0

Hellepoort

Bill Schutt & J.R. Finch

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
  • Tijdelijk niet leverbaar. Leverdatum is onbekend.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 17,99
Omschrijving

Voor de lezers van Clive Cussler, Steve Berry en Wilbur Smith 'Een buitengewone thriller' - Publishers Weekly (Starred Review)

Specificaties
  • Uitgever
    Karakter Uitgevers BV
  • Druk
    1
  • Verschenen
    feb. 2017
  • Bladzijden
    400
  • Genre
    Thrillers
  • Afmetingen
    235 x 155 x 34 mm
  • Gewicht
    665 gram
  • EAN
    9789045208305
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Het mes

Het mes

Jo Nesbo
€ 22,99
Façade

Façade

Esther Verhoef
€ 19,99
Zij die moet sterven - Millennium 6

Zij die moet sterven - Millennium 6

David Lagercrantz
€ 22,99
De stilte van de witte stad

De stilte van de witte stad

Eva García Sáenz de Urturi
€ 15,00
Een goede daad

Een goede daad

David Baldacci
€ 21,99