0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Alle boeken van Paolo Cognetti

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

59 resultaten gevonden

Weergave

De acht bergen

Paolo Cognetti
9789403197012 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Pietro is een stadsjongen uit Milaan. Zijn vader is chemicus, en gefrustreerd door zijn baan. Zijn ouders delen een liefde voor de bergen, dat is waar ze elkaar ontmoetten, waar ze verliefd werden en Meer

€ 12,50

Het geluk van de wolf

Paolo Cognetti
9789403149011 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Fausto en Silvia ontmoeten elkaar voor het eerst in het bergdorp Fontana Fredda. Hij is schrijver, zij is een kunstenaar en allebei zijn ze op zoek naar een nieuw bestaan. Samen ervaren ze hoe de wint Meer

€ 21,99

Zonder de top te bereiken

Paolo Cognetti
9789403181806 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Waar zijn we naar op zoek wanneer we op reis gaan? Deze vraag staat centraal in Zonder de top te bereiken, dat is geschreven in de traditie van de grote reisliteratuur en vertelt over Dolpa, een afgel Meer

€ 19,99

De buitenjongen

Paolo Cognetti
9789403122304 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...

De hoofdpersoon van De buitenjongen is een eenzame man van in de dertig. Zijn leven in Milaan is vastgelopen en hij mist de bergen van zijn jeugd, waar hij al tien jaar niet meer is geweest. Daarom be Meer

€ 20,99

Sofia draagt altijd zwart

Paolo Cognetti
9789403158600 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Sofia zou zo graag gelukkig zijn, maar draagt toch altijd zwart. Op haar tiende droomt ze er nog van het liefje van een piraat te worden, maar op haar zestiende neemt ze een overdosis pillen en wordt Meer

€ 20,99

De acht bergen

Paolo Cognetti
9789403173207 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Pietro is een stadsjongen uit Milaan. Zijn vader is chemicus, en gefrustreerd door zijn baan. Zijn ouders delen een liefde voor de bergen, dat is waar ze elkaar ontmoetten, waar ze verliefd werden en Meer

€ 15,00

Het geluk van de wolf

Paolo Cognetti
9789403118925 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2023
  • Voorraad status ophalen...

Fausto en Silvia ontmoeten elkaar voor het eerst in het bergdorp Fontana Fredda. Hij is schrijver, zij is een kunstenaar en allebei zijn ze op zoek naar een nieuw bestaan. Samen ervaren ze hoe de wint Meer

€ 15,00

Antonia

Paolo Cognetti
9789403197319 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2023
  • Voorraad status ophalen...

Antonia Pozzi werd geboren in Milaan in 1912, als dochter van een advocaat en een gravin. Hoewel ze in een beschermde omgeving werd grootgebracht, kreeg ze toch de kans om ervaringen op te doen die vo Meer

€ 24,99

De acht bergen

Paolo Cognetti
9789023466413 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2017
  • Voorraad status ophalen...

WINNAAR VAN DE PREMIO STREGA 2017 Pietro is een stadsjongen uit Milaan. Zijn vader is chemicus, en gefrustreerd door zijn baan. Zijn ouders delen een liefde voor de bergen, dat is waar ze elkaar ontm Meer

€ 20,99

The Lovers

Paolo Cognetti
9781787303386 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 16,50

The Eight Mountains

Paolo Cognetti
9781784707064 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,50

The Eight Mountains

Paolo , Cognetti
9781501169892 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

*The book that inspired the film Le Otto Montagne* For fans of Elena Ferrante and Paulo Coelho comes a moving and elegant novel about the friendship between two young Italian boys from different back Meer

€ 18,50

The Lovers

Paolo Cognetti
9781787303379 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,95

Mein Jahr in den Bergen

Paolo , Cognetti
9783328104209 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Aus der Hektik der Großstadt in die Ruhe der Berge: Die persönliche Geschichte von Bestsellerautor Paolo CognettiPaolo Cognetti braucht eine Auszeit vom hektischen Leben in Mailand und mietet eine Hüt Meer

€ 12,00

Sin llegar nunca a la cumbre : viaje al Himalaya

Paolo , Cognetti
9788439735748 | Spaans | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 21,50

La Felicidad del Lobo / The Wolfs Happiness

Paolo , Cognetti
9788439739067 | Spaans | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 20,50

The Lovers

Paolo Cognetti
9780063115408 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 34,50

Bildircin Kari - Dag Günlükleri

Paolo , Cognetti
9786257994194 | Turks | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Kesintiye ugrayan ilkbaharin cicekler, böcekler ve etrafta gördügüm kuslar icin bir haksizlik oldugunu düsünerek kendi kendime onlara ne olacagini sorarken Rigoni Sternin gec gelen karlarin siniflandi Meer

€ 15,99

Las Ocho Montañas / The Eight Mountains

Paolo , Cognetti
9788466353403 | Spaans | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 13,00

Das Glück des Wolfes

Paolo , Cognetti
9783328602033 | Duits | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Vom Suchen der Stille und dem Finden der LiebeFausto und Silvia begegnen sich das erste Mal im Bergdorf Fontana Fredda. Gemeinsam erleben sie, wie der Winter sich über den kleinen Ort und seine Anwohn Meer

€ 22,00