0

Alle producten bij Donner

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

36.927 resultaten gevonden

Weergave

Schilderslief

Simone van der Vlugt
9789026346194 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Op een julidag in 1650 wordt Geertje Dircx door het vroedschap van Amsterdam aangehouden, in een koets getrokken en voor twaalf jaar opgesloten in het spinhuis van Gouda. Van een proces is geen sprake... Meer

€ 20,99

Arabian Nights (barnes & Noble Collectible Classics: Omnibus Edition)

9781435156234 | Engels | Leren binding | 2016
  • Voorraad status ophalen...

This collection features more than twenty stories, in the classic translation of Sir Richard Burton, published between 1884 and 1886, and full-colour illustrations by Renata Fucikova and Jindra Capek.... Meer

€ 39,95

Adventures Of Alexander Von Humboldt

Andrea Wulf
9781473668317 | Engels | Hardback / gebonden | 2019
  • Voorraad status ophalen...

The remarkable adventures of Alexander von Humboldt -- the great lost scientist -- brought to life in this graphic novel. Meer

€ 26,95

Nickel Boys

Colson Whitehead
9780385545440 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 25,50

Silence Of The Girls

Pat Barker
9780241983201 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,95

Schilderslief

Simone van der Vlugt
9789049807566 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 620 is Schilderslief van Simone van der Vlugt. Schilderslief is een meeslepende roman over de verguisde minnares van Rembrandt van Rijn. Op een julidag in 1650 wordt Geertje Dircx aangehou... Meer

€ 18,99

Circe

Madeline Miller
9781408890042 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,95

DOLLE DINSDAG

Nicolline Van der Spek
9789402193930 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In de week van 5 september 1944 nemen zo’n 60.000 NSB’ers de benen naar Duitsland. In de stoet een gezin uit Oegstgeest. De broers, 12 en 14 jaar oud, verliezen elkaar in Duitsland uit het oog. In 201... Meer

€ 19,99

Lancelot

Giles Kristian
9789022587331 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘Een prachtige, rijke hervertelling van de legende van koning Arthur.’ The Times Voor de fans van George R.R. Martin, Conn Iggulden en Diana Gabaldon Koning Uther Pendragon is stervende, en zijn vijan... Meer

€ 22,99

Overstory

Richard Powers
9781784708245 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

SHORTLISTED FOR THE MAN BOOKER PRIZE 2018The Overstory unfolds in concentric rings of interlocking fables that range from antebellum New York to the late twentieth-century Timber Wars of the Pacific N... Meer

€ 11,95

Schutterszilver

Wouter van Mastricht
9789045218748 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De tijd: Holland ontworstelt zich steeds meer uit de Spaanse greep. De handel bloeit. Toch zijn er krachten, aan Spaanse kant, aan Hollandse kant, die hun eigenbelang voorop blijven stellen… en die al... Meer

€ 21,50  € 17,50

De verloren dochter

Armando Lucas Correa
9789022587300 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Voor de lezers van Kristin Hannah en Markus Zusak Een onvergetelijk verhaal, gebaseerd op ware gebeurtenissen, over liefde en schuld tijdens de Tweede Wereldoorlog, van de auteur van Het Duitse meisj... Meer

€ 19,99

De liefdes van Casanova

Matteo Strukul
9789022586112 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Een meeslepende roman vol romantiek, spanning en verraad in het Venetië van de 18e eeuw Venetië gaat gebukt onder geweld en armoede en lijkt de pracht en praal van weleer te zijn verloren. De adel he... Meer

€ 19,99

Het schaduwspel

Simone van der Vlugt
9789026348198 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

In de nieuwe historische roman Het schaduwspel beschrijft Simone van der Vlugt de levens van Eva Ment en Jan Pieterszoon Coen, en een belangrijke periode uit de Nederlandse geschiedenis, de 17e eeuw.... Meer

€ 12,99

Confessions Of Frannie Langton

Sara Collins
9780241984017 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,95

Tidelands

Philippa Gregory
9781471172731 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,95

Out Of The Dark

Gregg Hurwitz
9781405928564 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 10,50

Winter Soldier

Daniel Mason
9780330458337 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

The stunning third novel from the bestselling author of The Piano Tuner. As the First World War devastates Europe, The Winter Soldier is the story of one man thrust, utterly unprepared, into a remote... Meer

€ 11,95

Het lied van de houtzagerij

Vibeke Olsson
9789023957447 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Het lied van de houtzagerij’ van Vibeke Olsson is een sociaal-historische roman over kinderarbeid in Zweden. Het vervolg op ‘De dochter van de houtzager’. Noord-Zweden, 1882. De veertienjarige Britta... Meer

€ 21,99

Well-behaved Woman

Therese Anne Fowler
9781473632493 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

The riveting novel of iron-willed Alva Vanderbilt and her illustrious family as they rule Gilded-Age New York, from the New York Times bestselling author of Z: A Novel of Zelda Fitzgerald Meer

€ 11,95