0
Hellepoort

Hellepoort

Bill Schutt & J.R. Finch

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
Hellepoort
  • Op werkdagen voor 16.00 besteld, de volgende dag geleverd
  • Op voorraad in onze winkel. Direct af te halen.
€ 17,99
Omschrijving

Voor de lezers van Clive Cussler, Steve Berry en Wilbur Smith 'Een buitengewone thriller' - Publishers Weekly (Starred Review)

Specificaties
  • Uitgever
    Karakter Uitgevers BV
  • Druk
    1
  • Verschenen
    feb. 2017
  • Bladzijden
    400
  • Genre
    Thrillers
  • Dimensies
    235 x 155 x 34 Millimeters
  • Gewicht
    665 gram
  • EAN
    9789045208305
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

IJskoud

IJskoud

Suzanne Vermeer
€ 15,99
Moord terwijl u wacht

Moord terwijl u wacht

Jussi Adler-Olsen
€ 10,00
Witte dood

Witte dood

Robert Galbraith
€ 22,99
Het oordeel

Het oordeel

John Grisham
€ 22,99
Koudvuur

Koudvuur

Cilla Börjlind
€ 20,99