episode VIII - Die letzten Jedi

Rian , Johnson & George , Lucas
8717418564995 | Engels | Blu-Ray | 2020
  • Voorraad status ophalen...

TV-Norm: HDTV 1080p. Sprachversion: Deutsch DD plus 7.1, Englisch DTS-HD 7.1, Polnisch DD 5.1 Meer

€ 18,95

Star Wars: Episode VIII - Die letzten Jedi

Rian , Johnson & George , Lucas
8717418565114 | Engels | DVD Video | 2020
  • Voorraad status ophalen...

TV-Norm: SDTV 576i (PAL). Sprachversion: Deutsch DD 5.1, Englisch DD 5.1, Türkisch DD 5.1 Meer

€ 13,95