0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Alle boeken van Daisy Johnson

Verfijn Sluit

35 resultaten gevonden

Weergave

Zussen

Daisy Johnson
9789083048086 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Er is de zussen Juli en September iets onnoembaars overkomen. In een vertwijfelde poging een verse start te maken, neemt hun moeder Sheela hen dwars door het land mee naar een oud familiehuis dat zijn... Meer

€ 19,50

Onder het water

Daisy Johnson
9789492313744 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Gretel is opgegroeid op een woonboot met haar moeder, met wie ze over de rivieren dwaalde en een taal sprak die ze zelf hadden verzonnen, tot ze op een dag verdween en Gretel alleen achterliet. Zestie... Meer

€ 22,50

Veenland

Daisy Johnson
9789492313560 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Veenland speelt zich af in de moerasgebieden van Engeland en verleent het platte, naargeestige landschap een rijke, broeierige atmosfeer. Dit is een plek waar dieren en mensen samensmelten, waar vreem... Meer

€ 19,50

Sisters

Daisy Johnson
9781529111057 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,50

Hag

Daisy Johnson, Kirsty Logan, Emma Glass, Eimear Mcbride, Natasha Carthew, Mahsuda Snaith, Naomi Booth, Liv Little & Imogen Hermes Gowar
9780349013596 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Dark folktales retold for modern times by some of the most exciting women writing today, from Daisy Johnson to Eimear McBride Meer

€ 16,50

In The Kitchen

Yemisi Aribisala, Joel Golby, Daisy Johnson, Rachel Roddy, Ruby Tandoh & Mayukh Sen
9781911547662 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,95

Sisters

Daisy Johnson
9781787331778 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,95

How to Be Brave

Daisy May , Johnson
9781250796080 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Daisy May Johnson's How to Be Brave is a delightfully zany yet heartwarming middle-grade novel about a young girl who bands together with her boarding school friends to find her missing mother.Calla N... Meer

€ 17,00

Getting It All Done (hbr Working Parents Series)

Harvard Business Review, Daisy Dowling, Bruce Feiler, Stewart D. Friedman & Whitney Johnson
9781633699779 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 47,95

Everything Under

Daisy Johnson
9781785417054 | Engels | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 43,50

Untertauchen

Daisy , Johnson
9783442717804 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Die literarische Sensation aus England - jetzt erstmals auf Deutsch!Sechzehn Jahre ist es her, dass sie ihre Mutter zuletzt gesehen hat. Die Hälfte ihres Lebens hat sie versucht, ihre Kindheit zu verg... Meer

€ 12,00

Sisters

Daisy Johnson
9781787331624 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

It is a story of sibling love and sibling envy that fans of Shirley Jackson and Stephen King will devour.'Daisy Johnson is one of the best writers in this country ... An exquisitely rendered explorati... Meer

€ 18,95

Everything Under

Daisy Johnson
9781555978266 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 20,50

Everything Under

Daisy Johnson
9781784702113 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

SHORTLISTED FOR THE MAN BOOKER PRIZE 2018'Daisy Johnson is a new goddamn swaggering monster of fiction' Lauren Groff`Weird and wild and wonderfully unsettling... Dive in for just a moment and you'll e... Meer

€ 11,50

Fen

Daisy Johnson
9781784702106 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

But the wild is always close at hand, ready to erupt. This is a place where animals and people commingle and fuse, where curious metamorphoses take place, where myth and dark magic still linger. Meer

€ 11,50

How To Be Brave

Daisy May Johnson
9781782693253 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

A fizzingly funny, heartfelt middle-grade novel about a resourceful girl, her impractical mother and a kidnapping mystery. Meer

€ 9,95

Fen

Daisy Johnson
9781555977740 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 20,50

Zussen
E-boek

Daisy Johnson
9789083135113 | Nederlands | E-boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Er is de zussen Juli en September iets onnoembaars overkomen. In een vertwijfelde poging een verse start te maken, neemt hun moeder Sheela hen dwars door het land mee naar een oud familiehuis dat zijn... Meer

€ 9,99

Star Wars: Episode VIII - Die letzten Jedi

Rian , Johnson & George , Lucas
8717418583811 | Engels | Blu-Ray | 2021
  • Voorraad status ophalen...

TV-Norm: HDTV 1080p. Sprachversion: Deutsch DD plus 7.1, Englisch DTS-HD 7.1 Master Audio, Italienisch DD plus 7.1 Meer

€ 18,99

In The Crypt With A Candlestick

Daisy Waugh
9780349422466 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A wonderfully comedic novel full of sharp insight, sly wit - and a smidgeon of murder. Perfect for fans of PG Wodehouse, Julian Fellowes and Agatha Christie. Meer

€ 21,50