0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Het bericht

Doris Knecht

Paperback / Sewn | Dutch
  • Ordered on working days before 23h, dispatched the same day.
  • In stock in our store. Click & Collect possible during openings hours.
€22.99
Description

Het bericht van Doris Knecht is een onverbiddelijke bestseller die in Duitsland wekenlang een van de bestverkochte boeken was. Voor de fans van Juli Zeh en Daniela Krien.

Ruth woont alleen op het platteland, in het huis waar ze ooit gelukkig was met haar gezin. Haar echtgenoot is drie jaar geleden overleden en haar kinderen zijn allang het huis uit. Inmiddels heeft Ruth geleerd om tevreden te zijn met haar bestaan. Ze is graag alleen, dat gaat haar goed af. Dan ontvangt ze een anoniem bericht van iemand die meer lijkt te weten van haar leven dan zijzelf. Het is hinderlijk, en ze krijgt er meer. De berichtjes volgen steeds sneller op elkaar en niet alleen Ruth lijdt eronder, maar ook haar kinderen en vrienden.

Het bericht gaat over relaties, online en offline, en draait om een vrouw wier autonomie wordt bedreigd. Een beklemmende, hoogst actuele roman.

‘Knecht heeft een onderhoudende, prettig directe stijl. De personages, dialogen, de details, de vriendschappen, ze overtuigen. Niet voor niets stond Het bericht wekenlang in de Duitse bestsellerlijsten.’ - Trouw

‘Een vlot geschreven roman over online stalking als sociaal probleem, die leest als een thriller’ - AD

‘De lichtvoetige en onderhoudende stijl doet geen afbreuk aan de literaire kwaliteiten. Knecht combineert lichtheid met diepgang in deze roman.’ – Wiener Zeitung

‘Deze Oostenrijkse schrijver heeft het talent om een klein probleem te laten escaleren tot een grootse finale. Knecht legt met haar geperfectioneerde schrijfstijl de fragiliteit van haar personages bloot.’ – Tagesspiegel



Doris Knecht woont met haar familie en vrienden in Wenen en in het Oostenrijkse Waldviertel. Ze heeft meerdere romans op haar naam staan, Het bericht is haar grote doorbraak in Duitsland. Deze roman werd lovend ontvangen vanwege Knechts schrijfstijl en de maatschappelijke thema’s die ze aansnijdt.

Specifications
  • Publisher
    Ambo|Anthos
  • Translator
    Lilian Caris
  • Edition
    1
  • Pub date
    Nov 2022
  • Pages
    264
  • Theme
    Fiction: general and literary
  • Dimensions
    215 x 138 x 26 mm
  • Weight
    390 gram
  • EAN
    9789026360053
  • Paperback / Sewn
    Paperback / Sewn
  • Language
    Dutch

Customer reviews

Want to write a review?

Log in to your account or create your own account.

login

related products

De beesten

De beesten

Gijs Wilbrink
€23.99
Wat je zoekt, zoekt jou

Wat je zoekt, zoekt jou

Kader Abdolah
€25.00