0

Dolk van Sparta

Nicholas Guild

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
  • Tijdelijk niet leverbaar. Leverdatum is onbekend.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 19,99
Omschrijving

Voor de lezers van Douglas Jackson en Robert Fabbri

'Guild beschrijft meesterlijk de intriges aan het hof en de koortsachtige strijd op het slagveld, maar de echte indrukwekkende verdienste van het boek is zijn tijdloosheid en veelzijdigheid.' - Publishers Weekly (over The Assyrian)

Specificaties
  • Uitgever
    Karakter Uitgevers BV
  • Vertaler
    Peter de Rijk
  • Druk
    1
  • Verschenen
    jan. 2017
  • Bladzijden
    360
  • Genre
    Thrillers
  • Afmetingen
    236 x 155 x 37 mm
  • Gewicht
    707 gram
  • EAN
    9789045211893
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Als het bloedt

Als het bloedt

Stephen King
€ 24,99
Ondergronds

Ondergronds

David Baldacci
€ 21,99
Strandslag

Strandslag

Linda van Rijn
€ 15,00
Het feest

Het feest

Elizabeth Day
€ 15,00
Façade

Façade

Esther Verhoef
€ 15,00