0
Vanaf €15,- geen verzendkosten.
Snelle levering aan huis, maar ook af te halen in de winkel.
Snelle levering aan huis, maar ook af te halen in de winkel.
€ 17,99

Voor de lezers van Jack Coughlin en Scott McEwen

'Matthew Betley heeft bewezen dat hij een geslaagde schrijver is. Overmacht is een briljante thriller die in razend tempo begint vanaf de eerste bladzijde en spanning opbouwt tot een daverend einde.'
- Clive Cussler

Matthew Betley is een absolute expert op het gebied van moderne oorlogsvoering.
Overmacht is een militaire thriller die door het tempo de lezer nauwelijks rust gunt, de actie is zenuwslopend, en de techniek tot in de details realistisch.

Logan West ligt half bewusteloos van de drank op de vloer van zijn deprimerende appartement en lijkt een makkelijk doelwit voor de indringers die zijn huis doorzoeken. Maar zelfs met een kater is West een niet te onderschatten tegenstander. Als hij na een korte uitbarsting van geweld in een impulsieve bui de telefoon opneemt, zet hij een reeks gebeurtenissen in gang die niemand had kunnen voorzien: een tot dan toe onbekende organisatie zoekt in Irak naar een voorwerp dat het middelpunt vormt van een allesverwoestende aanval in het Midden-Oosten. Een aanval die de VS op ramkoers met Iran zal brengen.

Logan, ex-officier bij de Marines, wordt door de FBI ingelijfd als 'consultant' als deel van een taskforce om de dreiging tegen te houden. Van de Midwest tot aan de drugsvilla's van Noord-Mexico en de door oorlog verscheurde Anbar-regio in Irak: de actie is non-stop. De groep FBI-contractors moet het opnemen tegen de grootste groep huurlingen die ze ooit hebben gezien, wiens eigenaar een diepgewortelde haat tegen de VS voelt.

Intussen vecht Logan tegen zijn drankprobleem en zijn eigen demonen, namelijk een hinderlaag in Falluja die zijn Force Recon-eenheid bijna volledig uitroeide en jaren later op het punt staat om alles dat van waarde is in zijn leven te vernietigen.

  • Bindwijze: Paperback / Ingenaaid
  • Uitgever: Karakter Uitgevers BV
  • Druk: 1
  • Verschenen: feb. 2017
  • Taal: Nederlands
  • Bladzijden: 320
  • Genre: Thrillers
  • Dimensies: 235 x 155 x 30 Millimeters
  • Gewicht: 576 gram
  • EAN: 9789045208107

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Dit product heeft nog geen uitgebreide reviews

Geef uw mening en schrijf als eerste een review.

Gerelateerde producten

Oorsprong

Oorsprong

Dan Brown
€ 15,00
President vermist

President vermist

Bill Clinton
€ 20,00
Super de luxe

Super de luxe

Suzanne Vermeer
€ 15,00
Het Pauluslabyrint

Het Pauluslabyrint

Jeroen Windmeijer
€ 10,00
De dag van de doden

De dag van de doden

Nicci French
€ 20,00