0
Home Baked
Home Baked

Home Baked

My Mom, Marijuana, And The Stoning Of San Francisco

Volz Alia Volz

Paperback / Ingenaaid | Engels
  • Leverbaar, de levertijd 5-6 werkdagen.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 21,50
Omschrijving

A blazingly funny, heartfelt memoir from the daughter of the larger-than-life woman who ran Sticky Fingers Brownies, an underground bakery that distributed thousands of weed-laced brownies per month and helped provide medical marijuana to AIDS patients in San Franciscofor fans of Armistead Maupin and Patricia Lockwood

Specificaties
  • Uitgever
    Hmh Books
  • Verschenen
    apr. 2021
  • Bladzijden
    448
  • Afmetingen
    135 x 204 x 37 mm
  • Gewicht
    354 gram
  • EAN
    9780358505020
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Cliënt E. Busken

Cliënt E. Busken

Jeroen Brouwers
€ 21,99
Wat wij zagen

Wat wij zagen

Hanna Bervoets
€ 15,00
Ik ga leven

Ik ga leven

Lale Gül
€ 20,00
De fundamenten

De fundamenten

Ramsey Nasr
€ 16,99