0

Te reserveren boeken

Deze titels verschijnen binnenkort, reserveer alvast.

Stemvorken

Stemvorken

A.F.Th. van der Heijden
€ 29,99
De zevende zus

De zevende zus

Lucinda Riley
€ 24,99
Derksen

Derksen

Michel van Egmond
€ 21,99
Niemand zeggen

Niemand zeggen

M.J. Arlidge
€ 20,99
New Italian

New Italian

Sergio Herman
€ 34,99
De tunnel

De tunnel

Anna Woltz
€ 16,99

Hieronder tonen we iedere maand alle titels die op korte termijn gaan verschijnen.

U kunt deze alvast reserveren. Dan krijgt u het boek toegestuurd zodra het beschikbaar is of u kunt krijgt bericht dat het voor u klaar staat om op te halen.

Het is een volledig overzicht. U kunt aan de linkerkant filteren op onderwerp, taal of prijs.

Verfijn Sluit

583 resultaten gevonden

Weergave

De Vliegende Stad

Thomas Hissink Muller
9789462665095 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Michiel is achttien jaar en runner in een grote grijze stad. Internet bestaat niet. Om over afstand te communiceren worden jongens zoals Michiel ingezet. Michiel’s beste vriend Juut is de zoon van de... Meer

€ 19,95

Het donkere woud

Cixin Liu
9789044645811 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

De aarde is ontdekt. De vijand is onderweg. In slechts vier eeuwen zal de Trisolaraanse vloot de aarde bereiken, maar haar sofonen, oftewel subatomaire agenten, zijn er al en ontregelen het wetenschap... Meer

€ 22,50

Arc

Richard Osinga
9789028451421 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Ons geheugen is alles voor ons - de Amerikaanse bioloog Neil Canterbury drukt het zijn studenten elk jaar weer op het hart. Zonder onze herinneringen zou het zijn alsof ons leven niet heeft plaatsgevo... Meer

€ 21,99

Project Hail Mary

Andy Weir & Frank van der Knoop
9789401614078 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Ryland Grace is de enige overlevende op een ruimteschip, op een wanhopige en misschien zelfs kansloze missie om de mensheid te redden. Hij weet dit alleen niet meer. Hij kan zich zijn eigen naam niet... Meer

€ 24,99

Sterrenvlucht

Brandon Sanderson
9789083073132 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

80 jaar geleden stortte een sterrenschip vol mensen neer op de planeet Detritus, die is omgeven door een eeuwenoude puinschil. De nakomelingen, die zichzelf de Rebellen noemen, leven in grotten maar w... Meer

€ 24,99

Sterrenzicht

Brandon Sanderson
9789083073149 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Haar hele leven al droomt Spensa ervan om piloot te worden en te bewijzen dat ze een dochter van haar vader is. Daarbij zoekt ze antwoorden op vragen: over de oorlog die haar volk voert met de Krell,... Meer

€ 24,99

De verdwenen kolonie

A.G. Riddle
9789083073125 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

De laatste overlevenden van de lange winter zijn ontsnapt van de verwoeste aarde. Hun nieuwe thuiswereld – Eos – leek aanvankelijk perfect. Warm. Gastvrij. Veilig voor het Raster. Maar niet alles is w... Meer

€ 22,99

De strijd om de zon

A.G. Riddle
9789083073118 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Na alle gebeurtenissen in Winterwereld hebben Emma en James zich in Kamp Zeven gevestigd en pakken de draad van het leven weer op. Als NASA ontdekt dat verschillende asteroïden uit de Kuipergordel zij... Meer

€ 23,99

Winterwereld

A.G. Riddle
9789083073101 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

In de nabije toekomst is er een nieuwe ijstijd aangebroken. Sneeuw valt in de zomer. Gletsjers verpletteren complete steden in Noord-Amerika, Europa en Azië. Wereldwijd verlaten mensen hun huizen en t... Meer

€ 22,99

Boy in a White Room

Karl , Olsberg
9781912626229 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

A boy wakes to find himself locked in a white room. He has no memories, no idea who he is and no idea how he got here. As he pieces together his story he starts to wonder ... how CA he tell what's rea... Meer

€ 12,50

Attack On Titan 33

Hajime Isayama
9781646510269 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,95

Providence

Max , Barry
9781529352078 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

From the award-winning author of Lexicon comes a mind-bending science fiction masterpiece in the tradition of The Martian and ArrivalMax Barry is the author of four previous novels, including Aurealis... Meer

€ 13,95

Frankenaut Volume 1

John Osborne & Zeb Hatfield
9781988247847 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 18,95

Twenty Eighty-four

Joon Yun
9781952421181 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 6,50

The Remortal

Kenneth Kern
9781098365967 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 15,50

A Fire Scarred Sky

Brandon Scheuerman & Dominic Taggart
9781098365905 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 21,50

Kontakt mit Übermorgen

Sneshana , Taschewa, Emanuel , Ikonomow, Stefan , Georgiew, Nikolai , Tellalow, Nikolai , Todorow, Alexander , Karapantschew, Valentin D. , Iwanow, Iwailo P. , Iwanow, Kiril , Wlachow, Jantscho , Tscholakow, Atanas P. , Slawow, Georgi , Malinow, Welko , Miloew, Radoslaw , Mladenow, Nedjalka , Michowa, Wesselin , Marinow, Elena , Pawlowa, Ljubomir P. , Nikolow & Martin , Petkow
9783966290159 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2021
  • Voorraad status ophalen...

Auf der Erde landet ein fremdes Raumschiff, bleibt aber völlig inaktiv und reagiert auf keinerlei Kontaktversuche - bis es schließlich zwei Astronauten einlässt, die eigentlich zum Mars fliegen sollte... Meer

€ 17,50

Tarzan and the Lost Empire: Edgar Rice Burroughs Authorized Library

Edgar Rice , Burroughs
9781951537111 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 35,50

Tarzan, Lord of the Jungle: Edgar Rice Burroughs Authorized Library

Edgar Rice , Burroughs
9781951537104 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 35,50

Tarzan and the Ant Men: Edgar Rice Burroughs Authorized Library

Edgar Rice , Burroughs
9781951537098 | Engels | Hardback / gebonden | 2021
  • Voorraad status ophalen...
€ 35,50