0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

4,688 results found

Display

Alizeh. De duistere profetie

Tahereh Mafi
9789463494052 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

'Alizeh. De profetie van de djinn' is het eerste deel van een nieuwe, epische fantasyserie van bestsellerauteur Tahereh Mafi. Alizeh is een onopvallende bediende. Niemand in Ardounia mag weten wie ze More

€13.99

De kleuren van magie

V.E. Schwab
9789022596838 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

Deel 1 van de Schemering-trilogieV.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. TolkienDe Schemering-trilogie werd door The Guardian en Waters More

€22.99

Shatter Me

Tahereh Mafi
9781405291750 | English | Paperback / Sewn | 2018
  • Get stock status ...

Stranger Things meets Shadow and Bone in this first instalment of an epic and romantic YA fantasy series - perfect for fans of Leigh Bardugo, Sarah J. Maas and Victoria Aveyard. Now a TikTok phenomeno More

€11.50

Hof van doorns en rozen

Sarah J. Maas
9789000374373 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Het eerste deel in de indrukwekkende Hof van doorns en rozen-serie Het bos waarin de negentienjarige Feyre woont is in de lange wintermaanden een koude, sombere plek. Haar overlevingskansen en die van More

€16.99

Twin Crowns

Catherine Doyle & Katherine Webber
9789402709896 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Twee populaire YA-auteurs bundelen de krachten in een episch tweeluik, voor fans van Sarah J. Maas en Leigh Bardugo. Wren is van jongs af aan getraind om de moord op haar ouders te wreken. Het pl More

€20.99

Hof van ijs en sterren

Sarah J. Maas
9789000375158 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Duik opnieuw in de meeslepende wereld van Hof van doorns en rozen Maanden na de explosieve gebeurtenissen in Hof van vleugels en verwoesting, zijn Feyre, Rhysand en hun vrienden nog ste More

€14.99

Violet, vervloekt & verwoest

Gina Chen
9789000382330 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

Een duister en betoverend fantasydebuut.Violet is een ziener en een leugenaar. Met haar slim geformuleerde voorspellingen drukt ze haar stempel op het koninklijke hof. Eerlijkheid is voor zwakkelingen More

€25.00

Hof van mist en woede

Sarah J. Maas
9789000374380 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Zinderende spanning en vurige passie in deel 2 van de Hof van doorns en rozen-serie! Feyre heeft de vloek van Amarantha verbroken en is teruggekeerd naar het Lentehof, maar daarvoor moest ze een hoge More

€16.99

Hof van zilveren vlammen

Sarah J. Maas
9789000376360 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Het langverwachte vierde deel van de internationale bestsellerserie Hof van doorns en rozen Nesta Archeron is trots, snel boos en niet zo vergevingsgezind. Sinds ze tegen haar wil Hoge Fae is geworden More

€23.99

Huis van aarde & bloed

Sarah J. Maas
9789022589403 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

De nieuwe serie van wereldwijde bestsellerauteur Sarah J. MaasCrescent City is een bruisende, moderne stad waar mensen en magische wezens op gespannen voet met elkaar samenleven. De stad strekt zich u More

€27.99

Hof van vleugels en verwoesting

Sarah J. Maas
9789000375165 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Het meeslepende slot van de Hof van doorns en rozen-serie van topauteur Sarah J. Maas Een naderende oorlog bedreigt alles waar Feyre van houdt in het bloedstollende derde deel van de Hof van doorns en More

€16.99

Schim en schaduw

Leigh Bardugo
9789463491525 | Dutch | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

Shadow and Bone is nu te zien op Netflix! Schim en Schaduw is het eerste deel van fantasytrilogie De Grisha. Spannend, romantisch en duister: zoiets heb je nog nooit gelezen! Het ooit zo rijke Rav More

€15.00

De kleuren van magie

V.E. Schwab
9789022584934 | Dutch | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

V.E. Schwab is een meester in het oproepen van nieuwe werelden en doet denken aan J.K. Rowling en J.R.R. TolkienDe meeste mensen kennen maar één Londen. Wat bijna niemand weet, is dat er vier verschil More

€15.99

Twilight

Stephenie Meyer
9789000374656 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

15 jaar Twilight Saga! Als Bella Swan naar het regenachtige Forks verhuist en de mysterieuze en aantrekkelijke Edward Cullen ontmoet, neemt haar leven een spannende wending. Edward, met zijn krij More

€20.00

De geheimen van Winterhuis Hotel

Ben Guterson
9789025877712 | Dutch | Hardback / bound | 2019
  • Get stock status ...

Achter het schilderij zat een deur… Elizabeth deed de deur geruisloos open en knipte haar zaklamp aan. Toen ging ze naar binnen. Koude lucht vulde haar longen. Ze was alleen in de geheime gang. Elizab More

€18.99

De ijzige verloofde

Christelle Dabos
9789024587223 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

De ijzige verloofde is het eerste deel van de betoverende Spiegelpassante-serie van Christelle Dabos. Treed binnen in een fabelachtig universum van zwevende arken en familieclans vol intriganten… Ophe More

€24.99

Midnight Sun

Stephenie Meyer
9789000375554 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

Het langverwachte nieuwe boek van Stephenie Meyer – Twilight is terug! Toen Edward Cullen en Bella Swan elkaar ontmoetten in Twilight werd er een iconisch liefdesverhaal geboren. Maar tot nu toe hebbe More

€24.99

De storm van de echo's

Christelle Dabos
9789024591817 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

De storm van de echo’s is het vierde en laatste deel uit de betoverende Spiegelpassante-serie van Christelle Dabos. Tot Ophelia’s grote schrik zijn de arken aan het instorten. Geen ark wordt gespaard. More

€24.99

Dreiging en duisternis

Leigh Bardugo
9789463491532 | Dutch | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

Dreiging en Duisternis is het tweede deel van De Grisha-trilogie. Duisternis vergaat nooit. Opgejaagd door het Eerste en Tweede Leger en achtervolgd door nare herinneringen, probeert Alina samen met More

€15.00

Huis van lucht & adem

Sarah J. Maas
9789022589694 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Het tweede deel uit de nieuwe, razend populaire serie van bestsellerauteur Sarah J. MaasCrescent City – een bruisende, moderne stad waar mensen en magische wezens op gespannen voet met elkaar samenlev More

€27.99