0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

99 results found

Display

Het feest - Libris-editie

Elizabeth Day
9789026355813 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Speciale Libris-editie Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van  More

€8.90

Het feest

Elizabeth Day
9789026359484 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g More

€8.99

De huisgenoot

Elizabeth Day
9789026356735 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

‘Plottechnisch vakwerk is het. Zoals er wel meer bijzonder geslaagd is aan De huisgenoot, eigenlijk.’ – Het Parool 'De huisgenoot is een briljant geschreven pageturner om even te ontsnappen aan onze d More

€22.99

How to fail

Elizabeth Day
9789026360510 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

Met How to fail laat Elizabeth Day zien dat wie we zijn niet wordt bepaald door onze fouten, maar door de manier waarop we ermee omgaan. Het boek is gebaseerd op het simpele principe dat het ons sterk More

€15.00

Schaduwstad

Elizabeth Day
9789026359217 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Elizabeth Day, auteur van Het feest, schreef met Schaduwstad eveneens een vlijmscherpe roman over de Britse elite. Howard Pink is een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en More

€12.99

Durf te falen

Elizabeth Day
9789049807832 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

How to fail, omdat leren hoe te falen, ons eigenlijk leert hoe beter te slagen van Elizabeth Day is gebaseerd op haar populaire podcast How to Fail, over het maken van fouten, wat je ervan kunt leren More

€13.99

Steen, papier, schaar

Elizabeth Day
9789026351280 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Steen, papier, schaar is een eerlijke en aangrijpende roman over misbruik, overleven en vergiffenis, van de auteur van de bestseller Het feest. Day beschrijft de onmacht van een vrouw die blijft hange More

€15.00

De huisgenoot

Elizabeth Day
9789046314210 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

Hoewel Marisa Jake pas enkele maanden kent, is ze ervan overtuigd dat hij de ware is. Als hij haar vraagt bij hem in te trekken en samen een gezin te stichten, weet ze dan ook zeker dat ze eindelijk d More

€47.50

Durf te falen

Elizabeth Day
9789026347733 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

How to fail, omdat leren hoe te falen, ons eigenlijk leert hoe beter te slagen van Elizabeth Day is gebaseerd op haar populaire podcast How to Fail, over het maken van fouten, wat je ervan kunt leren More

€20.99

Het feest

Elizabeth Day
9789049807986 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Dwarsligger 682 is Het feest van Elizabeth Day, een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment. Voor de fans van Brideshead Revisited More

€13.99

Schaduwstad

Elizabeth Day
9789026354908 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

Schaduwstad van Elizabeth Day vertelt het verhaal van Howard Pink, een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en geld. Voor de fans van Het feest.Elizabeth Day is auteur en jou More

€24.99

Schaduwstad

Elizabeth Day
9789049808280 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Elizabeth Day, auteur van Het feest, schreef met Schaduwstad eveneens een vlijmscherpe roman over de Britse elite. Howard Pink is een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en More

€13.99

Schaduwstad

Elizabeth Day
9789026353550 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Elizabeth Day, auteur van Het feest, schreef met Schaduwstad eveneens een vlijmscherpe roman over de Britse elite. Howard Pink is een selfmade miljonair die zijn leven koopt en gewend is aan macht en More

€24.99

Het feest

Elizabeth Day
9789026348761 | Dutch | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

Het feest van Elizabeth Day is een ontluisterende roman over obsessie, verraad, privilege en hypocrisie in het hart van het Britse establishment, voor de fans van Brideshead Revisited en De verloren g More

€15.00

Magpie

Elizabeth Day
9780008374983 | English | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...
€11.50

The Party

Elizabeth Day
9780008194307 | English | Paperback / Sewn | 2018
  • Get stock status ...
€11.50

Home Fires

Elizabeth Day
9780008221737 | English | Paperback / Sewn | 2018
  • Get stock status ...

A stunning, delicate portrait of a family bookended by war, Home Fires explores the legacy of loss, the strictures of class and the long road to redemption. More

€11.50

Paradise City

Elizabeth Day
9780008221751 | English | Paperback / Sewn | 2018
  • Get stock status ...

An audacious, compassionate state-of-the-nation novel about four strangers whose lives collide with far-reaching consequences. More

€11.50

Magpie

Elizabeth , Day
9798885782067 | English | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...
€40.50

Failosophy

Elizabeth Day
9780008420383 | English | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

From the Sunday Times bestselling author of How to Fail and Magpie 'Elizabeth Day has revolutionised the way we see failure' Stylist 'A beautiful timely and humane book' Alain de Botton More

€12.95