0

Hellepoort

Bill Schutt & J.R. Finch

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
  • Tijdelijk niet leverbaar. Leverdatum is onbekend.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 17,99
Omschrijving

Voor de lezers van Clive Cussler, Steve Berry en Wilbur Smith 'Een buitengewone thriller' - Publishers Weekly (Starred Review)

Specificaties
  • Uitgever
    Karakter Uitgevers BV
  • Druk
    1
  • Verschenen
    feb. 2017
  • Bladzijden
    400
  • Genre
    Thrillers
  • Afmetingen
    235 x 155 x 34 mm
  • Gewicht
    665 gram
  • EAN
    9789045208305
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

De stilte van de witte stad

De stilte van de witte stad

Eva García Sáenz de Urturi
€ 15,00
Als het bloedt

Als het bloedt

Stephen King
€ 24,99
Iene Miene Mutte

Iene Miene Mutte

M.J. Arlidge
€ 7,50
Nog lange niet

Nog lange niet

M.J. Arlidge
€ 20,99
Ondergronds

Ondergronds

David Baldacci
€ 21,99