0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

82,934 results found

Display

Vertroostingen

Dirk De Wachter
9789401489614 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

'Wat ik zelf heb meegemaakt, doet me nadenken over de vraag: als een mens in de miserie zit, wat helpt dan? Wat doen we wanneer het noodlot ons treft? Waar vinden we troost? Het antwoord kun je in enk More

€24.99

Overprikkeld brein

Charlotte Labee
9789043924887 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Brain Balance Expert Charlotte Labee deelt in 'Overprikkeld brein' de laatste wetenschappelijke kennis over ons vaak overprikkelde en oververmoeide brein. Charlotte helpt je om symptomen van overprikk More

€24.99  €19.99

It Starts with Us

Colleen , Hoover
9781398518179 | English | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Before It Ends with Us, it started with Atlas. Colleen Hoover tells fan favourite Atlas’s side of the story and shares what comes next in this long-anticipated sequel to the #1 Sunday  More

€16.50

'n Beetje leuk ouder worden

Wies Verbeek
9789026360091 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

'n Beetje leuk ouder worden van Wies Verbeek geeft verrassende tips en wetenswaardigheden voor een gezond, lang en gelukkig leven. Een beetje leuk ouder worden, wie wil dat nou niet?Veel mens More

€20.99

It Ends With Us

Colleen , Hoover
9781471156267 | English | Paperback / Sewn | 2016
  • Get stock status ...

A new novel from the no.1 "New York Times" bestselling author. More details TBC.Colleen Hoover is the #1 New York Times bestselling author of more than twenty-three novels, including It Ends with Us, More

€10.50

Op de spoedeisende hulp

Heleen Lameijer
9789043925150 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Spoedeisendehulparts Heleen Lameijer (@makesciencework op Instagram) ontmoet voortdurend mensen op misschien wel de slechtste dag van hun leven. In dit boek neemt ze de lezer mee achter de klapdeuren More

€20.00

Het boek waarvan je wilde dat je ouders het hadden gelezen

Philippa Perry
9789463821681 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

‘Een warm en wijs boek voor ouders en eigenlijk alle mensen die ooit iemands kind waren.’ –De Standaard ‘Het beste opvoedboek dat ik heb gelezen. En dat zijn er heel wat!’ – Julia Wouters, schrijver e More

€15.00

De mythe van normaal

Gabor Maté
9789020219456 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In De mythe van normaal, over trauma, ziekte en heling in een toxische maatschappij ontleedt Gabor Maté de onderliggende oorzaken van onze fysieke en emotionele malaise, en legt hij verbanden tussen o More

€25.00

Levenslessen van 100-jarigen

Marjon Bolwijn
9789000385195 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Prachtige, originele en ontroerende levensverhalen van 100-jarigen ‘Het leven gaat niet om gelukkig of succesvol zijn, maar om verbondenheid, met de natuur en de mensen om je heen.’ Fred H More

€22.50

De Wim Hof methode

Wim Hof
9789021578415 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

In het allesomvattende boek ‘De Wim Hof Methode’ vertelt Wim Hof in eigen woorden zijn verhaal en legt zijn methode uit met aandacht voor: Adem Kou Mindset Spiritueel ontwaken Wetenschap Hij schrijft More

€24.50

Op de sofa

Maurits de Bruijn
9789493248496 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Iedereen zit in therapie en wie nog niet in therapie zit zou daar heel snel verandering in moeten brengen. We spitten naar hartenlust in onze zielenroerselen onder professionele, en helaas soms ook mi More

€20.99

Alleen

Daniel Schreiber
9789046830123 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

'Daniel Schreiber onderzoekt de levensvragen van onze tijd. Alleen is een boek dat je bijblijft.' Hanya YanagiharaBekend van interviews in NRC, Trouw, Het Parool, De Morgen en de Volkskrant!In Duitsla More

€20.00

Het is niet met jou begonnen

Mark Wolynn
9789020219401 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Ontrafel je erfenis van familietrauma met Het is niet met jou begonnen van Mark Wolynn en doorbreek de cyclus voor een vrije toekomst. Wanneer je gebukt gaat onder angst, depressie, problemen of pijn More

€25.00

Middernachtbibliotheek

Matt Haig
9789048860067 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Nora wordt overweldigd door het gevoel dat ze in haar leven verkeerde keuzes heeft gemaakt, en iedereen teleurstelt. Wanneer ze in de Middernachtbibliotheek terechtkomt, een plek tussen leven en dood, More

€22.99

Vingerafdruk van verdriet

Manu Keirse
9789020942231 | Dutch | Hardback / bound | 2012
  • Get stock status ...

Onmisbare steun voor iedereen die met verlies wordt geconfronteerd Vingerafdruk van verdriet is een kostbaar geschenk voor een ander of voor jezelf. Het is een boekje dat je zou moeten geven aan ieder More

€12.99

Koude kermis

Hedy d'Ancona
9789038811451 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

In de wereld van nu is oud out en jong in, constateerde Hedy d’Ancona in Vrolijk verval. Ze werd na verschijnen vaak aangesproken door grijsaards die haar complimenteerden met haar ‘coming More

€13.50

Voel je beter in 5

Rangan Chatterjee
9789041714848 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

Een gezonder leven staat bij veel mensen hoog op het verlanglijstje. Maar de juiste keuzes maken en die ook volhouden is knap lastig. Chatterjee laat met dit boek zien dat dit ook heel eenvoudig kan z More

€15.00

Groot verlies, klein verlies

Eleanor Haley & Litsa Williams
9789026361579 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

Iedereen krijgt vroeg of laat te maken met verandering en verlies. De dood van een geliefde, een scheiding, gezondheidsproblemen… Het kan je wereld op z’n kop zetten. Dit boek is voor iedereen die kam More

€22.99

Dwang

Lauren Brown
9789402711141 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

Een herkenbare en humoristische verkenning van OCD, voor lezers van Matt Haig en Sally Rooney.Lauren Brown maakt zich zorgen. Heel veel zorgen. Om meteorieten die op haar hoofd kunnen vallen, om de af More

€19.99

De dood

The Pink Sky Collective
9789463494182 | Dutch | Hardback / bound | 2023
  • Get stock status ...

Een invulboek voor iedereen die zich op een fijne manier goed wil voorbereiden op de dood. Mooie en minder mooie mijlpalen in het leven, zoals trouwen, scheiden, kinderen krijgen, een carrière starte More

€24.99