0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

73 results found

Display

Jingle Bells

Nicola Slater
9789025773489 | Dutch | Cardboard book | 2020
  • Get stock status ...

Jingle bells, jingle bells, ga je met ons mee? Je hoort de belletjes van ver in de arrenslee Vier vrienden toveren hun instrumenten tevoorschijn en spelen het leukste kerstliedje aller tijden. Ze begi... More

€15.99

Jonathan de Toverpony

Stuart Heritage
9789493189355 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

Jonathan de Toverpony kan alles laten verdwijnen. Ook de knuffelbeer van Sarah. Maar of hij alles ook terug kan toveren? Met elke zwaai van zijn toverstok laat Jonathan een nóg gekker dier verschijnen... More

€15.99

Mikki en het grote rode potje

9789025770549 | Dutch | Cardboard book | 2019
  • Get stock status ...

Mikki en het grote rode potje is een grappig en lief verhaal over zindelijk worden. Druk op de knoppen om te horen hoe Mikki speelt, naar het potje rent en een plasje doet. Rood potje Mikki is een gro... More

€13.99

Fijne verjaardag voor jou!

Nicola Slater
9789025767846 | Dutch | Hardback / bound | 2018
  • Get stock status ...

Druk op de muzieknootjes en speel en zing mee met het orkest op het verrassingsfeestje van de vriendjes! Feest Alle vriendjes van otter hebben hun muziekinstrumenten meegenomen voor zijn verrassingsfe... More

€14.99

Waar is mijn trui?

Nicola Slater
9789045123837 | Dutch | Paperback / Sewn | 2019
  • Get stock status ...

Raf is dol op zijn roze trui. Maar op een maandag is de trui ineens verdwenen. Hij zoekt overal en vraagt iedereen om hulp, maar van de kleine katjes in de kast tot de knorrige krokodillen in de rij v... More

€9.99

Koen kan niet kiezen

Lou Peacock
9789025773281 | Dutch | Hardback / bound | 2020
  • Get stock status ...

Koen kan nooit kiezen. En hij weet al helemaal niet wat hij op het verlanglijstje voor zijn verjaardag moet zetten. Chocolade of vanille? Strepen of stippen? Koen kan nooit kiezen, hij vindt het maar... More

€14.99

De blaadjesdief

Alice Hemming
9789048319633 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

EEKHOORN IS BOOS! Gisteren zaten er heel veel mooie blaadjes aan zijn boom, maar vandaag? Vandaag zijn er een paar weg! Ze zijn vast gestolen, en dat betekent... DAT ER EEN BLAADJESDIEF RONDLOOPT! Een... More

€13.99

Hallo garage

Nicola Slater
9789025770662 | Dutch | Hardback / bound | 2019
  • Get stock status ...

In Hallo garage van Nicola Slater gaat Sammie met zijn vriendjes spelen bij de garage. Een interactief voelboekje met flapjes voor de kleinste lezertjes. Buiten spelen Sammie gaat vandaag bij de garag... More

€8.99

Hallo boerderij

Nicola Slater
9789025768942 | Dutch | Hardback / bound | 2018
  • Get stock status ...

In ‘Hallo boerderij’ van Nicola Slater gaat Sammie met zijn vriendjes spelen op de boerderij. Een interactief voelboekje met flapjes voor de kleinste lezertjes. Buiten spelen Wakker worden! In ‘Hallo... More

€8.99

Hallo dierentuin

Nicola Slater
9789025768959 | Dutch | Hardback / bound | 2018
  • Get stock status ...

In ‘Hallo dierentuin’ van Nicola Slater gaat Sammie met zijn vriendjes spelen in de dierentuin. Een interactief voelboekje met flapjes voor de kleinste lezertjes. Buiten spelen Wakker worden! In ‘Hall... More

€8.99

Hallo huis

Nicola Slater
9789025770679 | Dutch | Hardback / bound | 2019
  • Get stock status ...

In Hallo huis van Nicola Slater haalt Sammie zijn vriendjes thuis op om mee buiten te spelen. Een interactief voelboekje met flapjes voor de kleinste lezertjes. Buiten spelen Sammie gaat vandaag buite... More

€8.99

A Bad Business

Fyodor Dostoevsky
9781782276739 | Engels | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

A collection of six thrilling short stories by this classic Russian writer, in a fresh translation and stunning new edition. More

€15.50

Meekoo And The Bedtime Bunny

Camilla (editorial Director) Reid
9781788006699 | Engels | Cardboard book | 2021
  • Get stock status ...

A charming and funny sound-button story that's perfect for bedtime. After a bath with a squeaky duck, and some noisy tooth-brushing, Meekoo heads to bed. More

€12.95

Let's Make Cake!

Vikram Madan & Nicola Slater
9780593120682 | Engels | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...
€9.95

We Love Bubbles!

Vikram Madan & Nicola Slater
9780593120651 | Engels | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...
€9.95

Let's Make Cake! (Bobo and Pup-Pup)

Vikram , Madan
9780593120699 | Engels | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

A hilarious new series about best friends Bobo and Pup-Pup--a monkey and a dog with very different personalities. This graphic chapter book series is perfect for fans of Elephant & Piggie.Bobo and Pup... More

€13.50

We Love Bubbles! (Bobo and Pup-Pup)

Vikram , Madan
9780593120668 | Engels | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

A hilarious new series about best friends Bobo and Pup-Pup--a monkey and a dog with very different personalities. This graphic chapter book series is perfect for fans of Elephant & Piggie.Did you ever... More

€14.00

Jingle Bells: A Musical Instrument Song Book

James Lord , Pierpont
9781536222036 | Engels | Cardboard book | 2021
  • Get stock status ...
€18.50

Charlie Chooses

Lou , Peacock
9781536217278 | Engels | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...
€17.00

The Beauties

Anton Chekhov
9781782273806 | Engels | Paperback / Sewn | 2017
  • Get stock status ...

New translations of the greatest stories by the Russian master of the form More

€15.50