0

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

17,709 results found

Display

De dingen die je alleen ziet als je er de tijd voor neemt

Haemin Sunim
9789022581124 | Dutch | Hardback / bound | 2017
  • Get stock status ...

Koreaanse megabestseller over spirituele wijsheid en het belang om rust te vinden in een drukke wereld van een van de invloedrijkste boeddhistische leermeesters van dit momentRust vinden in een drukke... More

€15.99

De Wim Hof methode

Wim Hof
9789021578415 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

In het nieuwe allesomvattende boek ‘De Wim Hof Methode’ vertelt Wim Hof in eigen woorden zijn verhaal. Hij schrijft dat een ijsbad goed is voor mind en body, maar óók voor de spirit. Wim Hof is bekend... More

€20.99

Senbazuru

Michael James Wong
9789000376551 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Senbazuru is een boek vol wijsheden voor een vervuld, rijk leven In Japan is de papieren kraanvogel een symbool van vrede, hoop en genezing. Hij wordt beschouwd als de ‘vogel van geluk’, e... More

€15.99

Vertrouw op je intuïtie

Emma Lucy Knowles
9789000378197 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Je weet het zelf het beste – leer vertrouwen op je intuïtie De één noemt het intuïtie, de ander een voorgevoel of instinct en je oma voelde het aan haar water. En tegelij... More

€18.99

You are a badass at making money

Jen Sincero
9789022593561 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Voor iedereen die heeft geleerd van You are a badass & Nice girls don’t get the corner officeYou are a badass at making money is hét boek dat je nodig hebt als je wel eens naar je bankrekening sta... More

€18.99

Mindful & Miljonair

Steffy Roos du Maine
9789000379088 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

In Mindful & Miljonair: De spirituele gids voor zakelijk succes laat ondernemer en selfmade woman Steffy Roos du Maine zien welke spirituele tools je kunt inzetten voor zakelijk succes. Want spiri... More

€20.99

Houden van dingen die niet perfect zijn

Haemin Sunim
9789022583722 | Dutch | Hardback / bound | 2019
  • Get stock status ...

stseller Dingen die je alleen ziet als jeing. Hij benadrukt dat niemand perfect is, maar dat het juist daarom belangrijk is om liefdevol en mild te zijn voor jezelf en anderen. Want als je vriendelijk... More

€15.99

Vind rust in ademen

Thich Nhat Hanh
9789025909208 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Of je nu opstaat, tandenpoetst, koffie haalt op je werk, boodschappen doet of autorijdt: elk moment is een goed moment om bewust te leven. Je hoeft niet alles stop te zetten of uren te mediteren. Je k... More

€20.00

Intuïtieve ontwikkeling

Linda Keen
9789020218473 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Intuïtieve ontwikkeling van Linda Keen is een spirituele training in je intuïtieve begaafdheid. Leer praktisch omgaan met energieën en werk aan je bewustwording van aura’s en chakra’s. Heb jij wel een... More

€22.50

Ren je zen

Vanessa Goddard
9789025909277 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Vanessa Goddard verbindt in 'Ren je zen' zenmeditatie met de kunst van het hardlopen. Hardlopen is de manier om even alle stress te vergeten en tot rust te komen. Maar vaak zit je hoofd nog vol met pl... More

€20.99

Holistisch leven, moeiteloos gelukkig zijn

Marjolein Berendsen
9789493230361 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Wil je nog meer leven vanuit je hart? Je essentie en je eigen kracht ontdekken? Wat als je jouw levensmissie kunt volgen en daarmee kunt zijn wie je werkelijk bent? Het werkboek met de titel Holistisc... More

€18.95

Mindfulness teksten

John de Vet
9789083174006 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Dit boek biedt meditatieleraren en mindfulnesstrainers de mogelijkheid om wekelijks tijdens de vervolgbijeenkomst een tekst voor te dragen. Ook voor de individuele beoefenaar van meditatie kan het waa... More

€17.50

Kukuru

Giel Beelen
9789021580609 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

In een periode waarin het niet zo lekker ging, ontdekte Giel Beelen dat je niet alleen je lichaam maar ook je geest kunt trainen. Hij begon zelfhulpboeken te lezen en startte Kukuru, een platform met... More

€5.99

Je kunt je leven helen

Louise Hay
9789020213898 | Dutch | Paperback / Sewn | 2017
  • Get stock status ...

'Als je echt van jezelf houdt gaat het goed in je leven' is een van de uitgangspunten van Louise Hay. In 'Je kunt je leven helen' zet ze jou op de eerste plaats en laat ze je zien waarom dat zo belang... More

€21.50

Vier vragen die je leven veranderen

Byron Katie
9789022590812 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Dé everseller van Byron Katie in een nieuwe vormgeving – al meer dan 50.000 exemplaren verkocht! Stap voor stap naar een gelukkiger leven Terwijl ze een doodgewoon leven leidt, wordt Byro... More

€15.99

I Am

Susan Shumsky
9789020216783 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

I AM van Susan Shumsky biedt op een laagdrempelige manier en voor iedereen die dat wil directe en onmiddellijke heling. De prayers en affirmaties zijn niet ingewikkeld of moeilijk en hebben grote univ... More

€22.50

Good Vibes, Good Life

Vex King
9789021574776 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

In Good Vibes, Good Life beschrijft Vex King hoe je de kracht van positiviteit kunt benutten. Hoe kun je echt van jezelf houden? Kun je negatieve emoties omzetten in positieve? Is het mogelijk om blij... More

€17.50

Een boekje vol geluk

Petra van Dreumel
9789022585757 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

‘Prachtige illustraties en fijne teksten. Een mooi cadeau! Voor jezelf of voor iemand anders.’ - Elma van Vliet, auteur van de bestseller Mam, vertel eensCadeautip! Voor de lezers van Elle Luna en Mee... More

€16.99

You are a badass

Jen Sincero
9789022587447 | Dutch | Hardback / bound | 2019
  • Get stock status ...

Wil je je dromen volgen en je #lifegoals waarmaken? Lees. Dit. Boek. Voor iedereen die heeft genoten van Nice girls don't get the corner office Je bent blij met je leven, hebt leuke vriendinnen, een... More

€15.99

Monkey mind

Carolyn Kanjuro
9789401304788 | Dutch | Loose-leaf work | 2020
  • Get stock status ...

We hebben allemaal een aapje in ons hoofd. Dit aapje zorgt ervoor dat onze gedachten alle kanten op schieten, zodat we weinig focus hebben en onze emoties vaak de overhand krijgen. Zeker als we jong z... More

€17.99