0

Nieuw verschenen boeken

Recent verschenen

Met de stroom mee

Met de stroom mee

Willem Philipsen
€ 20,00
Had je nog willen wandelen?

Had je nog willen wandelen?

J.J. Voskuil
€ 20,00
Zwanenzang 1945

Zwanenzang 1945

Walter Kempowski
€ 29,99
De zevende zus

De zevende zus

Lucinda Riley
€ 24,99
De overlevenden

De overlevenden

Alex Schulman
€ 21,99
Papyrus

Papyrus

Irene Vallejo
€ 29,99
De slag om Europa

De slag om Europa

Rob de Wijk
€ 23,99
Mijn hoofd is een zieke vulkaan

Mijn hoofd is een zieke vulkaan

Charles Baudelaire
€ 27,50
Naar omstandigheden nogal slecht

Naar omstandigheden nogal slecht

Inger Boxsem
€ 22,99
Welcome to the jungle

Welcome to the jungle

Sander de Kramer
€ 9,99
De zeearend

De zeearend

Nienke Beintema
€ 22,99
10.000 stappenboek

10.000 stappenboek

Arie Boomsma
€ 32,99
Verfijn Sluit

1.443 resultaten gevonden

Weergave

Een boekje vol geluk

Petra van Dreumel
9789022585757 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

‘Prachtige illustraties en fijne teksten. Een mooi cadeau! Voor jezelf of voor iemand anders.’ - Elma van Vliet, auteur van de bestseller Mam, vertel eensCadeautip! Voor de lezers van Elle Luna en Mee... Meer

€ 16,99

Retour Parijs

Anne Teunis
9789083096124 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In de hoop haar inspiratie weer op gang te brengen, bezoekt kunstenares Christine van Heeteren haar galeriehouder in Parijs. De stad is een cruciale plek uit haar verleden. Ze maakt een afspraak waarm... Meer

€ 21,99

Fidget fun

De Knutseljuf
9789024597253 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Maak je eigen fidget- en pop-speelgoed met dit boek van De Knutseljuf. Fidgets veroveren de wereld! Toys om zelf te maken en mee te spelen: pop het, speel en have fun. Je ziet ze thuis, op het schoolp... Meer

€ 6,99

Klein groot wonder

Anita Stoof
9789033835889 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Klein groot wonder vertaalt Psalm 139 naar de leefwereld van jonge kinderen. Belangrijke thema’s uit deze geliefde psalm spelen een rol: God heeft je gemaakt, Hij kent je, Hij is altijd dicht bij je.... Meer

€ 12,99

The secret art of being a grown-up

Bridget Watson Payne
9789026151491 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

The secret art of being a grown-up van Bridget Watson Payne is hét cadeauboek voor jongeren die klaar zijn om volwassen te worden. Vol grappige en slimme lifehacks die niemand je ooit verteld heeft. M... Meer

€ 12,99

Create your own calm

Meera Lee Patel
9789000376841 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Vind ontspanning in een drukke wereld Gevoelens van onrust en druk komen bij iedereen weleens voor, in meerdere of mindere mate. De hectiek van alledag kan daar al snel voor zorgen. In dit prachtig vo... Meer

€ 14,99

Je bent mijn supervriendin!

9789044759600 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Dit leuke cadeauboekje is ideaal voor als je je beste vriendin eens extra in de bloemetjes wil zetten! Dankzij de grappige citaten en beelden breng je zo een glimlach op haar gezicht. Meer

€ 7,95

Voor de coolste papa van de hele wereld

9789044759594 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Vertel je papa hoeveel je van hem houdt met dit leuke cadeauboekje! Dankzij de hartverwarmende citaten en beelden breng je zo een glimlach op zijn gezicht. Perfect voor vaderdag of een verjaardag. Meer

€ 7,95

Gelukkige verjaardag!

9789044759617 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Dit leuke cadeauboekje vol magische eenhoorns is ideaal voor elke jarige in je leven! Dankzij de humoristische citaten en beelden breng je zo een glimlach op hun gezicht. Meer

€ 7,95

Hoera, je bent jarig!

9789044759587 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Dit leuke cadeauboekje vol grappige lama's is ideaal voor elke jarige in je leven! Dankzij de humoristische citaten en beelden breng je zo een glimlach op hun gezicht. Meer

€ 7,95

Kak

Cécile Huijnen
9789493089440 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Klassieke musici? Dat zijn seksloze types die altijd in galakleding lopen, meer geld steken in hun viool dan in hun auto, in hun slaap Sjostakovitsj kunnen spellen en concerten geven voor mensen die v... Meer

€ 18,95

Nootzaak

Maurice Wiche
9789464241402 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Zou je muziek anders beluisteren wanneer je weet wat een componist ermee bedoeld heeft? Vermoedelijk wel, al zijn er ook mensen die zonder kennis van enige achtergrond hun eigen verhaal bij de noten f... Meer

€ 18,95

Hieperdepiep!

Guusje Nederhorst
9789493216204 | Nederlands | Kartonnen boek | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Hieperdepiep...hoera! Charlie is jarig en daarom is er taart. En kaarsjes natuurlijk! Maar wie gaat Charlie helpen om die kaarsjes uit te blazen en een wens te doen? Kan jij misschien helpen?Guusje Ne... Meer

€ 11,99

Voor de beste grootouder ooit - Cadeauboeken

9789036642477 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Je opa of oma is een constante bron van begrip, advies en liefde. Deze verzameling van inspirerende citaten is jouw manier om te laten zien dat hij of zij de beste grootouder ooit is. Meer

€ 5,99

For the best mum ever - Cadeauboeken

9789036642484 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Dit kleine cadeauboekje staat vol met hartverwarmende citaten en lieve woorden om te vertellen hoezeer je je moeder waardeert. Herinner je moeder eraan dat ze echt de best mum ever is. Dit compacte ma... Meer

€ 5,99

Mi Perú

Sjouke van den Brink
9789088601699 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Dit is een familieverhaal van een gezin met 3 jonge kinderen, dat eind tachtiger jaren door de fa. Philips werd uitgezonden naar Lima, Peru. We begonnen daar een jeugdmuziekgroep en kregen ook contact... Meer

€ 20,00

Kleine ode aan de Willem Arntsz Hoeve

Anja Gramberg
9789493023895 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Anja Gramberg werkte bijna een halve eeuw met psychiatrische patiënten op de Willem Arntsz Hoeve in Den Dolder. Nu heeft ze de pensioenleeftijd bereikt en begint ze aan een nieuwe levensfase. Voor ze... Meer

€ 15,50

Hoeksteen 90A

Rob van Vuure
9789492107305 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Je kunt schrijven dat het hechte gezin waarin je opgroeide veilig en warm was. Schoolvoorbeeld hoeksteen. Je kunt schrijven dat je alle kansen kreeg, dat je ouders je permanent uit de wind hielden. Da... Meer

€ 17,95

Windhorse House

Myra de Rooy
9789462264052 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Auteur Myra de Rooy ontmoet een groep van acht Tibetaanse ex-politieke gevangenen, mensen die zich verzetten tegen de Chinese bezetting van hun land. Hun levensverhalen zijn diep ontroerend. Deze mens... Meer

€ 19,95

Life's a beach - Cadeauboeken

9789036642507 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Laat je innerlijke 'glamingo' los en vier de zon het hele jaar door met dit zinderende boek vol citaten en uitspraken om je eraan te herinneren waarom het leven een groot, grandioos, weldadig strand i... Meer

€ 5,99