0
Vanaf €15,- geen verzendkosten.
I.v.m. de drukte bij PostNL kan vertraging in de levering optreden.
Snelle levering aan huis, maar ook af te halen in de winkel.
€ 17,99

Voor de lezers van Clive Cussler, Steve Berry en Wilbur Smith 'Een buitengewone thriller' - Publishers Weekly (Starred Review)

  • Bindwijze: Paperback / Ingenaaid
  • Uitgever: Karakter Uitgevers BV
  • Druk: 1
  • Verschenen: feb. 2017
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 400
  • Genre: Thrillers
  • Dimensies: 235 x 155 x 34 Millimeters
  • Gewicht: 665 gram
  • EAN: 9789045208305

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Dit product heeft nog geen uitgebreide reviews

Geef uw mening en schrijf als eerste een review.

Gerelateerde producten

Oktober

Oktober

Søren Sveistrup
€ 20,99  € 18,99
Lazarus

Lazarus

Lars Kepler
€ 21,99  € 19,99
De jongen in de sneeuw

De jongen in de sneeuw

Samuel Bjork
€ 20,99
IJskoud

IJskoud

Suzanne Vermeer
€ 15,00
Het oordeel

Het oordeel

John Grisham
€ 21,99