0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Alle boeken van Robert Bryndza

Verfijn Sluit

116 resultaten gevonden

Weergave

Zonder gezicht

Robert Bryndza
9789022593400 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Nu in midprice, het geweldige begin van de serie met Kate Marshall van bestsellerauteur Robert BryndzaZestien jaar geleden was Kate Marshall een veelbelovende jonge politiedetective bij de Londense po... Meer

€ 12,99

Vallend duister

Robert Bryndza
9789022590126 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Deel 3 van de Kate Marshall-serieHet detectivebureau van Kate Marshall gaat eindelijk echt van start als zij en haar partner, Tristan Harper, worden ingehuurd voor hun eerste grote zaak. Het is een co... Meer

€ 20,99

Het meisje in het ijs

Robert Bryndza
9789022585108 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Deel 1 in de Erika Foster-serieMet een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeHaar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets u... Meer

€ 11,00

Schaduwland

Robert Bryndza
9789022590119 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Je kunt hem niet zien. Maar hij jou wel…Criminologe Kate Marshall is met haar zoon aan het duiken als ze een huiveringwekkende ontdekking doen. Ze vinden het lichaam van een tiener, verstrikt onder wa... Meer

€ 20,99

Doods geheim

Robert Bryndza
9789022587355 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban.nlVoor de fans van Karin Slaugh... Meer

€ 11,00

De stalker in de nacht

Robert Bryndza
9789022586440 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Stalker in de nacht is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ MargrietHet zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken en e... Meer

€ 11,00

Laatste adem

Robert Bryndza
9789022589557 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Deel 4 in de Erika Foster-serieHij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…Als het stoffelijk overschot van een jonge vrouw wordt gevonden in een afvalcontainer, is detecti... Meer

€ 11,00

Donker water

Robert Bryndza
9789022588598 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping. Een regelrechte nagelbijter!.’ ***** Thrillz... Meer

€ 11,00

Koud bloed

Robert Bryndza
9789022590607 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het vijfde boek met inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, nu voor maar € 11 Als een gehavende koffer met het verminkte lichaam van een jonge man aan de oever van de Theems aanspoelt, is zelfs r... Meer

€ 11,00

Doods geheim

Robert Bryndza
9789022586723 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

‘Met ingrediënten als veel actie, boeiende personages, slimme twists en veel verdachten heeft Bryndza met Doods geheim weer een sterke thriller geschreven.’ **** Hebban.nlVoor de fans van Karin Slaugh... Meer

€ 11,00

Zonder gezicht

Robert Bryndza
9789022588819 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Nu in midprice, het geweldige begin van de serie met Kate Marshall van bestsellerauteur Robert BryndzaZestien jaar geleden was Kate Marshall een veelbelovende jonge politiedetective bij de Londense po... Meer

€ 19,99

Koud bloed

Robert Bryndza
9789022586716 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 5 in de Erika Foster-serie‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijsVoor de fans van Karin Slaughter en M.J. ArlidgeDe koffer was... Meer

€ 11,00

Donker water

Robert Bryndza
9789022585115 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Deel 3 in de Erika Foster-serie Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water zinkt snel. He... Meer

€ 15,99

Laatste adem

Robert Bryndza
9789022585320 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als het... Meer

€ 10,99

De stalker in de nacht

Robert Bryndza
9789022583227 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken e... Meer

€ 15,99

Het meisje in het ijs

Robert Bryndza
9789022582022 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil... Meer

€ 10,00

The Girl In The Ice

Robert Bryndza
9780751570656 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

A page-turning thriller packed with suspense. The first Detective Erika Foster novel by bestselling author Robert Bryndza. Meer

€ 11,50

Dark Water

Robert Bryndza
9780751571301 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

From the million-copy bestselling author of The Girl in the Ice and The Night Stalker comes the third heart-stopping book in the Detective Erika Foster series. Meer

€ 9,95

Coco Pinchard's Must-have Toy Story

Robert Bryndza
9781838487843 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,50

A Very Coco Christmas

Robert Bryndza
9781838487836 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 7,50