0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Het verborgen paleis

Een verdwenen zus, een belofte en een eiland vol geheimen

Dinah Jefferies

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
  • Op werkdagen voor 23 uur besteld, dezelfde dag verstuurd.
  • Op voorraad in onze winkel. Afhalen tijdens openingsuren.
€ 21,99
Omschrijving

Een verdwenen zus, een belofte en een eiland vol geheimen: hét boek voor lezers van Lucinda Riley en Santa Montefiore.

Frankrijk, 1923. Als een groot schandaal aan het licht dreigt te komen, vlucht Rosalie Delacroix weg van haar familie in Parijs. In de donkere straten en exotische nachtclubs van Malta hoopt ze een nieuw leven tegemoet te gaan.

Malta, 1944. Nadat een groot familiegeheim uit is gekomen, moet ook Florence Frankrijk ontvluchten. Wanneer ze na lange omzwervingen bij haar moeder in Engeland aankomt, wordt ze daar allesbehalve hartelijk ontvangen. Haar moeder kijkt niet naar haar om, maar heeft wel een vreemd verzoek: of Florence op zoek wil gaan naar haar verdwenen tante Rosalie, die naar verluidt op Malta woont. Maar er woedt oorlog in Europa en het enige aanknopingspunt is een jaren oude brief….

Over Dochters van de Dordogne:

‘Mijn ideale boek: een geheim, liefde, verdriet en blijdschap – ik kon niet stoppen met lezen.’ Santa Montefiore

‘Prachtig geschreven en hartverscheurend.’ Katie Fforde

‘Ik was gegrepen, ontroerd en volkomen in de ban van dit diep emotionele en overtuigende verhaal.’ Kate Furnivall

Specificaties
  • Uitgever
    HarperCollins
  • Vertaler
    Erica van Rijsewijk
  • Druk
    1
  • Verschenen
    nov. 2022
  • Bladzijden
    400
  • Genre
    Fictie / Literatuur
  • Afmetingen
    224 x 150 x 34 mm
  • Gewicht
    590 gram
  • EAN
    9789402711318
  • Paperback / Ingenaaid
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Het schaarse licht

Het schaarse licht

Nino Haratischwili
€ 34,99
Wat stilte wil

Wat stilte wil

Arthur Japin
€ 24,99
De beesten

De beesten

Gijs Wilbrink
€ 23,99
Wat je zoekt, zoekt jou

Wat je zoekt, zoekt jou

Kader Abdolah
€ 25,00