• Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

De Raadselbreker

Rob Koops

Alle bindwijzen en edities

De Raadselbreker

Rob Koops

Hardback / gebonden | Nederlands
  • Op werkdagen voor 23 uur besteld, dezelfde dag verstuurd.
  • Op voorraad in onze winkel. Afhalen tijdens openingsuren.
€ 19,99
  • Vanaf €15,- geen verzendkosten.
  • 30 dagen ruiltermijn voor fysieke producten

Omschrijving

Razend spannend avontuur voor lezers van De Grijze Jager en De brief voor de koning.

Obbe leidt een prettig leven in de Boekenburcht, de plek waar alle kennis van Norgië wordt bewaard. Totdat hij per ongeluk het Zevende Boek vindt, een geheimzinnig boek dat beslist niet in verkeerde handen mag vallen.

Tot zijn verbazing wordt Obbe aangewezen als de Raadselbreker. Hij moet het boek in veiligheid brengen. Met tegenzin begint hij aan een levensgevaarlijke reis door Norgië.

Onderweg ontmoet hij Darja en samen met haar neemt hij het op tegen rovers, beesten en nevelgeesten. Maar vooral tegen de kwaadaardige Rafenna, die alles op alles zet om het Zevende Boek in haar bezit te krijgen.

‘Rob is waarschijnlijk de meest enthousiaste schrijver van Utrecht en slaagt erin de lezer minstens zo enthousiast door Norgië te laten reizen. John Flanagan kan zijn borst natmaken!’ Andger van der Land, boekhandel KEES

Specificaties

  • Uitgever
    HarperCollins
  • Druk
    1
  • Verschenen
    aug. 2023
  • Bladzijden
    304
  • Genre
    Fictie 10-12 jaar
  • Afmetingen
    222 x 148 x 30 mm
  • Gewicht
    506 gram
  • EAN
    9789402713053
  • Hardback / gebonden
    Hardback / gebonden
  • Taal
    Nederlands

Gerelateerde producten

De Gorgels en de laatste kans

De Gorgels en de laatste kans

Jochem Myjer
€ 21,99
De wraak van de furie

De wraak van de furie

Kevin Hassing
€ 17,99
Het bloed van de laatste draak

Het bloed van de laatste draak

Paul van Loon
€ 19,99
Missie afbreken

Missie afbreken

Pieter Koolwijk
€ 15,99
Films die nergens draaien

Films die nergens draaien

Yorick Goldewijk
€ 16,99