0
Vanaf €15,- geen verzendkosten.
Snelle levering aan huis, maar ook af te halen in de winkel.
Snelle levering aan huis, maar ook af te halen in de winkel.
€ 17,99

Voor de lezers van Clive Cussler, Steve Berry en Wilbur Smith 'Een buitengewone thriller' - Publishers Weekly (Starred Review)

  • Bindwijze: Paperback / Ingenaaid
  • Uitgever: Karakter Uitgevers BV
  • Druk: 1
  • Verschenen: feb. 2017
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 400
  • Genre: Thrillers
  • Dimensies: 235 x 155 x 34 Millimeters
  • Gewicht: 665 gram
  • EAN: 9789045208305

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Dit product heeft nog geen uitgebreide reviews

Geef uw mening en schrijf als eerste een review.

Gerelateerde producten

Het Pauluslabyrint

Het Pauluslabyrint

Jeroen Windmeijer
€ 10,00
De dag van de doden

De dag van de doden

Nicci French
€ 20,00
Ragdoll

Ragdoll

Daniel Cole
€ 10,00
Piep zei de muis

Piep zei de muis

M.J. Arlidge
€ 10,00
Macbeth

Macbeth

Jo Nesbo
€ 22,50