0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Te reserveren boeken

Deze titels verschijnen binnenkort, reserveer alvast.

Between the sea and the sky

Between the sea and the sky

Jimmy Nelson
€ 125,00
Fontana Banana

Fontana Banana

Judith Visser
€ 16,99
Lichtjaren beter

Lichtjaren beter

Tim Knol
€ 21,99
Ik eet zo graag 2

Ik eet zo graag 2

Pascale Naessens
€ 26,99
The Green Kitchen Quick & Slow

The Green Kitchen Quick & Slow

David Frenkiel
€ 25,99
De Zoete Zusjes helpen de natuur

De Zoete Zusjes helpen de natuur

Hanneke de Zoete
€ 14,99
De NEEhoorn en de Slangzaam

De NEEhoorn en de Slangzaam

Marc-Uwe Kling
€ 15,99
Mezcla

Mezcla

Ixta Belfrage
€ 32,99
Escape Room 2.0

Escape Room 2.0

Maren Stoffels
€ 15,99
Oom Onkruid

Oom Onkruid

Tosca Menten
€ 12,99
Je begrijpt me gewoon niet

Je begrijpt me gewoon niet

Tara Porter
€ 22,99
Generatie 9/11

Generatie 9/11

Lotfi El Hamidi
€ 22,99
Badass Habits

Badass Habits

Jen Sincero
€ 18,99
De telefooncel aan de rand van de wereld

De telefooncel aan de rand van de wereld

Laura Imai Messina
€ 17,99
Verbonden

Verbonden

Octavia Butler
€ 26,99
Dochters van Sparta

Dochters van Sparta

Claire Heywood
€ 24,99
Recitatief

Recitatief

Toni Morrison
€ 19,99

Hieronder tonen we alle titels die op korte termijn gaan verschijnen.

U kunt deze alvast reserveren. U krijgt een gereserveerd boek toegestuurd zodra het beschikbaar is of u krijgt bericht dat het voor u klaar staat om op te halen in onze winkel.

Het is een volledig overzicht. U kunt aan de linkerkant filteren op onderwerp, taal of prijs.

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

148 resultaten gevonden

Weergave

Het spookt in dit huis

Oliver Jeffers
9789026161858 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Grappig en uniek kunstwerk van de wereldberoemde Oliver Jeffers, dat jonge lezers zal blíjven boeien. Een jong meisje is ervan overtuigd dat spoken bestaan. Maar ze heeft er helaas nooit een ontmoet e... Meer

€ 18,99

Het Bloed van de Elfen

Andrzej Sapkowski
9789024597451 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Het Bloed van de Elfen is, na de collecties korte verhalen uit De Laatste Wens en Het Zwaard der Voorzienigheid, het derde boek van Andrzej Sapkowski in de Witcher-serie. Meer dan vijfhonderd jaar lev... Meer

€ 17,50

The Lottery

Shirley , Jackson
9780241590539 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Introducing Little Clothbound Classics: irresistible, mini editions of short stories, novellas and essays from the world's greatest writers, designed by the award-winning Coralie Bickford-Smith.Celebr... Meer

€ 13,00

The Masque Of The Red Death

Edgar Allan Poe
9780241573754 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,95

The Book Eaters

Sunyi , Dean
9780008479459 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

'I devoured this' V.E. Schwab A gorgeous new fantasy horror - a book about stories and fairy tales with family and love at its dark heart... Perfect for fans of Neil Gaiman, Susanna Clarke, and Let... Meer

€ 17,00

Heat 2

Michael , Mann & Meg , Gardiner
9780008222758 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Michael Mann, Oscar-nominated filmmaker and writer-director of Heat and Miami Vice, teams up with Edgar Award-winning author Meg Gardiner to deliver Mann's first crime novel - an explosive return to... Meer

€ 18,50

Far From Paradise

Wayne , Hopkins
9798986717609 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 14,50

The Drowned Heir

Jennifer R. , Donohue
9781945548185 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,50

Fur the Hex of It: A Paranormal Cozy Mystery Romance

Jane , Hinchey
9781922745088 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,50

No Prisoners: A Leon Cazador Thriller

Nik , Morton
9781685491383 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 22,00

Rollie and the Missing Six: A Rollie Finch Mystery

Al , Lamanda
9781645994152 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,50

The Picture of Dorian Gray

Oscar , Wilde
9781513137445 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

LARGE PRINT EDITION. In, The Picture of Dorian Gray, Oscar Wilde writes of well-to do artist, Basil Hallward, who is inspired to paint a portrait of striking, young Mr. Gray. But this comes at a surpr... Meer

€ 28,00

Frankenstein

Mary , Shelley
9781513137391 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

LARGE PRINT EDITION. Victor Frankenstein's attempts to create life from the dead leads to the creation of a monster capable of thought, subject to emotion, and seeking revenge. Frankenstein by Mary Sh... Meer

€ 28,00

Mysterious and Horrific Stories

Joseph Sheridan , Le Fanu
9781513137308 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

LARGE PRINT EDITION. A nobleman strikes an agreement he will soon regret. A drunk man receives a startling vision of life after death. A struggling painter's apprentice falls in love with his master's... Meer

€ 34,50

The Great God Pan

Arthur , Machen
9781513137193 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

LARGE PRINT EDITION. Invited by his friend to witness an experimental procedure, Clarke watches with interest and horror as the surgeon opens his young patient's mind to grant her a vision of the spir... Meer

€ 28,00

The Edgar Allan Poe Collection

Edgar Allan , Poe
9781513136578 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

LARGE PRINT EDITION. A man arrives at the house of a friend after receiving a worrying letter. A prince holds a masquerade for nobles in his abbey as a plague ravages the world outside. A Parisian det... Meer

€ 34,50

Cold Dead Night

Lisa , Phillips
9798885521369 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,50

A Whisper In The Dark

Guy , Quintero
9781958828021 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 32,00

A Whisper In The Dark

Guy , Quintero
9781958828014 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,50

The Book Swap

J. E. , Rowney
9781739689926 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,50