0
  • Geen verzendkosten vanaf €15,-
  • Uw cadeaus gratis ingepakt
  • Bestellen zonder account mogelijk

Te reserveren boeken

Deze titels verschijnen binnenkort, reserveer alvast.

Between the sea and the sky

Between the sea and the sky

Jimmy Nelson
€ 125,00
Fontana Banana

Fontana Banana

Judith Visser
€ 16,99
Lichtjaren beter

Lichtjaren beter

Tim Knol
€ 21,99
Ik eet zo graag 2

Ik eet zo graag 2

Pascale Naessens
€ 26,99
The Green Kitchen Quick & Slow

The Green Kitchen Quick & Slow

David Frenkiel
€ 25,99
De Zoete Zusjes helpen de natuur

De Zoete Zusjes helpen de natuur

Hanneke de Zoete
€ 14,99
De NEEhoorn en de Slangzaam

De NEEhoorn en de Slangzaam

Marc-Uwe Kling
€ 15,99
Mezcla

Mezcla

Ixta Belfrage
€ 32,99
Escape Room 2.0

Escape Room 2.0

Maren Stoffels
€ 15,99
Oom Onkruid

Oom Onkruid

Tosca Menten
€ 12,99
Je begrijpt me gewoon niet

Je begrijpt me gewoon niet

Tara Porter
€ 22,99
Generatie 9/11

Generatie 9/11

Lotfi El Hamidi
€ 22,99
Badass Habits

Badass Habits

Jen Sincero
€ 18,99
De telefooncel aan de rand van de wereld

De telefooncel aan de rand van de wereld

Laura Imai Messina
€ 17,99
Verbonden

Verbonden

Octavia Butler
€ 26,99
Dochters van Sparta

Dochters van Sparta

Claire Heywood
€ 24,99
Recitatief

Recitatief

Toni Morrison
€ 19,99

Hieronder tonen we alle titels die op korte termijn gaan verschijnen.

U kunt deze alvast reserveren. U krijgt een gereserveerd boek toegestuurd zodra het beschikbaar is of u krijgt bericht dat het voor u klaar staat om op te halen in onze winkel.

Het is een volledig overzicht. U kunt aan de linkerkant filteren op onderwerp, taal of prijs.

Rubriek
Bindwijze
Taal
Prijs
Verfijn Sluit

480 resultaten gevonden

Weergave

Onverwacht geluk (POD)

Danielle Steel
9789021037707 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Als de jonge Isabelle McAvoy bij een kunstgalerie in Parijs de rijke en oudere Putnam Armstrong ontmoet, voelt haar leven als een droom. Maar als ze plotseling zwanger raakt, weet ze dat trouwen uitge... Meer

€ 22,99

Kerstmis met een staartje

Lizzie Shane
9789059900677 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Het ideale kerstcadeau voor de lezers van Een onverwachte kerst en Kerstmis in het DuincaféGrappig, fris en romantisch, in de stijl van Charlotte de Monchy, Sophie Kinsella en Jenny Colgan.De inwoners... Meer

€ 20,00

Anders dan je dacht

Elle Kennedy
9789021463995 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Ze volgt altijd de regels. Wat kan er fout gaan? Mackenzie ‘Mac’ Cabot is de perfecte dochter en vriendin. Ze doet altijd wat er van haar verwacht wordt en houdt zich netjes aan de regels. Maar het l... Meer

€ 18,50

Reünie in Toscane

Annemartien Berkelaar
9789020549157 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

In 'Reünie in Toscane' van Annemartien Berkelaar gaat het verhaal van de hechte vriendinnengroep verder. Iedereen staat op een ander punt in het leven. Chloë en Roberto gaan eindelijk trouwen, waar an... Meer

€ 15,00

Een zomer om van te dromen

Holly Martin
9789020548426 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

'Een zomer om van te dromen' gaat over Eva, die niet veel buiten de deur komt en het liefst in haar eigen bubbel blijft. Haar moeder was precies het tegenovergestelde: een vrije vogel die avontuur en... Meer

