0

Het pudding probleem

Joe Berger

Hardback / gebonden | Nederlands
  • Niet leverbaar
€ 14,99
Omschrijving

Lars Leugenaar. Op het eerste gezicht is hij een heel gewone jongen. Hij woont samen met zijn vader, moeder, zus en hun kat Pudding. Er is maar één ding een beetje anders aan Lars. Hij LIEGT. Nogal veel, en over van alles! Hij doet het niet eens (altijd) expres. Hij wil best eerlijk zijn, maar de waarheid is vaak zo ingewikkeld… en onhandig! Dus werkt Lars zich keer op keer flink in de nesten. Tot het ernaar uitziet dat hij nog maar één uitweg heeft: de waarheid vertellen. Maar of hij dat ook écht doet, weet je bij Lars nooit zeker… 'Het Pudding probleem' is het eerste boek in de Lars Leugenaar-serie van Joe Berger. Voor fans van 'Tom Groot' en 'Het leven van een Looser': Lars Leugenaar is eigenzinnig, grappig, ad rem en hartverwarmend. Kinderboekenauteur Manon Sikkel verzorgde de Nederlandse vertaling van 'Lars leugenaar – Het pudding probleem'.

Specificaties
  • Uitgever
    Kluitman
  • Vertaler
    Manon Sikkel
  • Druk
    1
  • Verschenen
    sep. 2018
  • Bladzijden
    240
  • Genre
    Fictie 7-9 jaar
  • Afmetingen
    193 x 141 x 28 mm
  • Gewicht
    383 gram
  • EAN
    9789020672817
  • Bindwijze
    Hardback / gebonden
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Superjuffie in Australië

Superjuffie in Australië

Janneke Schotveld
€ 14,50
3, 2, 1, GO!

3, 2, 1, GO!

André Kuipers
€ 11,99
De stad van de verloren tijd

De stad van de verloren tijd

Anna Ruhe
€ 16,99
Kleine Karels tekenclub

Kleine Karels tekenclub

Dav Pilkey
€ 14,99