0

Te reserveren boeken

Deze titels verschijnen binnenkort, reserveer alvast.

Alfabet

Alfabet

Charlotte Dematons
€ 24,90
Virgil

Virgil

Luca Caioli
€ 19,99
Uitverkoren

Uitverkoren

Veronica Roth
€ 20,00
Nog lange niet

Nog lange niet

M.J. Arlidge
€ 20,99
Totaal gesloopt

Totaal gesloopt

Jeff Kinney
€ 15,99
Zilveren vleugels

Zilveren vleugels

Camilla Läckberg
€ 24,99

Hieronder tonen we iedere maand alle titels die op korte termijn gaan verschijnen.

U kunt deze alvast reserveren. Dan krijgt u het boek toegestuurd zodra het beschikbaar is of u kunt krijgt bericht dat het voor u klaar staat om op te halen.

Het is een volledig overzicht. U kunt aan de linkerkant filteren op onderwerp, taal of prijs.

Verfijn Sluit

110 resultaten gevonden

Weergave

Amber

Amber van Esphen
9789021576305 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

High-class escortdame Amber van Esphen doet in Amber een boekje open over haar belevenissen in de wereld van betaalde seks. Amber wilde altijd al ‘iets met mensen’ doen, en puur voor de kick besluit z... Meer

€ 15,00

Het boek der tranen

Heather Christle
9789045041698 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

In ‘Het boek der tranen’ onderzoekt Heather Christle het meest menselijke gedrag dat er is: huilen. In een mozaïek van wetenschap, poëzie, geschiedenis, literatuur, populaire cultuur en gesprekken met... Meer

€ 19,99

Mijn ware verhaal

Karin Bloemen
9789026352768 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Mijn ware verhaal is het openhartige en aangrijpende verhaal van Karin Bloemen over haar jeugd, die getekend wordt door misbruik, mishandeling en angst. Haarscherp brengt Bloemen in beeld wat het met... Meer

€ 15,00

Moederziel

Sophie Zeestraten
9789026349867 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Moederziel van Sophie Zeestraten is een aangrijpend en hoopvol boek voor iedereen die worstelt met onverwerkte pijn, voor de lezers van Ingeborg Bosch, Jan Geurtz, Elizabeth Gilbert en Brené Brown. Vi... Meer

€ 20,00

De hel en andere bestemmingen

Madeleine Albright
9789026341809 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

De hel en andere bestemmingen van Madeleine Albright: de prachtige memoires van een van de inspirerendste vrouwen uit de Amerikaanse politiek. Als Madeleine Albright in 2001 terugtreedt als eerste vro... Meer

€ 26,99

Good Morning, Destroyer Of Men's Souls

Nina Renata Aron
9781788161398 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,50

Really?

Jeremy Clarkson
9781405939072 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,95

Star In His Own Imagination

Paul Allen
9781913567118 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Memoir by a man who now has Locked-In Syndrome Meer

€ 13,50

How To Cook A Wolf

M.f.k. Fisher
9781911547822 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 13,50

Incomparable

Brie Bella & Nikki Bella
9781501191916 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A raw, honest, and revealing co-memoir by Brie and Nikki Bella: twin sisters, WWE Hall of Fame inductees, and stars of the hit E! shows Total Bellas and Total Divas. Meer

€ 26,95

Year Of Sinatra

L.j. Brown
9781903136683 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,95

Holding On And Holding Out

Anne Freadman
9781487525194 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Studying the diary as a genre, this book examines Jewish diary entries written in Occupied France. Meer

€ 35,95

Walls Came Tumbling Down

Henriette Roosenburg
9781913348250 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,50

Lives And Times Of Hrh

Herman Ronald Hochstadt
9789813251199 | Ongerubriceerde taal | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Herman Hochstadt, or hrh, joined the civil service in 1959, moving to the position of secretary to Lee Kuan Yew's Prime Minister's Office. hrh had an unusual ability to inspire those working for him,... Meer

€ 36,95

Bread, Cement, Cactus

Annie Zaidi
9781108840644 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

In this prize-winning exploration of the meaning of home, Annie Zaidi reflects on the cultural conflicts in India that have shaped her identity. Zaidi provides a nuanced perspective on land and region... Meer

€ 39,95

Bread, Cement, Cactus

Annie Zaidi
9781108814638 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

In this prize-winning exploration of the meaning of home, Annie Zaidi reflects on the cultural conflicts in India that have shaped her identity. Zaidi provides a nuanced perspective on land and region... Meer

€ 13,50

Braver Than You Think

Maggie Downs
9781640092921 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 25,50

Shanghai Free Taxi

Frank Langfitt
9781474612333 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Real lives in modern Shanghai - a portrait of a dynamic city struggling against a repressive regime Meer

€ 13,50

Boy With Two Hearts

Hamed Amiri
9781785786198 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

One family's escape from the Taliban and their fight to save their son. Meer

€ 22,95

Au Revoir, Tristesse

Viv Groskop
9781419742989 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 23,95