0
Elmet
Elmet

Elmet

Shortlisted For The Man Booker Prize 2017

Fiona Mozley

Paperback / Ingenaaid | Engels
  • Leverbaar, de levertijd is 3-4 werkdagen
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 13,95
Omschrijving

An atmospheric and thrilling debut set in Yorkshire - perfect for fans of The Loney and The Essex Serpent

Specificaties
  • Uitgever
    John Murray Press
  • Verschenen
    aug. 2017
  • Bladzijden
    320
  • Genre
    Moderne & contemporaine literatuur
  • Afmetingen
    216 x 142 x 25 mm
  • Gewicht
    354 gram
  • EAN
    9781473660540
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

De val van Thomas G.

De val van Thomas G.

Nelleke Noordervliet
€ 22,99
Utopia Avenue

Utopia Avenue

David Mitchell
€ 24,99
De laatste zomer in de stad

De laatste zomer in de stad

Gianfranco Calligarich
€ 20,00
Voordat de koffie koud wordt

Voordat de koffie koud wordt

Toshikazu Kawaguchi
€ 19,99