0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

174,945 results found

Display

Gallant

V.E. Schwab
9789022595213 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

V.E. Schwab is een Amerikaanse #1 New York Times-bestsellerauteur. Het eerste deel van haar Schemering-trilogie werd door The Guardian uitgeroepen tot een van de beste fantasyboeken van het jaar en de... More

€20.00

Het koninkrijk der bruggen

Danielle L. Jensen
9789022595220 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

Voor de lezers van Sarah J. Maas en Holly BlackPrinses Lara heeft maar één gedachte voor haar kersverse echtgenoot op hun trouwdag: ik zal jouw koninkrijk op de knieën krijgen. Als enige route door ee... More

€22.99

The Song Of Achilles

Madeline Miller
9781408891384 | Engels | Paperback / Sewn | 2017
  • Get stock status ...
€12.95

The War of Two Queens

Jennifer L. , Armentrout
9781952457746 | Engels | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...
€35.95

Rijk van vlees en vuur

Jennifer L. Armentrout
9789020543995 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

LIMITED EDITION: met kleur-op-snee, fanart en een exclusieve boekenlegger! Alles wat Poppy ooit voor waar heeft aangenomen, blijkt een leugen – zelfs de man van wie ze hield. Er is een oorlog op komst... More

€25.00

De sage van Aya: Regentes

Mirjam Boers
9789464502893 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...
€23.99

Gallant (signed Edition)

V.e. Schwab
9781803361581 | Engels | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

A darkly magical and thrilling tale of a young woman caught between the world and its shadows, who must embrace her legacy to stop the approaching darkness. More

€24.95

A River Enchanted

Rebecca Ross
9780008514648 | Engels | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Sarah J Maas's Crescent City meets Uprooted in acclaimed YA author Rebecca Ross's brilliant first adult fantasy. More

€16.50

Ketting van ijzer

Cassandra Clare
9789024594863 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

Na Ketting van goud van Cassandra Clare is er nu Ketting van ijzer: het spannende vervolg in De laatste uren-serie over de Schaduwjagerswereld. Deze eenmalige luxe editie wordt geleverd als een gebond... More

€34.99

Het blauwe uur

Alexander Lernet-Holenia
9789028451575 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Internationale herontdekking van een groot schrijver. In augustus 1939 neemt een Oostenrijkse militair deel aan een legeroefening. Tijdens de broeierige avonden gaan de gesprekken met zijn mede-offici... More

€22.99

Stad der Liederen

Anthony Ryan
9789024598854 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

De zwervende, onttroonde koning van de Noordelijke landen Guyime wordt naar de Atheria getrokken door zijn zoektocht naar de Zeven Zwaarden, de door demonen bezeten en legendarische wapens van weleer.... More

€18.99

Stad van Beenderen

Cassandra Clare
9789024596478 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Met haar Kronieken van de Onderwereld-serie (The Mortal Instruments) wist Cassandra Clare een miljoenenpubliek aan zich te binden. Stad van Beenderen, het eerste deel van haar razend populaire serie,... More

€17.50

De wereld van Aisling en Aidan

Mark Groenen
9789493266858 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

‘Je moet slapen,’ smeekt iedereen hem. Aidan wil niet slapen. Nooit meer. Elke nacht wanneer hij slaapt, ontwaakt in zijn droom de god Aisling. Hij schept werelden en blaast mensen levensadem in. ’s O... More

€19.99

De horlogemaker van Londen

Natasha Pulley
9789026163319 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

De horlogemaker van Londen van Natasha Pulley, een verhaal over liefde, verlangen, erkenning en acceptatie tegen het decor van Victoriaans Londen. Wanneer Thaniel Steepleton thuiskomt van zijn werk vi... More

€20.99

Ridder van de Zeven Koninkrijken

George R.R. Martin
9789021033341 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Een avontuur dat zich bijna een eeuw voor de gebeurtenissen in Het Spel der Tronen en Game of Thrones afspeelt. In Ridder van de Zeven Koninkrijken zijn de eerste drie officiële novelles samengevoegd... More

€24.99

Stad van Vuur

Cassandra Clare
9789024596492 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In Stad van Vuur, het vervolg op Stad van Beenderen van Cassandra Clare, is Clary Fray vastberaden haar moeder terug te vinden, zelfs al proberen de andere Schaduwjagers haar tegen te houden. Clary Fr... More

€17.50

Zuiveraar

Julian ten Böhmer
9789463084314 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

De Orde van Othernail is verwoest, de vrede tussen de volkeren onzeker. Finrohn is erop gebrand om de stad in volle glorie te herstellen. Het eerste cohort blijft hem trouw ondanks de stuurloosheid va... More

€24.95

De tovenares

Michael Scott
9789022597514 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Michael Scott is een autoriteit op het gebied van mythologie en folklore en een van de succesvolste auteurs in Ierland. Hij heeft een groot aantal romans en kinderboeken op zijn naam staan, die in mee... More

€20.00

De Kronieken van Sheira

Regina Jansen
9789403662046 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Sheira volgt de roep van het Huis en dat brengt haar voorbij de horizon. Samen met andere wezens van een andere planeet zoeken ze de schat der schatten en ontdekken keer op keer meer over grenzen en z... More

€50.16

Een miskende Odysseus

Hanny Deijl
9789464488197 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Het verhaal gaat over de kinderloze Costas en Dimitra. Het speelt zich wisselend af op het Griekse eiland Paros en Maastricht. De trotse Costas, die graag een zoon wil, vertrekt onverwacht met de noor... More

€19.50