Omschrijving
Het is een mooie dag in de Tovertuin. Woezel wil al zijn vriendjes vertellen hoe lief hij ze vindt. Maar de allerliefste is toch wel... Pip!
Woezel vertelt al zijn vriendjes in de Tovertuin waarom hij hen zo lief vindt. Wanneer zijn vriendinnetje Pip onverwachts tevoorschijn komt om hem te vertellen hoe lief ze hem vindt, wordt Woezel verlegen en verstopt zich. Durft hij Pip ook te vertellen hoe lief hij haar vindt? Kort, eenvoudig verhaaltje over elkaar lief vinden. Het taalgebruik is toegankelijk. Twee tot vijf regels tekst met daarboven een vrolijke illustratie. Een schattig, lief verhaal, herkenbaar en fijn voor jonge kinderen.
Guusje Nederhorst (1969 – 2004) is een Nederlandse actrice en kinderboekenauteur. Haar eerste zolderkamerverhalen, die na haar overlijden werden gebundeld en uitgebracht, werden een doorslaand succes. Guusje, die altijd al een grote voorliefde voor kind en dier heeft gehad, wilde niets liever dan de wereld van kinderen en dieren een beetje mooier maken. Met Woezel & Pip - dat in 2020 haar vijftienjarig jubileumjaar viert - en waarvan inmiddels meer dan 3 miljoen boeken van verkocht zijn, is haar droom er een van velen geworden. Van elk verkocht boek wordt een afdracht gedaan via het Guusje Nederhorst Fonds voor goede doelen die kind en dier centraal stellen.