0
Vanaf €15,- geen verzendkosten.
Snelle levering aan huis, maar ook af te halen in de winkel.
Snelle levering aan huis, maar ook af te halen in de winkel.
€ 17,99

Voor de lezers van Clive Cussler, Steve Berry en Wilbur Smith 'Een buitengewone thriller' - Publishers Weekly (Starred Review)

  • Bindwijze: Paperback / Ingenaaid
  • Uitgever: Karakter Uitgevers BV
  • Druk: 1
  • Verschenen: feb. 2017
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 400
  • Genre: Thrillers
  • Dimensies: 235 x 155 x 34 Millimeters
  • Gewicht: 665 gram
  • EAN: 9789045208305

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Dit product heeft nog geen uitgebreide reviews

Geef uw mening en schrijf als eerste een review.

Gerelateerde producten

Oorsprong

Oorsprong

Dan Brown
€ 24,99
Vergeven en vergeten

Vergeven en vergeten

Philip Kerr
€ 19,99
Ragdoll

Ragdoll

Daniel Cole
€ 10,00
Enter

Enter

Willem Asman
€ 12,50
De val van Annika S.

De val van Annika S.

Jo Simons
€ 19,99