0
Elmet
Elmet

Elmet

Shortlisted For The Man Booker Prize 2017

Fiona Mozley

Paperback / Ingenaaid | Engels
  • In herdruk. Leverdatum onbekend
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 13,95
Omschrijving

An atmospheric and thrilling debut set in Yorkshire - perfect for fans of The Loney and The Essex Serpent

Specificaties
  • Uitgever
    John Murray Press
  • Verschenen
    aug. 2017
  • Bladzijden
    320
  • Genre
    Moderne & contemporaine literatuur
  • Afmetingen
    216 x 142 x 25 mm
  • Gewicht
    354 gram
  • EAN
    9781473660540
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Ik ga leven

Ik ga leven

Lale Gül
€ 20,00
KliFi

KliFi

Adriaan van Dis
€ 21,99
Klara en de Zon

Klara en de Zon

Kazuo Ishiguro
€ 22,99
Eerste persoon enkelvoud

Eerste persoon enkelvoud

Haruki Murakami
€ 22,99
Mijn lieve gunsteling

Mijn lieve gunsteling

Marieke Lucas Rijneveld
€ 24,99