0
Shadow And Bone: Ruin And Rising
Shadow And Bone: Ruin And Rising

Shadow And Bone: Ruin And Rising

Book 3

Leigh Bardugo

Paperback / Ingenaaid | Engels
  • Op werkdagen voor 16.00 besteld, dezelfde dag verstuurd.
  • Op voorraad in onze winkel. I.v.m. verplichte Corona-sluiting momenteel niet af te halen.
€ 9,95
Omschrijving

Enter the Grishaverse with book three of the Shadow and Bone Trilogy by number one New York Times-bestselling author Leigh Bardugo. Perfect for fans of Laini Taylor and Sarah J. Maas. Now with a stunning new cover and exclusive bonus material: The Demon in the Wood (a Darkling prequel story) and a Q&A with Leigh Bardugo.

Specificaties
  • Uitgever
    Hachette Children's Group
  • Verschenen
    jun. 2018
  • Bladzijden
    384
  • Genre
    Kinderboeken: fictie
  • Afmetingen
    131 x 198 x 31 mm
  • Gewicht
    334 gram
  • EAN
    9781510105256
  • Bindwijze
    Paperback / Ingenaaid
  • Taal
    Engels

Reviews van klanten

Ook een review schrijven?

Log in op uw account of maak een eigen account aan.

Inloggen

Gerelateerde producten

De Gorgels

De Gorgels

Jochem Myjer
€ 16,99