0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk
Catfished
Catfished

Catfished

A Rylie Cooper Mystery, Book One

Stella Bixby

Paperback / Ingenaaid | Engels
  • Te bestellen. Levertijd onbekend.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 13,50
Omschrijving

Perfect for fans of Janet Evanovich's Stephanie Plum series, Catfished, the first book in the Rylie Cooper Mystery series, is a witty murder mystery baited with snarky humor and a hint of romance.

Specificaties
  • Uitgever
    Ferry Tail Publishing Llc
  • Verschenen
    mei 2018
  • Bladzijden
    212
  • Genre
    Misdaad en mysteryfictie
  • Afmetingen
    203 x 127 x 12 mm
  • Gewicht
    236 gram
  • EAN
    9780999602102
  • Paperback / Ingenaaid
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Spin

Spin

Lars Kepler
€ 24,99
Het lied van Europa

Het lied van Europa

Leon de Winter
€ 24,99
November

November

Thomas Olde Heuvelt
€ 22,99
Fairy Tale

Fairy Tale

Stephen King
€ 24,99
Gletsjer

Gletsjer

Suzanne Vermeer
€ 17,50