• Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

De kusjeskrokodil

Jozua Douglas & Loes Riphagen

Alle bindwijzen en edities

  • Hardback / gebonden

    2016

    € 16,99

De kusjeskrokodil

Jozua Douglas & Loes Riphagen

Hardback / gebonden | Nederlands
  • Op werkdagen voor 23 uur besteld, dezelfde dag verstuurd.
  • Op voorraad in onze winkel. Afhalen tijdens openingsuren.
€ 16,99
  • Vanaf €15,- geen verzendkosten.
  • 30 dagen ruiltermijn voor fysieke producten

Omschrijving

De Kusjeskrokodil is terug! Nu met nieuwe illustraties van Loes Riphagen en de bekende ijzersterke tekst van Jozua Douglas. Dit prentenboek is het perfecte voorleesverhaal voor het slapengaan.

Tim kan niet slapen. Hij hoort allerlei vreemde geluiden. Die blijken afkomstig van dieren die in zijn slaapkamer verstopt zitten, zoals het Verhaaltjesvarken, de Toedektijger en de Knuffelbuffel. Deze bijzondere beesten voeren samen een heel bedtijdritueel op voor Tim. Maar pas na de kusjes van de Kusjeskrokodil kan hij echt lekker gaan slapen.

'Plot, tekeningen en tekst vormen een uitgekiend en evenwichtig geheel' - Leeswelp
'Heerlijk boek dat je met een glimlach dichtslaat' - Leestafel.info

Kijk ook op jozuadouglas.com en loesriphagen.nljozuadouglas.com en loesriphagen.nl

Jozua Douglas werd geboren in een piepklein, armoedig huisje bij de dijk. Dat is best sneu als je bedenkt dat zijn voorvader een beroemde ridder was met een groot kasteel in Schotland. Nu woont Jozua in de provincie Utrecht. Jozua begon zijn carrière met poëzie schrijven en won hiermee diverse prijzen. Inmiddels schrijft hij voor kinderen. Zijn boeken De verschrikkelijke badmeester, De vreselijke tweeling en de serie Costa Banana zijn ongelooflijk grappig en razend populair.

Voor De gruwelijke generaal, deel 1 in de Costa Banana-serie, ontving Jozua de Pluim van de Senaat van de Nederlandse Kinderjury, en het kinderboekenpanel van DWDD verkoos dit boek tot een van de beste kinderboeken van 2015. Datzelfde panel koos De ongelooflijke Ravi Ravioli, Costa Banana deel 2, als een van de beste kinderboeken van 2016. Voor De ongelooflijke Ravi Ravioli ontving Jozua in 2017 de Pluim van de Senaat. Met De verschrikkelijke badmeester won Jozua de Hotze de Roosprijs. Er verschenen ook prentenboeken van zijn hand, waaronder De Kusjeskrokodil (met Loes Riphagen) en Het monsterbonsterbulderboek (met Marieke Nelissen).

Jozua schreef in 2018 Kinderboekenweekgeschenk De eilandenruzie, deel 5 in de serie Costa Banana.

Houd je je boekbespreking over een van Jozua’s boeken? Kijk dan op de boekbesprekingpagina van Jozua Douglas voor tips en een spreekbeurtpakket.

Specificaties

  • Uitgever
    De Fontein Jeugd
  • Druk
    1
  • Verschenen
    sep. 2016
  • Bladzijden
    32
  • Genre
    Prentenboeken (<6 jaar)
  • Afmetingen
    277 x 197 x 8 mm
  • Gewicht
    332 gram
  • EAN
    9789026141959
  • Hardback / gebonden
    Hardback / gebonden
  • Taal
    Nederlands

Gerelateerde producten

Vos en Haas - Waar is het cadeau?

Vos en Haas - Waar is het cadeau?

Sylvia Vanden Heede
€ 16,99
De gele ballon

De gele ballon

Charlotte Dematons
€ 14,99
Coco kan het!

Coco kan het!

Loes Riphagen
€ 15,99
Help! Een verrassing!

Help! Een verrassing!

Miriam Bos
€ 19,99
De blaadjesdief

De blaadjesdief

Alice Hemming
€ 13,99
101 eenhoorns

101 eenhoorns

Ruby van der Bogen
€ 14,99