0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Refine Close

3,251 results found

Display

Mein Kampf - My Struggle

Adolf Hitler
9781682042892 | English | Hardback / bound | 2015
  • Get stock status ...
€31.95

Het Petrusmysterie

Jeroen Windmeijer
9789402705393 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Het Petrusmysterie is een geheel herziene editie van Jeroen Windmeijers eerste boek uit 2015, dat eerder is uitgegeven onder de titel De bekentenissen van Petrus. Wanneer er bij opgravingen in Leiden More

€15.00

Het Isisgeheim

Jeroen Windmeijer & Jacob Slavenburg
9789402707199 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Vechten, vluchten, verstijven... Wat doe jij?Wanneer het Leidse Rijksmuseum van Oudheden zich opmaakt voor een grootse tentoonstelling over Egypte, doet conservator Arianna een wel heel bijzondere ont More

€15.00

Het Pilgrim Fathers complot

Jeroen Windmeijer
9789402707427 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Antropoloog Jeroen Windmeijer (1969) debuteerde in 2015 succesvol met Het Petrusmysterie, een thriller waarin Romeinse en Bijbelse geschiedenis verweven worden met de geschiedenis van zijn woonplaats More

€15.00

Het Petrusmysterie

Jeroen Windmeijer
9789049807931 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Dwarsligger 679 is Het Petrusmysterie van Jeroen Windmeijer, voor de liefhebbers van Dan Brown. Wanneer er bij opgravingen in Leiden een spectaculair Romeins viziermasker wordt gevonden, ontstaan er h More

€13.99

Het Maltadocument

Steve Berry
9789026148644 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

De paus is dood en van over de hele wereld reizen kardinalen naar het Vaticaan om zijn opvolger te kiezen. Eén kardinaal echter, reist naar Malta, op zoek naar een eeuwenoud document. Ook Cotton Malon More

€21.99

De Orde

John Dickie
9789026341106 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

De orde van John Dickie – auteur van onder andere Cosa Nostra en Maffiarepubliek – vertelt het verhaal van de geheime wereldgeschiedenis van de vrijmetselarij. Sinds de oprichting van de Orde van Vrij More

€39.99

De verdwenen orde

Steve Berry
9789026158278 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Cotton Malone (12) Ridders van de Gouden Cirkel was het grootste geheim genootschap in de Amerikaanse geschiedenis. Ze vergaarden miljarden aan gestolen goud en zilver, wat door het hele land verborge More

€7.99

Het pionnenspel

Steve Berry
9789026148613 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Cotton Malone (13) Vijftig jaar na de moord op dr. Martin Luther King Jr. moet Cotton Malone de waarheid achterhalen over wat er werkelijk gebeurde in Memphis op 4 april 1968. Het brengt hem terug naa More

€21.99

Apostelkind

Renske Doorenspleet
9789463820936 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Tussen 1946 en 2001 groeiden duizenden Nederlandse kinderen op in een verborgen, parallelle wereld. Ze vormden een gesloten gemeenschap met zo’n 30.000 ooms en tantes, broeders en zusters, en één Vade More

€22.99

Het derde boek

Frank van Pamelen
9789026356391 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In Het derde boek van Frank van Pamelen leidt een spannende speurtocht naar een van de grootste mysteries uit de geschiedenis. Voor de fans van Dan Brown en Jeroen Windmeijer. Het is 15 augustus 2019, More

€20.99

De erfenis van de Tempeliers

Steve Berry
9789026139222 | Dutch | Paperback / Sewn | 2015
  • Get stock status ...

Cotton Malone (1) 'De erfenis van de Tempeliers' is het eerste boek van Steve Berry waarin zijn held, hoofdpersoon Cotton Malone, optreedt. Voor de fans van Dan Brown en A.M. Dean.Een mix van historie More

€15.00

De Alexandrië-connectie

Steve Berry
9789026123078 | Dutch | Paperback / Sewn | 2008
  • Get stock status ...

Cotton Malone (2) De bibliotheek van Alexandrië bezat de belangrijkste manuscripten van haar tijd. Toen zij 1500 jaar geleden afbrandde verdwenen alle schatten van de aardbodem, maar sommigen geloven More

€21.99

The Fourth Dimension

Hans Peter Roel
9789079677757 | English | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

The Fourth Dimension Are you ready for a major change in your life? Then you're ready for The Fourth Dimension. The Fourth Dimension is a story about the invisible world around us, which determines su More

€24.95

De verdwenen orde

Steve Berry
9789026146060 | Dutch | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

Cotton Malone (12) Ridders van de Gouden Cirkel was het grootste geheim genootschap in de Amerikaanse geschiedenis. Ze vergaarden miljarden aan gestolen goud en zilver, wat door het hele land verborge More

€21.99

De wraak van Vondel

Frank van Pamelen
9789026329906 | Dutch | Paperback / Sewn | 2015
  • Get stock status ...

De wraak van Vondel van Frank van Pamelen is het eerste deel in de Huizinga-serie. Een spannende en mysterieuze pageturner voor liefhebbers van Dan Brown en IV van Arjen Lubach. Amsterdam, 29 april 20 More

€19.99

De school voor afgeschreven kinderen

Joanna Goodman
9789026144141 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Dankzij een studiebeurs kan Kersti naar een prestigieuze kostschool waar de rich and famous hun kinderen heen sturen omdat ze hun ouders in de weg lopen. Daar raakt Kersti bevriend met de populaire Cr More

€19.99

Het geheim van de kathedraal

Steve Berry
9789026133152 | Dutch | Paperback / Sewn | 2012
  • Get stock status ...

Cotton Malone (4) Over zijn vaders dood weet Cotton Malone alleen dat hij omgekomen is bij een rampmet een onderzeeër. Als hij op zoek gaat naar de volledige toedracht ontdekt hij dat het een nucleair More

€21.99

De Jefferson code

Steve Berry
9789026135965 | Dutch | Paperback / Sewn | 2014
  • Get stock status ...

Cotton Malone (7) Vier Amerikaans presidenten werden vermoord tijdens hun regeringstermijn, vier aanslagen die behalve de functie van hun doelwit niets met elkaar te maken lijken te hebben.Maar wat al More

€21.99

De Romanov voorspelling

Steve Berry
9789026121920 | Dutch | Paperback / Sewn | 2005
  • Get stock status ...

Jekaterinenburg, 17 juli 1918 Tien maanden zijn verstreken sinds de bolsjewieken aan de macht zijn gekomen en tsaar Nicolaas II afstand heeft gedaan van de Russische troon. Op deze avond wordt de tsar More

€21.99