0

Te reserveren boeken

Deze titels verschijnen binnenkort, reserveer alvast.

Alfabet

Alfabet

Charlotte Dematons
€ 24,90
Virgil

Virgil

Luca Caioli
€ 19,99
Uitverkoren

Uitverkoren

Veronica Roth
€ 20,00
Nog lange niet

Nog lange niet

M.J. Arlidge
€ 20,99
Totaal gesloopt

Totaal gesloopt

Jeff Kinney
€ 15,99
Zilveren vleugels

Zilveren vleugels

Camilla Läckberg
€ 24,99

Hieronder tonen we iedere maand alle titels die op korte termijn gaan verschijnen.

U kunt deze alvast reserveren. Dan krijgt u het boek toegestuurd zodra het beschikbaar is of u kunt krijgt bericht dat het voor u klaar staat om op te halen.

Het is een volledig overzicht. U kunt aan de linkerkant filteren op onderwerp, taal of prijs.

Verfijn Sluit

83 resultaten gevonden

Weergave

De draad die ons verbindt

Dineke Epping
9789029729734 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

‘De draad die ons verbindt’ van Dineke Epping is een hartverwarmende historische roman. Zeven jaar geleden moest Eileen Brady noodgedwongen haar pasgeboren dochtertje afstaan. Inmiddels heeft ze zich... Meer

€ 23,99

Bij mij ben je veilig

Sharon Cameron
9789026623516 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

‘Bij mij ben je veilig’ van Sharon Cameron is het waargebeurde verhaal van de jonge Stefania Podgórska, die tijdens de Tweede Wereldoorlog dertien joden op zolder verborgen hield, onder de ogen van de... Meer

€ 19,99

Het klaprozenjaar

Corina Bomann
9789022590454 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

<p>Voor de fans van Jackie van Laren, Charlotte de Monchy en Chantal van Gastel</p><p>Lize de Ruiter heeft na de dood van haar vader zo haar redenen om Nederland tijdelijk te verruil... Meer

€ 12,50

Onder de Italiaanse zon

Santa Montefiore
9789022590447 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Een Italiaanse kookcursus in een Toscaans palazzo heeft verstrekkende gevolgen Als de achtenzestigjarige weduwe Gracie een advertentie voor een kookcursus in een Toscaans castello ziet, boekt ze de re... Meer

€ 12,50

De Duitse erfgename

Anika Scott
9789026350290 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

De Duitse erfgename van Annika Scott zit vol prachtige historische details en is een meeslepend verhaal over een jonge vrouw die op zoek is naar een thuis, en naar zichzelf vlak, na de Tweede Wereldoo... Meer

€ 22,99

Eva's dochters

Lynn Austin
9789029729505 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

‘Eva’s dochters’ is misschien wel Lynn Austins beroemdste roman, over vier generaties vrouwen, die allemaal de gevolgen dragen van een vreselijk geheim. Al meer dan vijftig jaar leeft de tachtigjarige... Meer

€ 17,50

Plantage Wildlust

Tessa Leuwsha
9789025458942 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

‘Plantage Wildlust’ van Tessa Leuwsha brengt ons naar begin twintigste eeuw. Op Plantage Wildlust in Suriname wil Oscar Brouwer een nieuwe start maken als directeur, ver van zijn tirannieke vader in M... Meer

€ 19,99

Foon

Marente de Moor
9789021419657 | Nederlands | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Nadja en Lev dreven in de Russische bossen ooit een asiel voor verweesde berenwelpen – maar de vrijwilligers komen niet meer, en als Lev zijn geheugen verliest, strijdt Nadja tegen haar herinneringen.... Meer

€ 12,99

Blackpool Sisters

Maggie Mason
9780751577167 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

The second book in a trilogy from bestselling saga author Mary Wood, writing as Maggie Mason Meer

€ 9,50

Under Occupation

Alan Furst
9781474610568 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

Spying and subterfuge in occupied Paris from one of the great masters of the spy genre. Inspired by the true story of Polish prisoners in Nazi Germany, who smuggled valuable intelligence to the French... Meer

€ 11,95

Lost Diary Of Venice

Margaux Deroux
9781409188209 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A secret diary. Two love stories connected through history. A centuries old mystery to solve. A richly detailed page-turner that plunges the reader into 16th century Venice, for fans of Kate Morton, R... Meer

€ 27,95

Nobody Is In Control

Patrick Kindlon
9781628752410 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,95

A Declaration Of The Rights Of Magicians

H. G. Parry
9780356514703 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

A genre-defying tale of magic, revolution and the struggle for freedom - perfect for readers of Jonathan Strange & Mr. Norrell. Meer

€ 11,95

Island Of Secrets

Rachel Rhys
9781784164898 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 10,50

Lost Diary Of Venice

Margaux Deroux
9781409188216 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 19,95

Murder At The Queen's Old Castle

Cora Harrison
9781847519566 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 17,50

Simply Dead

Eleanor Kuhns
9780727892546 | Engels | Hardback / gebonden | 2020
  • Voorraad status ophalen...
€ 30,95

Forty-eighters On Possum Creek

W. A. Trenckmann
9781933337845 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

This remarkable work of vintage historical fiction focuses on the life of one young man, Kuno Sartorius, who grows up and comes of age in a community of educated German immigrants during the waning mo... Meer

€ 41,95

Lafayette

S. P. Grogan
9781592110360 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

S.P. Grogan writes a fascinating fictional narrative about Gilbert Lafayette and his coming-of-age in the mid 1770s amidst the decadence of Queen Marie Antoinette's French court. Meer

€ 23,95

Traitor

V. S. Alexander
9780008402372 | Engels | Paperback / Ingenaaid | 2020
  • Voorraad status ophalen...

'Somebody, after all, had to make a start' Sophie Scholl, leader of the White Rose, 21 February 1943 at her trial in Munich. A page-turning and heart-breaking historical novel about the daring White R... Meer

€ 11,95