0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Refine Close

2,163 results found

Display

De theewinkel vol geluk

Manuela Inusa
9789022593394 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

De Duitse bestsellersensatie: ruim 450.000 exemplaren verkocht, alle delen kwamen binnen in de Spiegel-bestsellerlijstLaurie is de trotse eigenaar van een gezellige theewinkel waar -smaken van over de... More

€16.99

Eindeloos dichtbij

Jenny Colgan
9789024590988 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In Eindeloos dichtbij ruilen de stadse verpleegkundige Lissa en de nuchtere Schot Cormac voor drie maanden van baan en van huis. Lissa moet wel wennen aan de sociale controle in het Schotse dorp – en... More

€19.99

Normale mensen - tv editie

Sally Rooney
9789026358654 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Normale mensen van Sally Rooney is een verhaal over de diepgaande invloed die geliefden op elkaars leven hebben, en het groeiende besef daarvan naarmate de jaren verstrijken. Marianne en Connell groei... More

€15.00

Normale mensen

Sally Rooney
9789026351273 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Normale mensen van Sally Rooney is een verhaal over de diepgaande invloed die geliefden op elkaars leven hebben, en het groeiende besef daarvan naarmate de jaren verstrijken. Marianne en Connell groei... More

€15.00

Een film met Sophia

Herman Koch
9789049808532 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Een film met Sophia is de nieuwe roman van Herman Koch. Een spannende roman over de laatste film van een beroemde filmmaker en zijn fascinatie voor de jonge hoofdpersoon. ‘Weet jij misschien waar Soph... More

€18.99

Het torentje van Adelheid

Marja Visscher
9789020543148 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In ‘Het torentje van Adelheid’ bezoekt Johan Rudolf Thorbecke de weduwe gravin Henriëtte Solger in Dresden. Haar dan vierjarige dochtertje Adelheid wordt door hem voorgelezen en roept: ‘Later trouw ik... More

€17.50

Winter in de kleine bakkerij

Jenny Colgan
9789021028118 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Het is winter in de kleine bakkerij aan het strand, en Polly is ervan overtuigd dat dit de beste kerst ooit gaat worden. Maar wanneer gaat het leven volgens plan? Want Polly’s beste vriendin vertrouwt... More

€12.99

De magie van het parfum

Cristina Caboni
9789401615419 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In De magie van het parfum van bestsellerauteur Cristina Caboni vindt Elena in de zoektocht naar het perfecte parfum ook zichzelf. Voor de fans van Lucinda Riley en Anne Jacobs. Elena woont met haar v... More

€15.00

Het huis onderaan de klif

Sharon Gosling
9789020543759 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In 'Het huis onderaan de klif' van Sharon Gosling is chef Anna na een verbroken relatie van twintig jaar toe aan een nieuwe start. Ze verhuist naar Crovie, een klein vissersdorpje aan de oostkust van... More

€17.50

Verduisterd licht

Gerda van Wageningen
9789020540451 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Het licht van de vuurtoren is gedoofd in 'Verduisterd licht', het derde en laatste deel in de Vuurtorentrilogie van Gerda van Wageningen. Het is oorlog, het vliegveld wordt gebombardeerd en het duinge... More

€17.50

Liefs uit Parijs

Lorraine Brown
9789401615167 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In de debuutroman Liefs uit Parijs van Lorraine Brown is Hannah met haar vriend Simon per trein onderweg van Venetië naar Amsterdam. Het is druk, dus ze zoekt een rustige coupé om te kunnen slapen. Al... More

€19.99

Nieuwe liefde

Gerda van Wageningen
9789020544473 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

'Nieuwe liefde' van Gerda van Wageningen is eerder uitgegeven bij Uitgeverij Ellessy onder de titel 'Liefde?', en verschijnt nu in een nieuw jasje bij Zomer & Keuning. Twee jaar na de dood van zij... More

€12.50

Elfduizend meter lief

Jasmin Schreiber
9789402708264 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

De grote en overrompelende bestseller uit Duitsland over rouw, vriendschap en het leven.11.000 METER, DE DIEPTE VAN DE MARIANENTROGNa een tragisch ongeval zit Paula op het dieptepunt van haar leven.9.... More

€19.99

Zonder jou

Anna Thomas
9789024590568 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Linda, Judith en Ellen zouden voor altijd in Spanje kunnen blijven. Linda heeft namelijk een heel dorp gekocht: Nueva Vida! Omdat ze er een veilige haven van wil maken voor iedereen die rust zoekt, st... More

€17.50

Retourtje Elzas

Margreet Maljers
9789020543414 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Droom weg naar de Elzas met 'Retourtje Elzas' van Margreet Maljers. Net als Jany genoeg geld bij elkaar gespaard heeft voor haar sabbatical, belt haar vroegere vriendin Lydia met een noodkreet. Jany i... More

€15.00

Vaders erf

Jan W. Klijn
9789020540901 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Boer Arie Eijkelenboom, de hoofdpersoon in 'Vaders erf' van Jan W. Klijn, runt in de jaren zestig met veel plezier boerderij De Wijde Blik in de Alblasserwaard. Maar zijn leven kent ook veel tegenslag... More

€17.50

Een teken van jou

Sofie Cramer
9789022593677 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Meeslepende romantiek, voor de lezers van Cecelia Ahern, Jojo Moyes en Rosie WalshAls Clara’s grote liefde Ben plotseling overlijdt, stort haar wereld in. Het stel had zich net verloofd en in plaats v... More

€18.99

Je bent geweldig & Lang leve de liefde

Jill Mansell
9789024595563 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Je bent geweldig Hallie, Flo en Tasha hebben allemaal problemen in de liefde. Terwijl Hallie de liefde heeft gevonden maar kampt met haar gezondheid, zit Flo in een lastige situatie met de zus van haa... More

€15.00

Bittere waarheid

Thea Zoeteman
9789020538465 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Als Nicolet haar man Maarten in 'Bittere waarheid'met een andere vrouw heeft gezien in de stad, stort haar wereld in. Ze confronteert hem, maar Maarten ontkent alles. Nicolet probeert haar gevoel los... More

€17.50

Stuur me een berichtje

Jill Mansell
9789049808624 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Dwarsligger 721 is Stuur me een berichtje van Jill Mansell, een hartverwarmende en romantische feelgood over een vrouw die opnieuw moet beginnen. Voor de liefhebbers van romans van Jojo Moyes en Sophi... More

€13.99