0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

253 results found

Display

Het oordeel van de wolf

Leigh Bardugo
9789463493680 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Het epische vervolg op ‘De verminkte koning’ en het slot van de Grishaverse! Fjerda’s gigantische, goed uitgeruste leger maakt zich klaar om Ravka binnen te vallen en Nikolai Lantsov moet alles in de... More

€17.99

De taal der doornen

Leigh Bardugo
9789463493697 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

Duik in een wereld van spookstadjes, hongerige wouden en pratende dieren, een wereld waar bij maanlicht duistere overeenkomsten worden gesloten. Lees over de zeemeermin die dodelijke stormen oproept e... More

€15.00

Schim en schaduw

Leigh Bardugo
9789463491525 | Dutch | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

Shadow and Bone is nu te zien op Netflix! Schim en Schaduw is het eerste deel van fantasytrilogie De Grisha. Spannend, romantisch en duister: zoiets heb je nog nooit gelezen! Het ooit zo rijke Rav... More

€15.00

Dreiging en duisternis

Leigh Bardugo
9789463491532 | Dutch | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

Dreiging en Duisternis is het tweede deel van De Grisha-trilogie. Duisternis vergaat nooit. Opgejaagd door het Eerste en Tweede Leger en achtervolgd door nare herinneringen, probeert Alina samen met... More

€15.00

Val en verlossing

Leigh Bardugo
9789463491549 | Dutch | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

Val en Verlossing is het derde en laatste deel in de Grisha-trilogie. Ravka is gevallen en de Duisterling regeert vanaf zijn schaduwtroon. De laatste hoop van het land is gevestigd op een krachteloze... More

€15.00

De verminkte koning

Leigh Bardugo
9789463492911 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Het eerste deel van de Nikolai-duologie! Nikolai Lantsov heeft altijd al een talent gehad voor het onmogelijke. Niemand weet precies wat hij heeft meegemaakt tijdens de bloederige burgeroorlog in zi... More

€17.50

Kraai & Koninkrijk

Leigh Bardugo
9789463492485 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Vanaf 23 april 2021 te zien als de Netflix-original 'Shadow and Bone'! Kaz en zijn bende hebben een missie volbracht waarvan niemand dacht dat ze hem zouden overleven - ook zijzelf niet. Maar in plaa... More

€17.50

Het negende huis

Leigh Bardugo
9789022590652 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

De perfecte mix van fantasy en dark academiaAlex Stern heeft altijd geesten kunnen zien, maar ze had nooit gedacht dat die gave nog eens van pas zou komen. Als ze na een jeugd vol angst een studiebeur... More

€23.99

Het oordeel van de wolf

Leigh Bardugo
9789463492751 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Het epische vervolg op ‘De verminkte koning’ en het slot van de Grishaverse! Fjerda’s gigantische, goed uitgeruste leger maakt zich klaar om Ravka binnen te vallen en Nikolai Lantsov moet alles in de... More

€19.99

Boek der Heiligen

Leigh Bardugo
9789463492089 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

Rijk geïllustreerde verhalenbundel bij de Grishaverse Wat doe je als in de wereld die jij geschapen hebt een bepaald boek als een soort bijbel op íéders nachtkastje ligt, en die wereld vervolgens t... More

€20.00

Shadow and Bone

Leigh Bardugo
9789463493024 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Shadow and Bone is nu te zien op Netflix! Schim en Schaduw is het eerste deel van fantasytrilogie De Grisha. Spannend, romantisch en duister: zoiets heb je nog nooit gelezen! Het ooit zo rijke Rav... More

€15.00

De taal der doornen

Leigh Bardugo
9789463491228 | Dutch | Hardback / bound | 2018
  • Get stock status ...

Duik in een wereld van spookstadjes, hongerige wouden en pratende dieren, een wereld waar bij maanlicht duistere overeenkomsten worden gesloten. Lees over de zeemeermin die dodelijke stormen oproept e... More

€19.99

Duivelsvlucht

Leigh Bardugo
9789022592793 | Dutch | Paperback / Sewn | 2023
  • Get stock status ...

De perfecte mix van fanatsy en dark academiaOntdek hoe het verdergaat met Alex in dit razend spannende vervolg op Het Negende Huis Alex Stern is terug met een nieuw moordmysterie vol duistere magie bi... More

€23.99

Het Negende Huis

Leigh Bardugo
9789022597538 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

De perfecte mix van fantasy en dark academiaAlex Stern heeft altijd geesten kunnen zien, maar ze had nooit gedacht dat die gave nog eens van pas zou komen. Als ze na een jeugd vol angst een studiebeur... More

€23.99

De jongen uit het woud

Leigh Bardugo
9789463493994 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

De Grishaverse wordt uitgebreid met een graphic novel! In De jongen uit het woud leer je de Duisterling kennen voordat hij de Schaduwvlakte creëerde en hij de leider van Ravka's Tweede Leger werd. Dit... More

€18.99

List & Leugens

Leigh Bardugo
9789463492478 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Vanaf 23 april 2021 te zien als de Netflix-original 'Shadow and Bone'! In Ketterdam is alles te koop, als je maar bereid bent om te betalen. Niemand weet dat beter dan crimineel wonderkind Kaz Brekke... More

€15.00

Six Of Crows

Leigh Bardugo
9781780622286 | Engels | Paperback / Sewn | 2016
  • Get stock status ...

Nominated for the CILIP Carnegie Medal 2017, this fantasy epic from the No. 1 NEW YORK TIMES bestselling author of the Grisha trilogy is gripping, sweeping and memorable - perfect for fans of George R... More

€11.50

Kraai & Koninkrijk

Leigh Bardugo
9789020679465 | Dutch | Hardback / bound | 2016
  • Get stock status ...

Kaz en zijn bende hebben een missie volbracht waarvan niemand dacht dat ze hem zouden overleven - ook zijzelf niet. Maar in plaats van de beloofde vette beloning te krijgen, worden de Kraaien dubbel v... More

€19.99

De verminkte koning

Leigh Bardugo & Merel Leene
9789463491709 | Dutch | Hardback / bound | 2019
  • Get stock status ...

Nikolai Lantsov heeft altijd al een talent gehad voor het onmogelijke. Niemand weet precies wat hij heeft meegemaakt tijdens de bloederige burgeroorlog in zijn land – en dat wil hij graag zo houden. N... More

€19.99

De kraaien

Leigh Bardugo
9789463491600 | Dutch | Hardback / bound | 2017
  • Get stock status ...

'Ik ben een zakenman. Niet meer, niet minder.' 'Je bent een dief, Kaz.' 'Zei ik dat niet dan?' In de duologie De Kraaien wordt de lezer meegesleept in de adembenemend spannende queeste van Kaz en zijn... More

€35.00