€ 17,50

Levend verleden

Nettie Dees
9789020546972 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Wanneer oma Bets naar een verzorgingshuis verhuist, realiseert Nella zich dat ze eigenlijk helemaal niet veel weet van het leven van haar grootmoeder. Ze stelt haar vragen over haar jeugd, haar huweli... Meer

€ 17,50

De verrader van Evalon

Lynette Noni
9789022595480 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Deel 3 van de Genezer-serieKiva dacht dat ze wist wat ze wilde – wraak. Maar haar tijd in Vallenia heeft alles veranderd. Na de gebeurtenissen in het paleis probeert Kiva er wanhopig achter te komen o... Meer

€ 22,99

Veroverde vrijheid

Nora Roberts
9789402710748 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Romantiek gegarandeerd in dit heerlijke boek van de Queen of Romance.Brian Donnely, paardentrainer op Royal Meadows, doet altijd precies waar hij zin in heeft. Zijn wereld bestaat alleen uit paar... Meer

€ 17,99

Het verborgen ei

Kelli Stuart
9789029733076 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Sint-Petersburg, 1917. In ‘Het verborgen ei’ van Kelli Stuart beschermt een Alma Pihl een voorwerp dat nooit in handen van de tsaar mag vallen: een prachtig ei, gemaakt door Fabergé, met binnenin een... Meer

€ 22,99

Eerste zonnestralen

A. den Uil-van Golen
9789020546941 | Nederlands | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Het samengestelde gezin van Lisette en Arthur heeft al veel meegemaakt, maar de liefde houdt hen bij elkaar. Er zijn grote zorgen om Dineke, de volwassen dochter van Arthur. Ze wil haar eigen weg insl... Meer

€ 17,50

The Undertaking of Hart and Mercy

Megan , Bannen
9780356518664 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

A quirky fantasy with a rom-com premise, perfect for readers of The House in the Cerulean Sea and fans of The Princess Bride.Megan Bannen is a former librarian and a full-time writer. While most of he... Meer

€ 12,00

The Plant Hunter

T. L , Mogford
9781787399389 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

1867. King's Road, Chelsea, is a sea of plant nurseries, catering to the Victorian obsession with rare, exotic flora. But each of the glossy emporiums is fuelled by the dangerous world of the planthun... Meer

€ 12,00

Wechseljahreszeiten - oder - Als ich lernte, im Regen zu tanzen - Roman über die Selbstfindung in der Lebensmitte

Dorothe , Reichling
9783957539977 | Duits | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...

Liz erwacht eines Morgens und stellt überrascht fest, dass sie alt geworden ist. Sie ist zwar rein rechnerisch schon eine ganze Weile in ihren Fünfzigern, doch der letzte Rest ihrer Jugend hat quasi ü... Meer

€ 12,95

Vampire's Deception: A Steamy Paranormal Urban Fantasy Romance

Stephanie , Flynn
9781952372629 | Engels | Hardback / gebonden | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,50

Fur the Hex of It: A Paranormal Cozy Mystery Romance

Jane , Hinchey
9781922745088 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,50

Be Brave for Me: Utterly gripping and heartbreaking WW2 historical fiction

Elaine , Johns
9781803147079 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 13,50

The Key to the Last House Before the Sea: A totally unforgettable page-turner full of family secrets

Liz , Eeles
9781803147031 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,50

The Wife Who Risked Everything: Based on a true story, a totally heartbreaking, epic and gripping World War 2 page-turner

Ellie , Midwood
9781803144740 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 11,50

The Little House by the Sea: The perfect feel-good summer read

Tracy , Rees
9781803141503 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 12,50

Time & Again

Stella , May
9781737647430 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2022
  • Voorraad status ophalen...
€ 16,50