0
Hellepoort

Hellepoort

Bill Schutt & J.R. Finch

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
Hellepoort
  • Op werkdagen voor 16.00 besteld, de volgende dag geleverd
  • Op voorraad in onze winkel. Direct af te halen.
€ 17,99
Omschrijving

Voor de lezers van Clive Cussler, Steve Berry en Wilbur Smith 'Een buitengewone thriller' - Publishers Weekly (Starred Review)

Specificaties
  • Uitgever
    Karakter Uitgevers BV
  • Druk
    1
  • Verschenen
    feb. 2017
  • Bladzijden
    400
  • Genre
    Thrillers
  • Afmetingen
    235 x 155 x 34 mm
  • Gewicht
    665 gram
  • EAN
    9789045208305
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

De Vos

De Vos

Frederick Forsyth
€ 20,99
De stille patiënt

De stille patiënt

Alex Michaelides
€ 19,99
Dertien

Dertien

Steve Cavanagh
€ 17,50
Gespleten

Gespleten

Karin Slaughter
€ 12,50
Prooi

Prooi

Deon Meyer
€ 21,99