0
Vanaf €15,- geen verzendkosten.
Snelle levering aan huis, maar ook af te halen in de winkel.
Snelle levering aan huis, maar ook af te halen in de winkel.
€ 19,99

Voor de lezers van Douglas Jackson en Robert Fabbri

'Guild beschrijft meesterlijk de intriges aan het hof en de koortsachtige strijd op het slagveld, maar de echte indrukwekkende verdienste van het boek is zijn tijdloosheid en veelzijdigheid.' - Publishers Weekly (over The Assyrian)

  • Bindwijze: Paperback / Ingenaaid
  • Uitgever: Karakter Uitgevers BV
  • Druk: 1
  • Verschenen: jan. 2017
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 360
  • Genre: Thrillers
  • Dimensies: 236 x 155 x 37 Millimeters
  • Gewicht: 707 gram
  • EAN: 9789045211893

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Dit product heeft nog geen uitgebreide reviews

Geef uw mening en schrijf als eerste een review.

Gerelateerde producten

President vermist

President vermist

Bill Clinton
€ 20,00
Super de luxe

Super de luxe

Suzanne Vermeer
€ 15,00
Het Pauluslabyrint

Het Pauluslabyrint

Jeroen Windmeijer
€ 10,00
De dag van de doden

De dag van de doden

Nicci French
€ 20,00
Ragdoll

Ragdoll

Daniel Cole
€ 10,00