0

Alle boeken van Daisy Johnson

Verfijn Sluit

13 resultaten gevonden

Weergave

Onder het water

Daisy Johnson
9789492313744 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Gretel is opgegroeid op een woonboot met haar moeder, met wie ze over de rivieren dwaalde en een taal sprak die ze zelf hadden verzonnen, tot ze op een dag verdween en Gretel alleen achterliet. Zestie... Meer

€ 22,50

Everything Under

Daisy Johnson
9781784702113 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

SHORTLISTED FOR THE MAN BOOKER PRIZE 2018'Daisy Johnson is a new goddamn swaggering monster of fiction' Lauren Groff`Weird and wild and wonderfully unsettling... Dive in for just a moment and you'll e... Meer

€ 11,95

Veenland

Daisy Johnson
9789492313560 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Veenland speelt zich af in de moerasgebieden van Engeland en verleent het platte, naargeestige landschap een rijke, broeierige atmosfeer. Dit is een plek waar dieren en mensen samensmelten, waar vreem... Meer

€ 19,50

Sisters

Daisy Johnson
9781787331778 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,50

In The Crypt With A Candlestick

Daisy Waugh
9780349422466 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A wonderfully comedic novel full of sharp insight, sly wit - and a smidgeon of murder. Perfect for fans of PG Wodehouse, Julian Fellowes and Agatha Christie. Meer

€ 22,95

Fen

Daisy Johnson
9781784702106 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

But the wild is always close at hand, ready to erupt.This is a place where animals and people commingle and fuse, where curious metamorphoses take place, where myth and dark magic still linger. Meer

€ 11,95

EVERYTHING UNDER

DAISY JOHNSON
9781555978266 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,95

Everything Under

Daisy Johnson
9781910702345 | Engels | Hardback / gebonden | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 23,95

Sisters

Daisy Johnson
9781787331624 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,95

Lenders and Venture Capital Directory - Global

Johnson, Dr Daisy M.
9781511592956 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2015
  • Voorraad status ophalen...
€ 308,95

FEN

DAISY JOHNSON
9781555977740 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 23,95

EVERYTHING UNDER

DAISY JOHNSON
9781721335213 | Engels | Audio-CD | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 22,95

EVERYTHING UNDER

DAISY JOHNSON
9781721335206 | Engels | Audio-CD | 2019
  • Voorraad status ophalen...
€ 34,95