0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Refine Close

39 results found

Display

Toen ze verdween

Carla Kovach
9789022598627 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. ArlidgeNa een geslaagd feestje loopt Samantha in haar eentje door een drukke straat naar huis, een route waar ze normaal gesproken slechts tien minut More

€8.99

Haar duistere hart

Carla Kovach
9789022593929 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Deel 5 van de Gina Harte-serieAls Mary erachter komt dat haar dochter Susan haar jongste kind niet van de crèche heeft opgehaald en ook de rest van de avond niets van zich laat horen, wordt ze ongerus More

€20.00

Stil maar

Carla Kovach
9789022593493 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert BryndzaRegen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich over het verlaten industrieterrein haastte. Er stopte een bestelbusje naast haar.‘Jij ziet eruit a More

€8.99

Toen ze verdween

Carla Kovach
9789022593936 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. ArlidgeNa een geslaagd feestje loopt Samantha in haar eentje door een drukke straat naar huis, een route waar ze normaal gesproken slechts tien minut More

€20.00

Dit heb je verdiend

Carla Kovach
9789022588260 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Na het lovend ontvangen Stil maar verschijnt nu de tweede thriller met rechercheur Gina Harte in de hoofdrol.‘Een pageturner met een finale die je je nagels kost.’ Libelle over Stil maar, boek&nb More

€20.00

Zo'n mooi meisje

Carla Kovach
9789022593530 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Carla Kovach veroverde met detective Gina Harte binnen een paar maanden een trouw publiekEen jonge vrouw valt uit een busje dat met hoge snelheid over een afgelegen weg raast. Haar lichaam is gek More

€20.00

Haar laatste fout

Carla Kovach
9789022598283 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

Dé pageturner voor fans van Robert Bryndza en M.J. ArlidgeSlim, mooi en een vrouw waar mannen moeilijk nee tegen kunnen zeggen. Holly is de meest besproken inwoner van de stad. Nu ligt haar gewurgde l More

€20.99

Stil maar

Carla Kovach
9789022588277 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Perfect voor fans van M.J. Arlidge en Robert BryndzaRegen ketste van Debbies paraplu, terwijl ze zich over het verlaten industrieterrein haastte. Er stopte een bestelbusje naast haar.‘Jij ziet eruit a More

€19.99

Find Me

Carla Kovach
9781803143279 | English | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...
€11.50

Her Deadly Promise: An absolutely gripping and totally unputdownable crime thriller

Carla , Kovach
9781803143613 | English | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...
€12.00

Her Pretty Bones

Carla , Kovach
9781786816672 | English | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

THE UNPUTDOWNABLE NEW THRILLER FROM THE BESTSELLING AUTHOR OF THE NEXT GIRLShe's just the girl he's looking for…A young woman falls from a van speeding down a quiet road. Battered and bruised, More

€14.80

The Houseshare

Carla Kovach
9781803145495 | English | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...
€9.95

One Girl Missing

Carla Kovach
9781803141558 | English | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...
€11.50

Her Dying Wish

Carla Kovach
9781800197138 | English | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...
€11.50

What She Did

Carla Kovach
9781800199675 | English | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...
€11.50

One Left Behind

Carla Kovach
9781800193963 | English | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...
€11.50

The Broken Ones

Carla Kovach
9781838888688 | English | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...
€11.50

Their Silent Graves

Carla Kovach
9781838888664 | English | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...
€11.50

Her Last Mistake

Carla Kovach
9781786818850 | English | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...
€11.50

The Next Girl

Carla Kovach
9780751577464 | English | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

The completely unputdownable thriller from Cara Kovach, introducing DI Gina Harte - perfect for fans of Lisa Gardner, Robert Bryndza and Clare Mackintosh More

€11.50