0

Alle boeken van Robert Bryndza

Verfijn Sluit

83 resultaten gevonden

Weergave

Laatste adem

Robert Bryndza
9789022589557 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Deel 4 in de Erika Foster-serieHij is je perfecte date. Jij bent zijn volgende slachtoffer…Als het stoffelijk overschot van een jonge vrouw wordt gevonden in een afvalcontainer, is detecti... Meer

€ 10,99

Het meisje in het ijs

Robert Bryndza
9789022585108 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Deel 1 in de Erika Foster-serie Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen ie... Meer

€ 10,99

Donker water

Robert Bryndza
9789022588598 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

‘De spanning wordt steeds verder opgevoerd en de lezer verslindt bladzij na bladzij, om in de climax te worden verrast met een onverwachte ontknoping. Een regelrechte nagelbijter!’ ***** Thrillzo... Meer

€ 10,99

De stalker in de nacht

Robert Bryndza
9789022586440 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 2 in de Erika Foster-serie ‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk alleenstaande man... Meer

€ 10,99

Koud bloed

Robert Bryndza
9789022586716 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 5 in de Erika Foster-serie ‘Een meeslepend steekspel. Een prima speurder waar ik meer van wil horen.’ Trouw over Het meisje in het ijs Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge De koffer... Meer

€ 15,99

Doods geheim

Robert Bryndza
9789022586723 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Om de perfecte moord te plegen, heb je de perfecte dekmantel nodig Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Op een ijzig koude ochtend vindt een moeder het met bloed doordrenkte lichaam van... Meer

€ 15,99

Zonder gezicht

Robert Bryndza
9789022588819 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Kate Marshall is een sterke vrouwelijke hoofdpersoon à la Erika Foster en Helen Grace Zestien jaar geleden was Kate Marshall een veelbelovende jonge politiedetective bij de Londense politie. To... Meer

€ 19,99

Koud bloed

Robert Bryndza
9789022590607 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Het vijfde boek met inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, nu voor maar € 11 Als een gehavende koffer met het verminkte lichaam van een jonge man aan de oever van de Theems aanspoelt, is zelfs r... Meer

€ 11,00

Laatste adem

Robert Bryndza
9789022585320 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Deel 4 in de Erika Foster-serie ‘Een spectaculaire en bloedstollende thriller die je vanaf het begin niet meer loslaat.’ Thrillzone.com Voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Als het... Meer

€ 15,99

Donker water

Robert Bryndza
9789022585115 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Deel 3 in de Erika Foster-serie Het derde boek met de ijzersterke inspecteur Erika Foster in de hoofdrol, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Het lichaam onder water zinkt snel. He... Meer

€ 15,99

De stalker in de nacht

Robert Bryndza
9789022583227 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

‘Het meisje in het ijs is een topthriller die je via onverwachte wendingen meevoert naar een verrassend einde.’ Margriet Het zijn stuk voor stuk alleenstaande mannen. Allemaal met een teruggetrokken e... Meer

€ 15,99

Het meisje in het ijs

Robert Bryndza
9789022582022 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

Met een ijzersterke hoofdpersoon waar lezers geen genoeg van zullen krijgen, voor de fans van Karin Slaughter en M.J. Arlidge Haar ogen zijn wijd open. Haar lippen iets uiteen, alsof ze nog iets wil... Meer

€ 10,00

Dark Water

Robert Bryndza
9780751571301 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

From the million-copy bestselling author of The Girl in the Ice and The Night Stalker comes the third heart-stopping book in the Detective Erika Foster series. Meer

€ 10,50

Girl In The Ice

Robert Bryndza
9780751570656 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

A page-turning thriller packed with suspense. The first Detective Erika Foster novel by bestselling author Robert Bryndza. Meer

€ 11,95

Last Breath

Robert Bryndza
9780751571318 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

From the million-copy bestselling author of The Girl in the Ice and The Night Stalker comes the fourth heart-stopping book in the Detective Erika Foster series. Meer

€ 10,50

Nine Elms

Robert Bryndza
9780751572728 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

With gripping twists, turns and a shocking ending, NINE ELMS by Robert Bryndza is unputdownable thriller fiction at its most electrifying. Meer

€ 17,50

Nine Elms

Robert Bryndza
9780751572711 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,50

Cold Blood

Robert Bryndza
9781786811493 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...
€ 13,50

Deadly Secrets

Robert Bryndza
9781786814289 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...
€ 14,95

Night Stalker

Robert Bryndza
9780751571295 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2018
  • Voorraad status ophalen...

A page-turning thriller packed with suspense. The second Detective Erika Foster novel by bestselling author, Robert Bryndza. Meer

€ 11,95