0

Dodenlijst

Martin Österdahl

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
  • Niet leverbaar
€ 22,99
Omschrijving

‘Dodenlijst’ is het ijzersterke, los te lezen, tweede deel in de Max Anger-serie van Martin Österdahl, die begon met ‘Vraag niet om genade’. ‘Dodenlijst’ is een spannende internationale spionagethriller over een seriemoordenaar in Zweden en Rusland. In een boerderij wordt een doormidden gezaagd lijk aangetroffen, in het voorhoofd staan symbolen gekerfd. Het blijkt de baas van de Zweedse immigratiedienst en hij is de eerste van meerdere hooggeplaatsten die in korte tijd vermoord worden. Angst heerst: niemand weet wie er zal volgen. Rond dezelfde tijd houdt de Russische marine een oefening die verkeerd afloopt – een onderzeeër komt niet meer boven water. Alleen Ruslandexpert Max Anger ziet het verband en kan de moordenaar stoppen. Maar hij wordt gedwarsboomd omdat sommige dingen uit het verleden het oppervlak niet mogen bereiken. Voor de fans van James Bond en The Bourne-films. Martin Österdahl studeerde Russisch, Oost-Europese culturen en economie. Hij werkte twintig jaar in de televisiewereld. Ook heeft hij een tijdlang in Rusland gewoond. Zijn thrillerdebuut, ‘Vraag niet om genade’, werd direct een bestseller in Zweden.

Specificaties
  • Uitgever
    Ambo|Anthos
  • Druk
    1
  • Verschenen
    feb. 2019
  • Bladzijden
    512
  • Genre
    Thrillers
  • Afmetingen
    230 x 151 x 44 mm
  • Gewicht
    815 gram
  • EAN
    9789026336997
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Familiediner

Familiediner

Linda van Rijn
€ 10,00
Een meesterstuk

Een meesterstuk

Peter Römer
€ 21,99  € 18,99
Boven water

Boven water

Arnaldur Indridason
€ 21,99
Rookgordijn

Rookgordijn

Jørn Lier Horst
€ 20,99
Verzwegen

Verzwegen

Karin Slaughter
€ 21,99