0

Het begin van de rest van je leven

Drie bijzondere vrouwen, drie bijzondere verjaardagen, en het jaar dat erop volgt.

Cathy Kelly

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
  • Op werkdagen voor 23 uur besteld, de volgende dag geleverd.
  • Op voorraad in onze winkel. Afhalen tijdens openingsuren.
€ 17,99
Omschrijving

‘Heel herkenbaar, romantisch en heerlijk om de harde werkelijkheid even op afstand te houden.’ Sunday Mirror

Voor de fans van Marian Keyes en Maeve Binchy

Drie vrouwen vieren hun verjaardag op dezelfde dag, en dit jaar zijn het extra bijzondere dagen: ze worden dertig, veertig en vijftig. Maar de gebeurtenissen op de feestelijke dag luiden voor alle drie de vrouwen een wel heel bijzonder jaar in…

Ginger brengt haar dertigste verjaardag niet door zoals ze van tevoren zo nauwkeurig had gepland. Als dit de eerste dag van haar nieuwe en vernieuwde leven moet zijn, waarom heeft ze dan het akelige idee dat ze afstevent op een totale ramp?

Sam is eindelijk zwanger na jaren van proberen. Wanneer haar vruchtwater breekt op de ochtend van haar veertigste verjaardag, raakt ze in paniek: vergeet die bevalling, hoe wordt ze in godsnaam een goede moeder?

Callie viert haar vijftigste verjaardag door een groot feest te organiseren bij haar thuis in Dublin. Halverwege het feest staat er iemand voor de deur die haar perfecte leven binnen stapt en het volkomen op zijn kop zet.


De pers over de boeken van Cathy Kelly

‘Liefdevol, grappig en uit het leven gegrepen.’ Marian Keyes

‘Door dit soort boeken blijf ik een zwak houden voor Ierland en Ierse schrijfsters.’ Hebban.nl

‘Warm, geloofwaardig en intelligent: dit is fictie op zijn best.’ Heat Magazine



Cathy Kelly was journaliste voordat ze romans begon te schrijven. Haar werk, geïnspireerd door de boeken van Maeve Binchy, wordt in meer dan vijftien landen uitgegeven. Ze woont in Wicklow, Ierland.

Specificaties
  • Uitgever
    Boekerij
  • Vertaler
    Mireille Vroege
  • Druk
    1
  • Verschenen
    sep. 2019
  • Bladzijden
    416
  • Genre
    Fictie / Literatuur
  • Afmetingen
    215 x 140 x 37 mm
  • Gewicht
    593 gram
  • EAN
    9789022587294
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

De avond is ongemak

De avond is ongemak

Marieke Lucas Rijneveld
€ 15,00
Stoorzender

Stoorzender

Arjen Lubach
€ 20,99
De rat van Amsterdam

De rat van Amsterdam

Pieter Waterdrinker
€ 26,99
Uit het leven van een hond

Uit het leven van een hond

Sander Kollaard
€ 20,00