0
Vanaf €15,- geen verzendkosten.
I.v.m. de drukte bij PostNL kan vertraging in de levering optreden.
Snelle levering aan huis, maar ook af te halen in de winkel.
€ 19,99

Voor de lezers van Douglas Jackson en Robert Fabbri

'Guild beschrijft meesterlijk de intriges aan het hof en de koortsachtige strijd op het slagveld, maar de echte indrukwekkende verdienste van het boek is zijn tijdloosheid en veelzijdigheid.' - Publishers Weekly (over The Assyrian)

  • Bindwijze: Paperback / Ingenaaid
  • Uitgever: Karakter Uitgevers BV
  • Druk: 1
  • Verschenen: jan. 2017
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 360
  • Genre: Thrillers
  • Dimensies: 236 x 155 x 37 Millimeters
  • Gewicht: 707 gram
  • EAN: 9789045211893

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Dit product heeft nog geen uitgebreide reviews

Geef uw mening en schrijf als eerste een review.

Gerelateerde producten

De jongen in de sneeuw

De jongen in de sneeuw

Samuel Bjork
€ 20,99
IJskoud

IJskoud

Suzanne Vermeer
€ 15,00
Het oordeel

Het oordeel

John Grisham
€ 21,99
De lange weg naar genade

De lange weg naar genade

David Baldacci
€ 21,99
Verleden tijd

Verleden tijd

Lee Child
€ 20,99