0

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

1,562,227 results found

Display

Wie niet horen wil

Nicci French
9789026352126 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Wie niet horen wil van Nicci French gaat over Tess, die net haar leven weer op orde heeft. Jason en zij zijn een jaar geleden vriendschappelijk uit elkaar gegaan en delen de voogdij over hun dochtertj... More

€22.99

De fundamenten

Ramsey Nasr
9789403132310 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Hoe komen we uit deze crisis? Dat is de vraag die Ramsey Nasr, een van Nederlands meest veelzijdige kunstenaars, zichzelf stelt. De pandemie legt volgens Nasr bloot wat we lange tijd niet wilden zien... More

€16.99

Het feest - Libris-editie

Elizabeth Day
9789026355813 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Speciale Libris-editie Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van ... More

€8.90

De zevende zus

Lucinda Riley
9789401614283 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

De mysterieuze zevende zus was altijd onvindbaar, maar als Georg Hoff man onthult dat hij haar misschien op het spoor is, ontdekken Maia en Ally dat er twee aanwijzingen zijn: het adres van een wijnga... More

€24.99

Ik ga leven

Lale Gül
9789044646870 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

‘Muziek mag niet, daten is verboden, het hebben van vrienden van het andere geslacht is onwettig, je leuk kleden en opmaken is ongepast, ’s avonds buiten zijn is niet geoorloofd, “vieze, immorele” fil... More

€20.00

De jongen, de mol, de vos en het paard

Charlie Mackesy
9789026623844 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

‘Wat wil jij worden als je groot bent?’ vroeg de mol. ‘Lief,’ zei de jongen. ‘De jongen, de mol, de vos en het paard’ van Charlie Mackesy is een moderne fabel voor jong en oud. De 100 illustraties en... More

€20.00

Cliënt E. Busken

Jeroen Brouwers
9789025455941 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

In ‘Cliënt E. Busken’ van Jeroen Brouwers zit de hoofdpersoon vastgegord in zijn rolstoel op de gesloten afdeling van een instelling waar hij tegen zijn zin verblijft en denkt, piekert, maalt en bedoe... More

€21.99

Orakel

Thomas Olde Heuvelt
9789022591109 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

‘De nieuwe Stephen King komt gewoon uit Nijmegen.’ De TelegraafHet nieuwe meesterwerk van een internationaal fenomeen.IJzingwekkende spanning en folklore smelten moeiteloos samen in OrakelIn Orakel ke... More

€20.99

KliFi

Adriaan van Dis
9789025470869 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In ‘KliFi’ van Adriaan van Dis zijn De Oranjes verjaagd, de republiek Nederland likt haar wonden na een orkaan en het volk schikt zich in een president die ontkennen tot kunst heeft verheven. Jákob He... More

€21.99

Klara en de Zon

Kazuo Ishiguro
9789025470029 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

‘Klara en de Zon’ van Kazuo Ishiguro (winnaar Nobelprijs voor de Literatuur 2017) gaat over Klara, een zogenaamde Kunstmatige Vriendin met een uitstekend waarnemingsvermogen, die vanaf haar plek in de... More

€22.99

Willem die Madoc maakte

Nico Dros
9789028223035 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Na een storm in het jaar 1196 halen kustvissers een kleuter uit de branding. Die blijkt de enige overlevende van een schipbreuk te zijn. De jongen, vermoedelijk een koningskind, brengt zijn jeugdjaren... More

€27.50

Shuggie Bain

Douglas Stuart
9789046827574 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Winnaar van de Booker Prize 2020Hugh 'Shuggie' Bain brengt in de jaren tachtig zijn jeugd door in een vervallen sociale huurwoning in Glasgow. Agnes, zijn moeder, is alles voor Shuggie. Zij behoudt ha... More

€22.99

De avond is ongemak

Marieke Lucas Rijneveld
9789025463854 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

Winnaar International Booker Prize 2020‘De avond is ongemak’ van Marieke Lucas Rijneveld is het schrijnende verhaal van een gereformeerd boerengezin dat wordt getroffen door de dood van ee... More

€15.00

Mijn lieve gunsteling

Marieke Lucas Rijneveld
9789025470142 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

‘Mijn lieve gunsteling’ is de nieuwe roman van Marieke Lucas Rijneveld. Het verhaal van de veearts en zijn ‘uitverkorene’, de dochter van een boer. Tijdens een hete zomer zoeken ze toenadering tot elk... More

€24.99

Zuurstofschuld

Toine Heijmans
9789083108209 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

De dag dat Walter Welzenbach zijn eerste berg beklimt bepaalt zijn leven: nooit meer wil hij iets anders. Nu staat hij op zijn laatste top, een duizelingwekkende 8188 meter hoog, en kijkt hij uit over... More

€22.50

Eerste persoon enkelvoud

Haruki Murakami
9789025468095 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In de verhalenbundel ‘Eerste persoon enkelvoud’ van Haruki Murakami verandert een toevallige ontmoeting op een parkbankje in een raadselachtig wiskundig onderhoud dat de verteller decennia later nog b... More

€22.99

De wereld is niet stuk te krijgen

Maxim Osipov
9789028223097 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In zijn krachtige, onsentimentele en verrassende verhalen richt de Russische schrijver Maxim Osipov zijn blik op mensen die door ingrijpende gebeurtenissen – verraad, maatschappelijke commotie, ziekte... More

€25.00

Zomeravond

Suzanne Vermeer
9789400513570 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Lauren Martens is met haar zus Celeste en hun ouders op vakantie in de Ardèche, wanneer Celeste op een avond niet terugkeert van een bezoek aan de discotheek. Twee dagen later wordt haar lichaam gevon... More

€15.99

De geschiedenis van mijn seksualiteit

Sofie Lakmaker
9789493168640 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

'De geschiedenis van mijn seksualiteit luidt: dat ik altijd op zoek ben geweest naar iemand die de deuren en ramen zou sluiten, zou zeggen: en nu is het goed. Meer concreet viel ik eerst op mannen en... More

€22.50

Verwachting

Anna Hope
9789026352850 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Verwachting is de bejubelde roman van Anna Hope, die dit jaar op vele shortlists zal prijken. Voor fans van Zadie Smith, Sheila Heti en Sally Rooney. Hannah, Cate en Lissa zijn jong, ambitieus en onaf... More

€22.99