0

Alle boeken van Philip Kerr

Verfijn Sluit

408 resultaten gevonden

Weergave

De berlijnse trilogie

Philip Kerr
9789022591949 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Prachtige gebonden jubileumeditie met stofomslag en leeslint vanwege 75 jaar Boekerij‘De zogenoemde Berlijnse trilogie – spelend in de jaren dertig in nazi-Duitsland – behoort tot he... Meer

€ 20,00

Metropolis

Philip Kerr
9789022586143 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De veertiende en allerlaatste thriller met de onvergetelijke Bernie Gunther in de hoofdrol Berlijn, 1928, de nadagen van de Weimarrepubliek kort voordat Hitler en de nazi’s aan de macht komen. Bernar... Meer

€ 21,99

Als de doden niet herrijzen

Philip Kerr
9789022585511 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Voor de lezers van John Le Carré en Robert Harris Als de doden niet herrijzen was VN-thriller van het jaar Berlijn 1934. De nazi’s zijn anderhalf jaar aan de macht en de stad bereidt zich voor... Meer

€ 10,00

Praag fataal

Philip Kerr
9789022562239 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2012
  • Voorraad status ophalen...

September 1941. Wanneer Bernie Gunther van het Oostfront terugkeert naar huis, treft hij een onherkenbaar veranderd Berlijn aan. De verduistering, de voedselrantsoenering, de RAF, een moordenaar die d... Meer

€ 19,99

De man zonder adem

Philip Kerr
9789022565858 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2013
  • Voorraad status ophalen...

Berlijn, een maand na de verpletterende nederlaag bij Stalingrad in de winter van 1943. Bernie Gunther werkt voor het Bureau Oorlogsmisdaden van de Wehrmacht. Volgens Hitler is Duitsland aan de winnen... Meer

€ 19,99

Een stille vlam

Philip Kerr
9789022552476 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2009
  • Voorraad status ophalen...

1950. Bernie Gunther is met vele Duitse landgenoten naar Buenos Aires uitgeweken, waar alleen de hoofdcommissaris van de politie zijn identiteit kent. Dan wordt een jong meisje vermoord onder gruwelij... Meer

€ 19,99

Grijs verleden

Philip Kerr
9789022558461 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2011
  • Voorraad status ophalen...

‘Een man werkt niet voor zijn vijanden, tenzij hij weinig te kiezen heeft.’ Aldus Bernie Gunther. Het is 1954 en Bernie is op Cuba, waar hij aan een gevaarlijke klus probeert te ontkomen. Hij chartert... Meer

€ 19,99

De vrouw van Zagreb

Philip Kerr
9789022569979 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2015
  • Voorraad status ophalen...

In de zomer van 1943 wordt Bernie Gunther bij Goebbels ontboden. Omdat hij een onplezierige klus in Smolensk tot een goed einde bracht, heeft hij er nog een verdiend. Goebbels wil dat ‘zijn’ Babelsber... Meer

€ 19,99

De een van de ander

Philip Kerr
9789049807061 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Dwarsligger 617 is De een van de ander van Philip Kerr, een Bernie Gunther-thriller. München, 1949: Bernie Gunther wordt ingehuurd door een vrouw wier echtgenoot, een oorlogsmisdadiger, is verdwenen.... Meer

€ 13,99

Vergeven en vergeten

Philip Kerr
9789022582862 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid
  • Voorraad status ophalen...

Auteur van de maand juni De nieuwe Bernie Gunther! Liefhebbers van John Le Carre en Robert Harris houden ook van Philip Kerr Behoort tot het beste wat er ooit op thrillergebied is verschenen! de V... Meer

€ 20,99

De schaduw van de stilte

Philip Kerr
9789022576663 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Zoals eerder in Praag fataal en Grijs verleden schrijft Kerr zowel over nazi-Duitsland als over de Koude Oorlog. Het is winter en de Rivièra is leeg en een beetje treurig. Sinds de oorlog heeft Bernie... Meer

€ 20,99

Pruisisch blauw

Philip Kerr
9789022579930 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2017
  • Voorraad status ophalen...

Philip Kerr staat op eenzame hoogte met John le Carré Historische thriller van topklasse waarin het privéverblijf van Hitler centraal staat 1956 Bernie Gunther is op de vlucht. Erich Mielke, hoofd v... Meer

€ 20,99

De een van de ander

Philip Kerr
9789022551295 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2008
  • Voorraad status ophalen...

De een van de ander werd door de Volkskrant en NRC Handelsblad uitgeroepen tot beste thriller van het jaar Liefhebbers van John Le Carré en Robert Harris houden ook van Philip Kerr München, 1949: ee... Meer

€ 20,00

Hitler's Peace

Philip Kerr
9781529410624 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 10,95

Berlijnse trilogie

Philip Kerr
9789022578582 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

De Berlijnse trilogie bevat de eerste drie boeken over Bernie Gunther, een van de meest geroemde fictieve privédetectives ter wereld: Een Berlijnse kwestie, Het handwerk van de beulen en Een Duits req... Meer

€ 15,99

De een van de ander

Philip Kerr
9789022584330 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

De een van de ander werd door de Volkskrant en NRC Handelsblad uitgeroepen tot beste thriller van het jaar Liefhebbers van John Le Carré en Robert Harris houden ook van Philip Kerr München, 1949: ee... Meer

€ 10,00

De hand van God

Philip Kerr
9789022572245 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2016
  • Voorraad status ophalen...

Coach Scott Manson staat met zijn team voor een nieuwe uitdaging: levend terug in Londen komen De spelers van London City zijn klaar voor de wedstrijd tegen Olympiacos in Athene. Scott Manson houdt z... Meer

€ 19,99

Als de doden niet herrijzen

Philip Kerr
9789022558478 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2011
  • Voorraad status ophalen...

Niemand schrijft ze beter dan Kerr. Berlijn 1934. De nazi’s zijn anderhalf jaar aan de macht en de stad bereidt zich voor op de Olympische Spelen van 1936. Sinds zijn gedwongen ontslag bij de politie... Meer

€ 19,99

Hitler's Peace

Philip Kerr
9781529404111 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,95

Metropolis

Philip Kerr
9781787473225 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2019
  • Voorraad status ophalen...

Berlin detective Bernie Gunther bows out at last in the 14th and final instalment of this internationally bestselling and award-winning series featuring 'one of the greatest anti-heroes ever written' Meer

€ 11,95