0
  • No shipping costs from € 15, -
  • Lists and tips from our own specialists
  • Possibility of ordering without an account

Search

Hieronder kunt u zoeken in onze catalogus

Subject
Product form
Language
Price
Refine Close

203 results found

Display

Ragdoll

Daniel Cole
9789041714749 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid tot een gruwelijke lappenpop. Wie doet zoiets, en waarom? Terwijl rechercheur Wolf met zij More

€9.00

Het verdeelde koninkrijk

Dan Jones
9789401918916 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

1215 was niet alleen het jaar van de wetshervormingen uit de Magna Charta en het conflict tussen koning Jan zonder Land en zijn edelen, maar een jaar van kruistochten en kerkhervormingen, van buitenla More

€29.99

Van Rome tot Rome

Dan Jones
9789401918350 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

Een duizendjarig avontuur, dat is wat bestsellerauteur Dan Jones maakt van zijn nieuwe geschiedenis van de middeleeuwen ‘Van Rome tot Rome’. Hij begint in 410 bij de ineenstorting van het Romeinse Rij More

€35.00

De geboorte van het Romeinse keizerrijk

Barry Strauss
9789401918756 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

De Slag bij Actium in 31 v.Chr., die bijna 200.000 mensen het leven kostte, was een scharnierpunt in de geschiedenis. Octavianus, de latere keizer Augustus, won de zeeslag van misschien wel het bekend More

€29.99

De Tempeliers

Dan Jones & Roelof Posthuma
9789401918695 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

Met zijn boek ‘De Tempeliers’ brak Dan Jones in 2019 door bij het Nederlandstalige publiek. In de twaalfde eeuw richtten negen ridders de Orde van de Tempeliers op. De broederschap moest de pelgrims i More

€29.99

Het wonder van vliegen

Richard Dawkins
9789046829691 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

Richard Dawkins is een Britse evolutiebioloog die wereldberoemd werd met de bestsellers De zelfzuchtige genen en God als misvatting. Over de evolutionaire afstamming van de mens schreef hij het indru More

€29.99

De Vikingen

Neil Price
9789046827116 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Het Vikingtijdperk wordt de periode tussen 750 en 1100 genoemd, waarin de Vikingen hun wereld vergrootten door te koloniseren, te plunderen en handel te drijven. Zij brachten daarmee ook nieuwe ideeën More

€39.99

Toussaint Louverture

Sudhir Hazareesingh
9789401918725 | Dutch | Paperback / Sewn | 2022
  • Get stock status ...

In ‘Toussaint Louverture’ beschrijft historicus Sudhir Hazareesingh het leven van Toussaint Louverture (1743-1803). Louverture werd geboren als slaaf, maar werd leider van de Haïtiaanse Revolutie (179 More

€34.99

Het sanatorium

Sarah Pearse
9789026350917 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Het sanatorium van Sarah Pearse is een ijskoude atmosferische thriller en het eerste deel van de Elin Warner-serie. Deze The New York Times-bestseller is voor de fans van Ruth Ware en Lucy Foley. Je w More

€21.99

De Muur van Hadrianus

Adrian Goldsworthy
9789401912440 | Dutch | Paperback / Sewn | 2018
  • Get stock status ...

In 'De Muur van Hadrianus' schrijft oudhistoricus Adrian Goldsworthy over de Romeinse limes in Groot-Brittannië. Keizer Hadrianus besloot in het jaar 122 tijdens een rondreis door het rijk dat de noor More

€22.99

De Terugkeer van de Dwergen 1

Markus Heitz
9789024599592 | Dutch | Hardback / bound | 2022
  • Get stock status ...

De Terugkeer van de Dwergen is het zesde deel in de fantasysaga van De Dwergen van internationaal bestsellerauteur Markus Heitz, een van Europa’s grootste fantasyschrijvers. Honderden cycli zijn voorb More

€39.99

Gevecht om de troon

Dan Jones
9789401917667 | Dutch | Hardback / bound | 2021
  • Get stock status ...

In de vijftiende eeuw streden drie families om de Engelse troon: de families Lancaster, York en Tudor. De strijd tussen de huizen Lancaster en York is de geschiedenis ingegaan als de Rozenoorlogen (14 More

€35.00

Het meesterwerk

Francine Rivers
9789029730334 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

'Het meesterwerk' van Francine Rivers speelt zich af in de Amerikaanse kunstwereld. De succesvolle schilder Roman Valesco lijkt alles te hebben: rijkdom, vrouwen, roem. Alleen zijn assistente Grace Mo More

€17.50

Philippus en Alexander

Adrian Goldsworthy
9789401915427 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

Er zijn weinig historische figuren die zo tot de verbeelding spreken als Alexander de Grote. Vanaf het moment dat hij Azië binnenviel in 334 v.Chr. tot zijn dood in 323 breidde hij de Hellenistische c More

€25.00

Koningin Victoria als huwelijksmakelaar

Deborah Cadbury
9789041714299 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Om de macht in Europa te behouden en te versterken, hoopte koningin Victoria al haar (klein)kinderen in dynastieke huwelijken te kunnen manoeuvreren. Maar ondanks al hun schijnbare gehoorzaamheid hadd More

€12.00

De kleine moeder van Bergen-Belsen

Hetty Verolme
9789401917797 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Hetty Werkendam (1930) is nog maar een meisje als zij samen met haar ouders en haar broertjes vanuit Amsterdam naar Bergen-Belsen wordt gedeporteerd. Daar brengt ze veertien lange maanden door in de k More

€22.50

Ragdoll

Daniel Cole
9789021021713 | Dutch | Paperback / Sewn | 2018
  • Get stock status ...

Ragdoll van Daniel Cole is voor lezers met stalen zenuwen, die houden van Samuel Bjørk. In een appartement wordt een lichaam gevonden, samengesteld uit zes verschillende lijken en in elkaar genaaid to More

€11.00

Voor het donker thuis

Riley Sager
9789026353062 | Dutch | Paperback / Sewn | 2021
  • Get stock status ...

Voor het donker thuis is de razend spannende nieuwe thriller van bestsellerauteur Riley Sager, auteur van De laatste meisjes, Mijn laatste leugen en Sluit alle deuren. Hoe was het om in dat huis te wo More

€21.99

In Gods naam

Selina O'Grady
9789401916837 | Dutch | Paperback / Sewn | 2020
  • Get stock status ...

In Gods naam van Selina O’Grady biedt een overzicht van religieuze tolerantie en intolerantie door de eeuwen heen. In de geschiedenis van alle drie de monotheïstische godsdiensten – het jodendom, het More

€24.50

De laatste meisjes

Riley Sager
9789026344299 | Dutch | Paperback / Sewn | 2018
  • Get stock status ...

‘De laatste meisjes’ van Riley Sager is een bloedstollende thriller met een totaal onverwachte ontknoping en dé tip van 2017 van Stephen King, Lisa Gardner en Karin Slaughter! De pers noemt ze ‘The Fi More

€15.00