0

Overmacht

Matthew Betley

Paperback / Ingenaaid | Nederlands
  • Tijdelijk niet leverbaar. Leverdatum is onbekend.
  • Niet op voorraad in onze winkel
€ 17,99
Omschrijving

Voor de lezers van Jack Coughlin en Scott McEwen

'Matthew Betley heeft bewezen dat hij een geslaagde schrijver is. Overmacht is een briljante thriller die in razend tempo begint vanaf de eerste bladzijde en spanning opbouwt tot een daverend einde.'
- Clive Cussler

Matthew Betley is een absolute expert op het gebied van moderne oorlogsvoering.
Overmacht is een militaire thriller die door het tempo de lezer nauwelijks rust gunt, de actie is zenuwslopend, en de techniek tot in de details realistisch.

Logan West ligt half bewusteloos van de drank op de vloer van zijn deprimerende appartement en lijkt een makkelijk doelwit voor de indringers die zijn huis doorzoeken. Maar zelfs met een kater is West een niet te onderschatten tegenstander. Als hij na een korte uitbarsting van geweld in een impulsieve bui de telefoon opneemt, zet hij een reeks gebeurtenissen in gang die niemand had kunnen voorzien: een tot dan toe onbekende organisatie zoekt in Irak naar een voorwerp dat het middelpunt vormt van een allesverwoestende aanval in het Midden-Oosten. Een aanval die de VS op ramkoers met Iran zal brengen.

Logan, ex-officier bij de Marines, wordt door de FBI ingelijfd als 'consultant' als deel van een taskforce om de dreiging tegen te houden. Van de Midwest tot aan de drugsvilla's van Noord-Mexico en de door oorlog verscheurde Anbar-regio in Irak: de actie is non-stop. De groep FBI-contractors moet het opnemen tegen de grootste groep huurlingen die ze ooit hebben gezien, wiens eigenaar een diepgewortelde haat tegen de VS voelt.

Intussen vecht Logan tegen zijn drankprobleem en zijn eigen demonen, namelijk een hinderlaag in Falluja die zijn Force Recon-eenheid bijna volledig uitroeide en jaren later op het punt staat om alles dat van waarde is in zijn leven te vernietigen.

Specificaties
  • Uitgever
    Karakter Uitgevers BV
  • Druk
    1
  • Verschenen
    feb. 2017
  • Bladzijden
    320
  • Genre
    Thrillers
  • Afmetingen
    235 x 155 x 30 mm
  • Gewicht
    576 gram
  • EAN
    9789045208107
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Nederlands

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

Het mes

Het mes

Jo Nesbo
€ 22,99
Laatste weduwe

Laatste weduwe

Karin Slaughter
€ 20,99
Een goede daad

Een goede daad

David Baldacci
€ 21,99
De stilte van de witte stad

De stilte van de witte stad

Eva García Sáenz de Urturi
€ 15,00
De offers

De offers

Jeroen Windmeijer
€ 20,99