0

Wreed spel

Mijn wraak zal zoet zijn. Jouw dood is pas het begin.

Angela Marsons

Paperback / Sewn | Dutch
  • Ordered on working days before 23h, dispatched the same day.
  • In stock in our store. Click & Collect possible during openings hours.
€16.99
Description

‘Deze thriller is goed voor een doorwaakte nacht en heeft een detective naar je hart. Graag meer Kim Stone!’ Libelle

Voor de fans van M.J. Arlidge, Robert Bryndza en Val McDermid

‘Je voelt zijn huid weer tegen de jouwe, maar deze keer is het op jouw voorwaarden. Je ziet bloed vloeien en je weet dat hij geen macht meer over je heeft. Je neemt de controle terug, je lot weer in eigen handen, je licht! Het mes stoot met gemak in zijn buik en doorkruist vlees, spieren en pulserende organen. ‘Geef het me, smeerlap. Geef hem me nou gewoon maar terug.’'

Niet lang nadat hij zijn gevangenisstraf heeft uitgezeten, wordt een veroordeelde verkrachter vermoord en verminkt aangetroffen. Het blijft niet bij één lijk. Als er meer slachtoffers worden gevonden die op dezelfde gruwelijke wijze zijn omgebracht, vermoedt detective Kim Stone dat er een kwaadaardig genie bezig is. Het lijkt een pervers experiment waarbij slachtoffers van misdrijven worden aangemoedigd om de rollen om te draaien. Kim zal diep moeten graven om de waarheid boven tafel te krijgen, met het risico dat de genadeloze dader zijn aandacht verlegt naar Kim zelf.



In de pers

‘Een ontroerend, bloedstollend en meeslepend verhaal. Stille schreeuw is een must voor iedere thrillerliefhebber.’ NBD Biblion.

Stille schreeuw introduceert detective Kim Stone met een ijzingwekkende eerste zaak.’ Hebban.nl

'Net als bij Bryndza en Arlidge verlang je direct naar het volgende deel. Ik voeg Marsons zeker toe aan mijn favorietenlijst!’ Thrillersandmore.com

‘Eindelijk kunnen we hier ook genieten van Angela Marsons.’ De Telegraaf, VROUW Glossy



Angela Marsons werkte als beveiliger toen ze in 2015 haar eerste thriller schreef. Inmiddels zijn er van haar Kim Stone-serie bijna vier miljoen exemplaren verkocht. Marsons woont in Black Country, Engeland, waar haar boeken zich ook afspelen.

Specifications
  • Publisher
    Boekerij
  • Edition
    1
  • Pub date
    Jun 2021
  • Pages
    384
  • Theme
    Exciting books in general
  • Dimensions
    215 x 141 x 37 mm
  • Weight
    569 gram
  • EAN
    9789022589953
  • Product form
    Paperback / Sewn
  • Language
    Dutch

Customer reviews

Want to write a review?

Log in to your account or create your own account.

login

related products

Orakel

Orakel

Thomas Olde Heuvelt
€20.99
Mimic

Mimic

Daniel Cole
€21.99
Later

Later

Stephen King
€20.99
De rode Koningin

De rode Koningin

Juan Gómez-Jurado
€20.99