0
Dolk van Sparta

Dolk van Sparta

Nicholas Guild

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
Dolk van Sparta
  • Tijdelijk niet leverbaar. Leverdatum is onbekend.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 19,99
Omschrijving

Voor de lezers van Douglas Jackson en Robert Fabbri

'Guild beschrijft meesterlijk de intriges aan het hof en de koortsachtige strijd op het slagveld, maar de echte indrukwekkende verdienste van het boek is zijn tijdloosheid en veelzijdigheid.' - Publishers Weekly (over The Assyrian)

Specificaties
  • Uitgever
    Karakter Uitgevers BV
  • Druk
    1
  • Verschenen
    jan. 2017
  • Bladzijden
    360
  • Genre
    Thrillers
  • Afmetingen
    236 x 155 x 37 mm
  • Gewicht
    707 gram
  • EAN
    9789045211893
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Cari Mora

Cari Mora

Thomas Harris
€ 20,00
Oktober

Oktober

Søren Sveistrup
€ 20,99
Tom Clancy In zijn macht

Tom Clancy In zijn macht

Mark Cameron
€ 22,99
Metropolis

Metropolis

Philip Kerr
€ 21,99
Macbeth

Macbeth

Jo Nesbo
€ 15,00