0
History Of Wolves

History Of Wolves

Shortlisted For The 2017 Man Booker Prize

Emily Fridlund

Hardback / gebonden | Engels
History Of Wolves
  • Te bestellen. Levertijd onbekend.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 17,50
Omschrijving

SHORTLISTED FOR THE 2017 MAN BOOKER PRIZE. Already being acclaimed as one of the most exciting new debuts of 2017, Emily Fridlund's HISTORY OF WOLVES is a brilliant coming-of-age novel that will appeal to fans of THE GIRLS and THE VIRGIN SUICIDES

Specificaties
  • Uitgever
    Orion Publishing Co
  • Verschenen
    feb. 2017
  • Bladzijden
    288
  • Genre
    Moderne & contemporaine literatuur
  • Afmetingen
    146 x 223 x 29 mm
  • Gewicht
    418 gram
  • EAN
    9781474602945
  • Bindwijze
    Hardback / gebonden
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

De ommegang

De ommegang

Jan van Aken
€ 15,00
Het Rosie resultaat

Het Rosie resultaat

Graeme Simsion
€ 20,99
Onder de paramariboom

Onder de paramariboom

Johan Fretz
€ 19,99
Tsjaikovskistraat 40

Tsjaikovskistraat 40

Pieter Waterdrinker
€ 15,00
Venetië

Venetië

Cees Nooteboom
€ 24,99