• No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Gevaar in het plantenrijk

Mátyás Bittenbinder & Barend Last

All bindings and editions

  • Hardback / bound

    2023

    €22.99

Gevaar in het plantenrijk

Mátyás Bittenbinder & Barend Last

Hardback / bound | Dutch
  • Ordered on working days before 23h, dispatched the same day.
  • In stock in our store. Click & Collect possible during openings hours.
€22.99
  • From €15,- no shipping costs.
  • 30 days to change your mind and return physical products

Description

Iedereen kent wel de brandnetel, de stekelige distel of de jeukende rozenbottel: planten die je zo in het park of het bos tegenkomt. Maar wist je dat er vleesetende planten bestaan die insecten, spinnen en soms zelfs kikkers oppeuzelen? En dat er planten zijn die bijtende en stekende mieren naar zich toe
lokken om zich zo te beschermen tegen dieren die aan hun bladeren willen knabbelen? Planten zijn essentieel voor het bestaan van de mens en het plantenrijk is een kleurrijke, spannende wereld om te
ontdekken.
Mátyás Bittenbinder en Barend Last laten de lezer kennismaken met de verrassingen van het plantenrijk aan de hand van een heleboel weetjes en feiten, prachtige illustraties en foto's én levendige verhalen die de lezer meenemen naar de tijd van de oude Grieken, de heksentijd en natuurlijk naar het bos in je achtertuin.



Mátyás Bittenbinder (Author)
Mátyás Bittenbinder is een jonge bioloog en promovendus verbonden aan Naturalis en de VU Amsterdam, waar hij onderzoek doet naar slangengif. Daarnaast is het zijn passie om alles op het gebied van planten en dieren voor een
breed publiek toegankelijk te maken. Je kunt Mátyás kennen van het Klokhuis, als gast bij verschillende talkshows en als deelnemer aan De Slimste Mens.

Gif in het dierenrijk was het eerste kinderboek van Mátyás. Het boek werd genomineerd voor de Kinderjury 2023.

Barend Last (Author)
Barend Last is zelfstandig onderwijskundige en veelgevraagd spreker en trainer op het gebied van onderwijs. Daarnaast is hij auteur van diverse boeken. In 2020 verscheen zijn debuut Kleine held op sokken en volgden er meerdere kinderboeken. Voor volwassenen schreef hij het nonfictiesucces Blended learning en onderwijsontwerp. Daarnaast is hij vaste voorlezer bij De Voorleeshoek.

Gif in het dierenrijk was het eerste kinderboek van Barend. Het boek werd genomineerd voor de Kinderjury 2023.


Specifications

  • Publisher
    Fontaine Uitgevers
  • Edition
    1
  • Pub date
    Aug 2023
  • Pages
    128
  • Theme
    Nature, plant, animal (<12 years)
  • Dimensions
    251 x 196 x 21 mm
  • Weight
    723 gram
  • EAN
    9789464041033
  • Hardback / bound
    Hardback / bound
  • Language
    Dutch

related products

Paddenstoel & co

Paddenstoel & co

Geert-Jan Roebers
€19.99
Dit boek gaat over jou

Dit boek gaat over jou

Eveline Hensel
€22.99
Oceanorama

Oceanorama

Barbara Taylor
€25.99
De grote junior dierenencyclopedie

De grote junior dierenencyclopedie

Hans Peter Thiel
€24.95
Roofvogels

Roofvogels

Walter De Raedt
€27.99