0

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

30,096 results found

Display

Stille schreeuw

Angela Marsons
9789022591901 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Het eerste deel van de spannende en zeer verslavende Kim Stone-serieVoor de fans van M.J. Arlidge en Robert BryndzaVijf mensen staan rondom een ondiep graf. Ze hebben om de beurt gegraven. E... More

€7.99

Provence

Linda van Rijn
9789460684708 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Een groot kasteel in de Provence, een peperdure jurk en een feest waar het aan niets ontbreekt – de bruiloft van presentatrice Leila en zanger Bram lijkt op het eerste gezicht een sprookje. Visagiste... More

€10.00

Super de luxe

Suzanne Vermeer
9789400512139 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

De Nederlandse vlogster Emma van Zomeren is aan de Franse Rivièra op vakantie als ze bevriend raakt met de Italiaanse tweeling Alessandro en Sofia Onesti. De twee telgen uit een steenrijke familie nod... More

€8.99

Scharlaken kust

Preston & Child
9789041714169 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

fbi-agent Pendergast accepteert een privéopdracht in Exmouth om de diefstal van een waardevolle wijnkelder te onderzoeken. Samen met zijn pupil Constance Greene reist hij af naar de badplaats, waar ze... More

€9.00

Stil maar

Carla Kovach
9789022593493 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert BryndzaRegen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich over het verlaten industrieterrein haastte. Er stopte een bestelbusje naast haar.‘Jij ziet eruit a... More

€7.99

Perfecte resten

Helen Fields
9789026357503 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Perfecte resten van Helen Fields is het eerste deel van de veelbesproken Schotse thrillerserie D.I. Callanach. Over inspecteurs Ava Turner en Luc Callanach. Voor de fans van M.J. Arlidge, Mo Hayder en... More

€9.99

Voltooid

Mariska Overman
9789461094889 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Een gruwelijke moord. Een boodschap. Is dit slechts het begin? Een onbekende man wordt dood aangetroffen in het bos. Uit zijn borst steekt een tak met een witte vlag: KLAAR. Isabel Dieudonné, ex-reche... More

€6.99

Wie zint op wraak

Bo Svernström
9789402707496 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

'Sterkste Zweedse thriller van het jaar.' **** De Telegraaf.In de buurt van Stockholm wordt in een schuur een naakte man gevonden, op brute wijze vermoord. Maar als de politie arrive... More

€10.00

Leven of dood

Michael Robotham
9789041714121 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Audie Palmer zit tien jaar gevangenisstraf uit voor een gewapende overval waarbij vier mensen omkwamen. Zeven miljoen dollar is nooit teruggevonden. Alleen Audie weet waar het geld is. In de gevangeni... More

€9.00

Erfschuld

Arnaldur Indridason
9789041713643 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Een alleenstaande oude man wordt vermoord aangetroffen in zijn appartement in Reykjavík. Op zijn bureau liggen een paar krantenknipsels uit de oorlogsjaren over de moord op een meisje in 1944. Een gep... More

€9.00

Dekmantel

Loes den Hollander
9789461095978 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...
€6.99

Nachthandel

Lee Child
9789041714244 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Jack Reacher maakt een wandelingetje in een stad in de Amerikaanse Midwest. In de etalage van een pandjeshuis valt zijn oog toevallig op een sieraad, een kleine damesring van de academie West Point. A... More

€9.00

Eerlijk duurt het langst

Karen McManus
9789000380503 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Terug naar Bayview High met succesauteur Karen McManus Mis jij About That ook zo? Ik wel. Laten we een nieuw spel spelen. Stuur mij je keuze: Truth or Dare. Eerlijk duurt het langst neemt de lezer mee... More

€9.99

Twee kunnen een geheim bewaren

Karen McManus
9789000380510 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Geheimen, jaloezie, roddels en moord Ellery en haar tweelingbroer Ezra moeten noodgedwongen verhuizen naar de geboorteplaats van hun moeder. Lang geleden is hun tante Sarah daar verdwenen – een... More

€9.99

Dodelijk dichtbij

Jonas Moström
9789026357671 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Dodelijk dichtbij, het eerste deel in een serie van Jonas Moström, volgt psychiater Nathalie Svensson in de zoektocht naar de moordenaar van haar vriend. Was zij het eigenlijke doelwit?Jonas Moström (... More

€9.99

Bloedkoraal

Linda van Rijn
9789460684739 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...
€10.00

Het geheim van mijn man

Liane Moriarty
9789400514348 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Mijn lieve Cecilia, als je dit leest, ben ik er niet meer… Stel je voor dat je man een brief aan je heeft geschreven, om te openen na zijn dood. Stel je voor dat die brief zijn diepste, meest donkere... More

€10.00

Een mooie dag om te sterven

R.J. Ellory
9789026133602 | Dutch | Paperback / Sewn | 2013
  • Get stock status ...

De seriemoordenaar aller seriemoordenaars... is hier: in het boek Een mooie dag om te sterven van R.J. Ellory.In 1984 stopte John Costello's leven. Maar zijn hart bleef kloppen... Hij en zijn vrie... More

€6.90

Onderstroom

Lucy Clarke
9789026334245 | Dutch | Paperback / Sewn | 2016
  • Get stock status ...

Onderstroom is een beklemmende thriller over een droomreis op zee die verandert in een nachtmerrie. Voor iedereen die genoten heeft van Het strand van Alex Garland en Jetset van Marion Pauw.Wanneer tw... More

€7.90

Barre grond

Claire McGowan
9789041423863 | Dutch | Paperback / Sewn | 2014
  • Get stock status ...
€5.99