0

Alle boeken van Robert Bryndza

Verfijn Sluit

116 resultaten gevonden

Weergave

Schaduwland

Robert Bryndza
9789022590119 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel…Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als ze een huiveringwekkende ontdekking doen. Ze vinden het lichaam van een tiener, verstrikt onder wa... Meer

€ 20,99

Doods geheim

Robert Bryndza
9789022587355 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban.nlVoor de fans van Karin Slaugh... Meer

€ 11,00

Zonder gezicht

Robert Bryndza
9789022588819 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Kate Marshall is een sterke vrouwelijke hoofdpersoon à la Erika Foster en Helen Grace.Zestien jaar geleden was Kate Marshall een veelbelovende jonge politiedetective bij de Londense politie. Tot ze de... Meer

€ 19,99

Het meisje in het ijs

Robert Bryndza
9789022585108 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Deel 1 in de Erika Foster-serieMet een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHaar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets u... Meer

€ 11,00

Koud bloed

Robert Bryndza
9789022590607 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het vijfde boek met inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, nu voor maar € 11 Als een gehavende koffer met het verminkte lichaam van een jonge man aan de oever van de Theems aanspoelt, is zelfs r... Meer

€ 11,00

Doods geheim

Robert Bryndza
9789022586723 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban.nlVoor de fans van Karin Slaugh... Meer

€ 15,99

Laatste adem

Robert Bryndza
9789022589557 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Deel 4 in de Erika Foster-serieHij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…Als het stoffelijk overschot van een jonge vrouw wordt gevonden in een afvalcontainer, is detecti... Meer

€ 10,99

De stalker in de nacht

Robert Bryndza
9789022586440 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ MargrietHet zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken en e... Meer

€ 11,00

Koud bloed

Robert Bryndza
9789022586716 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 5 in de Erika Foster-serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge De koffer... Meer

€ 15,99

Laatste adem

Robert Bryndza
9789022585320 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als het... Meer

€ 10,99

Donker water

Robert Bryndza
9789022588598 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping. Een regelrechte nagelbijter!.’ ***** Thrillz... Meer

€ 10,99

Donker water

Robert Bryndza
9789022585115 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Deel 3 in de Erika Foster-serie Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water zinkt snel. He... Meer

€ 15,99

De stalker in de nacht

Robert Bryndza
9789022583227 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken e... Meer

€ 15,99

Het meisje in het ijs

Robert Bryndza
9789022582022 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil... Meer

€ 10,00

Dark Water

Robert Bryndza
9780751571301 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

From the million-copy bestselling author of The Girl in the Ice and The Night Stalker comes the third heart-stopping book in the Detective Erika Foster series. Meer

€ 9,95

Shadow Sands

Robert Bryndza
9780751572759 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,95

Deadly Secrets

Robert Bryndza
9780751574845 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

From the global million-copy bestselling author of The Girl in the Ice comes the sixth Detective Erika Foster thriller: a heart-racing, hold-your-breath case that will force Foster to confront painful... Meer

€ 11,50

Cold Blood

Robert Bryndza
9780751571325 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Cold Blood is the pulse-racing fifth instalment in the Erika Foster series, from the global million-copy bestselling author of The Girl in the Ice, featuring a modern day 'Bonnie and Clyde' serial-kil... Meer

€ 11,50

So blutig die Nacht

Robert , Bryndza
9783404183814 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Vor sechzehn Jahren überlebte die ehrgeizige Polizistin Kate Marshall die Begegnung mit einem Serienkiller nur knapp. Gezeichnet von dem Trauma, schied sie aus dem Polizeidienst aus. Als der Vater ein... Meer

€ 18,95

Nachtschwarz

Robert , Bryndza
9783328106050 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Die Wahrheit ist gefährlich. Die Wahrheit ist grausam. Die Wahrheit ist nachtschwarz ...Ein anonymer Tipp führt Detective Erika Foster zu einem abgelegenen Baggersee außerhalb von London. Dort soll ei... Meer

€ 12,50