0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Violet, vervloekt & verwoest

Er is altijd een prijs voor het tarten van het lot

Gina Chen

Hardback / bound | Dutch
  • Ordered on working days before 23h, dispatched the same day.
  • Not in stock in our shop
€20.99
Description

Een duister en betoverend fantasydebuut.

Violet is een ziener en een leugenaar. Met haar slim geformuleerde voorspellingen drukt ze haar stempel op het koninklijke hof. Eerlijkheid is voor zwakkelingen, vindt ze, zoals de o zo niet-charmante prins Cyrus, die van plan is om Violet direct uit haar officiele rol te zetten zodra hij aan het einde van de zomer tot koning gekroond is. Maar wanneer de koning Violet vraagt een vals liefdesverhaal voor Cyrus te voorspellen, wekt ze een gevreesde vloek op die de ondergang of de redding van het koninkrijk zal betekenen. Violet staat voor een keuze: haar eigen lot in handen nemen, ongeacht de gevolgen, of toegeven aan de aantrekkingskracht tussen haar en Cyrus. Terwijl Violet en Cyrus dichter naar elkaar toe groeien, moet ze het opnemen tegen een mysterieus kwaad om zichzelf en het koninkrijk te redden – of alles en iedereen te verdoemen…

- Exclusieve eerste oplage: superluxe gebonden editie met stofomslag, linnenlook met goudfoliestempel, kleur op snee en fanart op de schutbladen!
- Spanning, romantiek, magie en intrige
- Een boek dat leest als een duister sprookje dat je niet zal loslaten
- Een enemies-to-lovers romance om van te smullen!
- Het eerste deel van een duologie
- Voor de fans van Ashley Poston, Holly Black en Shelby Mahurin



Gina Chen dacht het grootste deel van haar leven dat ze een hekel had aan schrijven, totdat ze een paar duizend woorden fanfiction produceerde en besloot dat ze misschien toch een schrijver was. Ze is een autodidactische kunstenaar met een graad in computerwetenschappen en heeft een bijzondere voorliefde voor sprookjes, demonenverhalen, romantische komedies en quizshows. Ze woont in Zuid-Californie.

Specifications
  • Publisher
    Van Goor
  • Translator
    Lia Belt
  • Edition
    2
  • Pub date
    Oct 2022
  • Pages
    368
  • Theme
    Fiction 13-15 years
  • Dimensions
    237 x 159 x 40 mm
  • Weight
    688 gram
  • EAN
    9789000385546
  • Hardback / bound
    Hardback / bound
  • Language
    Dutch

Customer reviews

Want to write a review?

Log in to your account or create your own account.

login

related products

Films die nergens draaien

Films die nergens draaien

Yorick Goldewijk
€16.99
Moordgids voor lieve meisjes

Moordgids voor lieve meisjes

Holly Jackson
€8.99
Exit

Exit

Mel Wallis de Vries
€15.99
Vervloekt

Vervloekt

Marissa Meyer
€25.99
Voltreffer

Voltreffer

Jeff Kinney
€17.50