0
History Of Wolves
History Of Wolves

History Of Wolves

Shortlisted For The 2017 Man Booker Prize

Emily Fridlund

Hardback / gebonden | Engels
  • Leverbaar, levertijd door Brexit-vertraging momenteel 6-8 werkdagen.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 16,50
Omschrijving

SHORTLISTED FOR THE 2017 MAN BOOKER PRIZE. Already being acclaimed as one of the most exciting new debuts of 2017, Emily Fridlund's HISTORY OF WOLVES is a brilliant coming-of-age novel that will appeal to fans of THE GIRLS and THE VIRGIN SUICIDES

Specificaties
  • Uitgever
    Orion Publishing Co
  • Verschenen
    feb. 2017
  • Bladzijden
    288
  • Genre
    Moderne & contemporaine literatuur
  • Afmetingen
    146 x 223 x 29 mm
  • Gewicht
    418 gram
  • EAN
    9781474602945
  • Bindwijze
    Hardback / gebonden
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Mijn lieve gunsteling

Mijn lieve gunsteling

Marieke Lucas Rijneveld
€ 24,99
De avond is ongemak

De avond is ongemak

Marieke Lucas Rijneveld
€ 15,00
Ik ga leven

Ik ga leven

Lale Gül
€ 20,00
Eerste persoon enkelvoud

Eerste persoon enkelvoud

Haruki Murakami
€ 22,99
De reparatie van de wereld

De reparatie van de wereld

Slobodan Šnajder
€ 29,99