0

Mind games

Het spel is je cadeau. Durf je te spelen?

Leona Deakin

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
  • Niet leverbaar
€ 17,99
Omschrijving

'FANTASTISCH! De verslavendste thriller die ik dit jaar heb gelezen.' Goodreads

Spannende psychologische thriller voor de lezers van M.J. Arlidge en Robert Bryndza

Vier vreemden worden vermist en er is maar één aanwijzing over hun verblijfplaats. Op de plaats waar ze voor het laatst zijn gezien, ligt een verjaardagskaart met een korte tekst: ‘Het spel is je cadeau. Durf je te spelen?’

De politie neemt de zaak in eerste instantie niet serieus: het heeft er alle schijn van dat het om een grap gaat. Maar de families zijn ervan overtuigd dat er iets anders aan de hand is. De dochter van een van de slachtoffers haalt dokter Augusta Bloom, psycholoog en privédetective, over om zich in de verdwijningen te verdiepen. Naarmate Augusta zich steviger in de zaak vastbijt en het gedrag, de beweegredenen en de persoonlijkheden van de vermisten onder de loep neemt, komt ze tot een angstaanjagende ontdekking. Er is één heel duidelijke verbindende factor, een overeenkomende karaktertrek, en die karaktertrek maakt hen heel erg gevaarlijk.

Terwijl het spel steeds meer spelers verzamelt en meer families hun geliefden verliezen, bindt dr. Bloom de strijd aan met de tijd om de slachtoffers te vinden. Maar speelt ze op deze manier niet gewoon mee met het spel?


Lezers over Mind games

‘Razendsnel, verslavend en vol twists. Deze thriller overtrof al mijn verwachtingen.’ Lizzie Goudsmit, redacteur Transworld

‘Ik sloeg de pagina’s koortsachtig om en moest het boek soms zelfs even wegleggen voor een adempauze. Niet normaal zo spannend!’

‘Wauw! Mind games is slim, verfrissend en origineel. Ik vond het helemaal geweldig.’



Leona Deakin is arbeidspsycholoog. Ze begon haar carrière als politiepsycholoog in West Yorkshire. Mind games is haar debuut als schrijver.

Specificaties
  • Uitgever
    Boekerij
  • Vertaler
    Els Franci-Ekeler
  • Druk
    1
  • Verschenen
    jun. 2019
  • Bladzijden
    320
  • Genre
    Spannende boeken algemeen
  • Afmetingen
    215 x 141 x 30 mm
  • Gewicht
    490 gram
  • EAN
    9789022587133
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Valse getuige

Valse getuige

Karin Slaughter
€ 22,99
Dwaalspoor

Dwaalspoor

Suzanne Vermeer
€ 10,99
De Camino

De Camino

Anya Niewierra
€ 20,99
Een langzaam smeulend vuur

Een langzaam smeulend vuur

Paula Hawkins
€ 21,99
Wie niet horen wil

Wie niet horen wil

Nicci French
€ 22,99