0
Elmet
Elmet

Elmet

Shortlisted For The Man Booker Prize 2017

Fiona Mozley

Paperback / Ingenaaid | Engels
  • Leverbaar, de levertijd is 3-4 werkdagen
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 14,50
Omschrijving

An atmospheric and thrilling debut set in Yorkshire - perfect for fans of The Loney and The Essex Serpent

Specificaties
  • Uitgever
    Hodder & Stoughton General Division
  • Verschenen
    aug. 2017
  • Bladzijden
    320
  • Genre
    Fictie / Literatuur
  • Afmetingen
    137 x 216 x 27 mm
  • Gewicht
    354 gram
  • EAN
    9781473660540
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Zwarte schuur

Zwarte schuur

Oek de Jong
€ 24,99
Grand Hotel Europa

Grand Hotel Europa

Ilja Leonard Pfeijffer
€ 26,99
Pastorale

Pastorale

Stephan Enter
€ 22,50
Let op mijn woorden

Let op mijn woorden

Griet Op de Beeck
€ 19,99
De zeven zussen

De zeven zussen

Lucinda Riley
€ 12,99