0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

218,154 results found

Display

Toen de wereld brak

John Boyne
9789029096874 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

John Boyne (Ierland, 1971) is schrijver en journalist. Zijn roman De jongen in de gestreepte pyjama werd wereldwijd een bestseller, won diverse literaire prijzen en werd succesvol verfi More

€22.99

De profeet en de idioot

Jonas Jonasson
9789056727369 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

De Zweedse nazomer van 2011. Petra, een autodidactische astrofysicus, heeft berekend dat de atmosfeer op 21 september van hetzelfde jaar, rond 21.20 uur, instort. Daarom is zij, de doemprofeet, op pad More

€24.99

Geen plan B

Lee Child & Andrew Child
9789021033662 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Gerrardsville, Colorado. Een fataal incident. Twee getuigen. Een man ziet een vrouw zichzelf voor een bus werpen – duidelijk zelfmoord. De andere getuige is Jack Reacher. En hij ziet wat er werkelijk More

€21.99

Lessons

Ian Mcewan
9781787333987 | English | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...
€19.95

Terug naar Insulinde

Elle van Rijn
9789048864522 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Vlak voor de oorlog groeit Rosa op in voorspoed, in een vooraanstaande familie in Nederlands-Indië. Wanneer haar ouders scheiden wordt ze achtergelaten bij een tante. Alleen en ontheemd verlangt ze na More

€22.99

Gouden jaren

Maria Nikolai
9789022594179 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Het tweede deel van de populaire Chocoladevilla-serie volgt de familie Rothmann in de veelbewogen jaren twintigStuttgart, 1926. De jonge, avontuurlijke Serafina trekt in bij haar halfbroer Victor More

€20.99

De jongen in de gestreepte pyjama

John Boyne
9789029097086 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

Van De jongen in de gestreepte pyjama zijn al meer dan 350.000 exemplaren verkocht in Nederland en Vlaanderen, en anderhalf miljoen exemplaren wereldwijd – met 57 vertalingen is dit de meest vertaalde More

€16.99

Het hoedenatelier

Marie Lamballe
9789022595978 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

‘Een meeslepende familiesaga vol krachtige personages in een schitterende historische setting. Liefhebbers van Lucinda Riley, Corina Bomann en mijn serie Het weermeisje moeten dit gewoon lezen.’ Anne More

€20.99

Het internaat

Serhi Zjadan
9789044547863 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Serhi Zjadan (Starobilsk, 1974) is de belangrijkste literaire stem van Oekraïne. Zijn werk – proza en poëzie – wordt in vele landen gelezen en is talloze malen onderscheiden. Zo More

€24.99

Ride

Dk Eyewitness
9780241472279 | English | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Get off the beaten track and discover over 100 incredible cycling adventures across the globe.See the world on two wheels and explore the most thrilling on and off-road cycling routes. Whether you're More

€25.50

Titanenstrijd

Wilbur Smith & Mark Chadbourn
9789401618151 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In Titanenstrijd, het achtste deel in de populaire Egypte-serie van bestsellerauteur Wilbur Smith, gaat Egypte al vijftig jaar gebukt onder talloze verwoestende oorlogen tegen de Hyksos, een bloeddors More

€21.99

Het geheime kistje van Elle

Aline van Wijnen
9789022597545 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Voor de lezers van De nachtegaal van Kristin Hannah, Bloemen voor mijn dochter van Sarah Jio en Het familieportret van Jenna BlumEen aangrijpend familieverhaal waarin een jonge vrouw ontdekt wie haar More

€8.99

Clara, de eerste neushoorn in Nederland

Agnita De Ranitz
9789083114583 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Als Douwe Mout in 1740 kapitein wordt op een VOC-schip en daarmee in Bengalen arriveert, verandert zijn leven op slag als hij daar oog in oog komt te staan met een jonge neushoorn. Hij besluit het die More

€22.99

Stof tot zwijgen

Mariska Tjoelker
9789021340456 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Enschede, 1907. Weduwnaar Janus Warrink is al jaren knecht en chauffeur van het gezin van de Joodse textielfabrikant Goedmoedt. Janus’ zoontje Janneman is bevriend met Goedmoedts dochtertje Sara, maar More

€22.99

Jeanne

Katherine Chen
9789022597552 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

Katherine J. Chen heeft gestudeerd aan Princeton University en Boston University. Chen heeft onder andere geschreven voor The New York Times en de Los Angeles Review. Haar werk is ook verschenen in de More

€22.99

Sira

Maria Duenas
9789028452145 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

'Dueñas is een rasverteller' - De VolkskrantVier steden. Vier geheime missies. Een vrouw: Sira Quiroga: het razend spannende vervolg op Het geluid van de nacht van bestsellerauteur María Dueñas.Sira Q More

€26.99

Keizerin (Die Kaiserin)

Gigi Griffis
9789022597354 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Voor de fans van The Crown en BridgertonHet is 1853 en Elisabeth 'Sisi' in Beieren is heel duidelijk geweest: ze zal wachten op de overweldigende liefde waar de dichters over schrijven, of ze zal hele More

€20.00

Goede hoop

Sarah Lark
9789026161261 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Nieuw-Zeeland, 1929. Na hun vlucht uit Europa bouwen Nellie en Maria een nieuw leven op in Nieuw-Zeeland. De twee dierenartsen openen een praktijk, maar het geluk in hun werk duurt niet lang. De gevol More

€22.50

Dochters van Kiev

Erin Litteken
9789402711271 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Drie generaties vrouwen vertellen het verhaal van Oekraïne, voor lezers van De tatoeëerder van Auschwitz. Per boek gaat € 2,50 naar hulp aan Oekraïne.In 1929 leidt de zestienjarige More

€22.99

De Opkomst van de Draak

George R.R. Martin & Elio M. Garcia
9789021035505 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

De Opkomst van de Draak van George R.R. Martin is een verbluffende introductie tot het huis Targaryen, de iconische familie die centraal staat in HBO’s Game of Thrones-prequel-tv-serie House of the Dr More

€49.99